Vikings Lineman Kaza GeçirdiVikings Lineman Kaza Geçirdi
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Vikingler hücum hattı son birkaç maçta merkezsiz kaldı. Garrett Bradbury iki maçı sırtından sakatlanarak kaçırdı.

Ve Bradbury bir işe dahil oldu. küçük araba kazası Cumartesi günkü Colts maçında katılmadığı maçtan eve dönerken. Tüm taraflar iyi, ancak sırtındaki sakatlığı tekrar düzeltti. Onun durum Cumartesi günü Giants’a karşı oynanacak maç söz konusu. Vikings yan hakemi Salı günkü antrenmanda katılımcı olmayan bir statüye sahipti.

Vikings Lineman'ın Sahip Olduğu
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​ve Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

2022 kampanyası, Bradbury’nin kariyerinin açık ara en iyi sezonu oldu. Eski birinci tur seçimi, kariyerinin ilk üç sezonunda mücadele etti. Koşma engellemesi her zaman iyi olsa da pas koruması büyük bir sorun oldu. Onun tulumu PFF notları, dördüncü sezonundaki gelişimini yansıtıyor.

  • 2019 – 57.8
  • 2020 – 61.4
  • 2021 – 60.2
  • 2022 – 70.2

70.2 notu ligdeki en iyi 10. derecedir. 68.2 notuyla 16. sırada yer alan Bradbury’nin pas engellemesi de oldukça iyileştirildi. Son yıllarda, Bradbury ligin en alt sıralarında yer aldı.

Sayılarla Vikingler 2022 Hücum: 3. Haftadan Sonra
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings sıkı tarafı Johnny Mundt (86) topu Garrett Bradbury olarak yakaladı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Sezonun ardından Bradbury, dört yıllık çaylak sözleşmesi sona ereceği için sınırsız bir serbest oyuncu olacak. Ligdeki çoğu takım hücum hatları için yardım bulma konusunda çaresiz olduğundan, bir takımın merkeze çok para ödemesi için iyi bir şans var.

Vikings Lineman Kaza Geçirdi

Gelişim gösterdiği için Vikingler onu takımda tutmaya çalışmalı. Ancak ayrılırsa, yerine birini getirmek zorunda kalacaklardı. Taslakta merkezleri hedeflemek için iyi bir nokta üçüncü tur.

Vikingler Takviye Yolda
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Hücum hattı bu sezon kısmen Bradbury sayesinde iyileştirildi. Christian Darrisaw’ın bir yıldız sol mücadele olarak ortaya çıkması, bir başka büyük yükseltmedir. Ligin seçkin oyuncularından biri ama beyin sarsıntısı nedeniyle birkaç maç da kaçırdı.

Sağ kanattaki mevkidaşı Brian O’Neill, 2018 draftında Vikings’e katıldığından beri ligin en güvenilir oyuncularından biri oldu. O’Neill, 2021 sezonundan sonra ilk Pro Bowl’a gitti ve 2022’de tekrar gitme şansı yakaladı. Vikingler, muhtemelen oyundaki en iyi mücadele ikilisini kullanıyor.

Savunma oyunu Minnesota’da uzun süre sallantılıydı ve iki ikinci tura spotlarda başlamasına rağmen hala öyle. Ezra Cleveland ortalamanın üzerinde bir guard ama her sezon kabus gibi birkaç maça çıkıyor. Ed Ingram sağ bek oynuyor. Çaylak, özellikle hızlı koşan oyunculara karşı hala çok mücadele ediyor. Yetenekli bir oyuncu olduğu için ikinci yıl atlayışı için aday olabilir, ancak şimdilik bir engel.


Kirk Cousins, 1 Debriyaj Statüsü İçin NFL Tarihinin Kapısını Dövüyor

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-lineman-had

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir