Vikings Long Day’in Savunma Yolculuğu Başlıyor
Vikingler Bölge Dağılımı:

New York Giants’ın Wild Card play-off mağlubiyetinden kaynaklanan rahatsızlık nihayet yatıştığında, biz Vikings taraftarları enkazdan sürünerek çıktık ve Divisional Round futbolu izlemeye hazırlandık. Ne yazık ki, Philadelphia Eagles tarafından Devlerin yıkılması bize sunuldu ve favori takımımızın bu kadar parçalanmış takıma kaybetmesinin utancıyla karşı karşıya kaldık. Moral bozucuydu.

Aslında, hafta sonu boyunca, Niners, Bengals ve Chiefs bölümdeki rakiplerini kolayca dağıtırken, Vikinglerin (özellikle savunmada) kendilerini playoffların sonraki turlarında yarışmacılar olarak görmek zorunda olduklarını görünce dehşete kapıldım. Bu sezon playofflarda olmayı hak ettiler, ancak 31 ile.st– dereceli savunma (savunmanın başarı için çok önemli olduğu sezonda, o maçta oynamalarını ne kadar istesek de San Francisco’da bir yenilgiden kurtuldular.

Bu, sezon dışı dönemi Minnesota Vikings ve GM Kwesi Adolfo-Mensah liderliğindeki genç kadrosu için çok büyük kılıyor. Savunmayı düzeltme yönündeki ilk adım olan savunma koordinatörleri Ed Donatell’i bıraktılar ve şimdi yerine geçecek kişiyi bulma ve 13-4 normal sezonda dramatik bir şekilde başarısız olan bir birimi yeniden donatma süreci başlıyor. Hücum için iyileştirmeye yer olsa da, ilerlemenin tek yolu bu.

Bir sonraki seviyede nasıl rekabet edeceklerini buldukları için bu takım için her şey adil bir oyun. Ve biz Vikings Bölge Dağılımı Podcast’inde bunu tartışmak için buradayız. Star Tribune’ün Mark Craig VT’ye katılır ve morPTSD yazar Joe Oberle, Vikinglerin bir sonraki hamlesini anlamaya çalışırken ve bölüm maçları ile NFL sezonunun son üç maçı hakkında konuşurken. Dur ve kontrol et.

Favori podcast ağınızda Vikings Territory Breakdown’ı dinleyin.

Vikinglerin 2023'te Çözmesi Gereken 3 Göze Çarpan Sorunu Var


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/analysis/the-vikings-long-days-journey-to-a-defense-begins

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir