Vikings Lineman Miami’de Hukuki Sorunlardan KaçınıyorVikings Lineman Miami'de Hukuki Sorunlardan Kaçınıyor
17 Ekim 2021; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), guard Oli Udoh olarak geçmek istiyor. Zorunlu Kredi: Bob Donnan-USA TODAY Sports.

Ekim ayındaki Minnesota Vikings veda haftası sırasında, Miami’de hücum mücadelesi veren Oli Udoh, Vikings oyuncularının veda haftalarında yaşadığı sıkıntılara bir övgü olarak tutuklandı.

göre bir Miami-Dade Polis raporu 22 Ekim’de Udoh “kadınlar tuvaleti için sırada bekleyen bir kadınla konuşuyordu. Sıra ilerlerken, iddiaya göre Udoh kadınlar tuvaletine girmeye çalıştı ve Udoh, gardiyan ondan ayrılmasını istediğinde bölgeyi terk etmeyi reddetti.”

Udoh tutuklandı.

Vikings Lineman Miami’de Hukuki Sorunlardan Kaçınıyor

Ancak Udoh’a yöneltilen tüm kabahat suçlamaları nedeniyle brouhaha kısa sürdü. Perşembe günü düşürüldü. Udoh’un avukatı Brian Bieber, “Oli’yi tanıyan herkes onun bir suç işlediğine veya yanlış bir şey yaptığına asla inanmadı” yorumunu yaptı.

Vikings Lineman Kaçınıyor
28 Şubat 2019; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings, Oli Udoh ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Bieber, “Savcıya sunduğumuz video kanıtları ve görgü tanıklığı, polis raporundaki iddiaların tamamen uydurma olduğunu ve Oli’nin hukuka aykırı bir şekilde tutuklandığını açıkça ortaya koydu” diye ekledi.

Ayrıca, suçlamaları düşürürken, Eyalet Başsavcılığı açıkladı Udoh’un hiçbir banyoya girmediğini ve “devletin sanığın itham edilen suçları işlediğini kanıtlayamayacağı sonucuna vardığını” söyledi.

Vikingler, Elon Üniversitesi’nden 2019 NFL taslağının 6. Turunda Udoh’u seçti. Minnesota’da 38 maç oynadı, 16’sı en çok 2021 sezonunda olmak üzere başladı. Udoh geçen yıl 16 maça sağ bek pozisyonunda başladı ve Nisan ayında Ed Ingram draft edilene kadar takımın RG1’iydi. Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell liderliğindeki yeni rejim altında Vikingler hücum hattında arka koltukta kaldı. 2022’de hücumda sadece 15 snap oynadı ve 64 özel takım oyunu oynadı.

Olumsuz Tahmin Vikinglerin Yine Playoffları Kaçırdığını Öneriyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings hücumunda Olisaemeka Udoh (74) ve Brian O’Neill (75) ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Udoh 54.4 kaydetti Profesyonel Futbol Odağı 1.074 enstantane oynarken 2021’de derecelendirin. 25 yaşındaki oyuncu ayrıca 114 yarda 13 ceza kaydetti. Her iki puan da NFL’de tüm oyuncular arasında en çok ikinci sıradaydı, yalnızca hücum yan hakemi Connor Williams’ı geride bıraktı. Udoh 72.2 kaydetti Profesyonel Futbol Odağı sınırlı eylemde de olsa 2022’de derecelendirildi.

Bir örgüt olarak Vikingler, Udoh’un tutuklanması hakkında yorum yaptı Ekim ayında geri, “Oli Udoh’un dün gece tutuklandığının farkındayız ve şu anda ek bilgi topluyoruz.” Ve takım şimdi Udoh’a bağlı kalarak haklı görünüyor.

Next Man Up Vikings İçin Tercih Edildi
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Olisaemeka Udoh’u (74) koruyor ve Christian Darrisaw ile hücum mücadelesi veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota, 16. Haftaya girerken 11-3’lük bir rekora sahip ve Noel arifesinde New York Giants’ı ağırlıyor. Udoh oynayacak ve Vikingler dört puan önde. Devler, Vikingleri dokuz yıldır yenemedi. Minnesota, Mike Zimmer dönemindeki tüm eşleşmeler de dahil olmak üzere New York karşısında üst üste üç galibiyet aldı. Vikingler ve Devler, sezon sonrasında US Bank Stadyumu’nda da karşılaşabilir, bu nedenle Cumartesi günkü maç bir tanıtım fragmanı görevi görebilir.

Vikings and Giants Naughty 2022 Statüsü Paylaşıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-lineman-avoids

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir