Vikings, Kirk Cousins’in Halefine İhtiyaç DuyuyorDebriyajdaki Kirk Cousins ​​Olumlu Bir Değişimdir
13 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2023’te muhtemelen çok farklı görünecek ve mücadele etmeleri için makul bir olasılık var. Bu sezon 13 maç kazanmış olmak bunu şaşırtıcı kılıyor, ancak bunu böylesine zayıf bir savunma ve kadro değişikliği ihtiyacıyla kazanmış olmak, bunu ihtimal dışı bırakmıyor.

Sonra oyun kurucuda Kirk Cousins ​​ile durum var.

Başka bir Pro Bowl yılından çıkan Kirk Cousins, geniş alıcı Justin Jefferson’ı, onu tek sezonluk karşılama mesafesi rekoruna doğru yönelten bir yola soktu. Cousins ​​bu sezon çok fazla gol atmasa ve birkaç müdahale daha yapsa da, toplam yardası kariyerinin ikinci en yüksek mesafesiydi.

Vikings, Kirk Cousins’in Halefine İhtiyaç Duyuyor

Gerçekten korkunç bir savunmaya sahip bir takıma oyun kuruculuk yapan Cousins, hücumda servis atmanın yollarını bulmak zorundaydı. Minnesota’nın baş antrenör Kevin O’Connell’i getirmesiyle, puan toplamaya odaklanmak son derece önemli olacaktır. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, geçen sezon kadro değişikliği için sınırlı bir fırsata sahipti ve Cousins, hücumda bunu gizlemeye yardımcı oldu.

Vikings, Need for Kirk ile Yüzleşiyor
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), baş antrenör Kevin O’Connell’den talimat alıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Şimdi, kimsenin savunmada güvende olmaması gereken bir off-sezona girerken, Minnesota’nın kaptan boşluğunu boşaltmak için pek çok yolu var. Ne yazık ki, Cousins ​​mutlaka bu yollardan birini temsil etmiyor. 36 milyon doların üzerinde bir sınır isabeti taşıyor ve ölü sınır numarası 48 milyon doların üzerinde. Jefferson maaş gününü ararken bu noktada Cousins’ten ayrılmak pek mantıklı değil.

Ne dır-dir Cousins’in bu yıl topal bir oyun kurucu olarak oynaması bir olasılık. Onu tekrar uzatmak ve parayı yolun aşağısına atmak için hiçbir sebep yok. Vikinglerin ona ödediği her doları kazandı, ancak iyi olmasa da harika bir seçenek için, maaş sınırı perspektifinden bu kadarını bağlamak sınırlayıcı. Bu sezon play-off’larda olduğu gibi, takımların ya elit bir orta saha oyuncusuna ya da ucuza genç bir yeteneğe ihtiyacı var.

ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu sezon dışında Minnesota için keşfedilecek çok fazla seçenek yok. Aaron Rodgers, Tom Brady ve Matt Ryan, emektar bakış açısından mevcut olabilir, ancak etrafında inşa edilecek çok az gelecek sağlar. Marcus Mariota ve Ryan Tannehill geçici bir tür olarak seçenekler olabilir, ancak ikisi de Cousins’ten çok daha kötü. Vikinglerin gerçekten odaklanması gereken yer, bir halef bulmaktır.

NFL taslağına bakıldığında, Adofo-Mensah’ın fark yaratan bir ilk tur seçimi yok, bu yüzden bu muhtemelen izciliğe inecek. Vikingler, Kellen Mond’u aldıklarında bu türden bir seçim yaptı, ancak o zamanki baş antrenör Mike Zimmer’in gösterdiği hoşnutsuzluğa rağmen asla pes etmeyeceği açıktı.

Vikings, Kirk Cousins'in Halefine İhtiyaç Duyuyor
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, 2022 NFL Combine’da. Adofo-Mensah, Ocak 2022’de Rick Spielman’ın ayrılmasının ardından Vikings’e katıldı.

Oraya nasıl ulaşırlarsa ulaşsınlar, görünüşe göre bu, Minnesota için sonraki adımlara bakmaya başlaması için çok önemli bir kavşak.

Jefferson’a bu sezon dışında büyük paralar ödemek kolay görünüyor, ancak bundan bir yıl sonra ona topu atabilecek kimse yok. yapamamak olmak. Muhtemelen o zamana kadar Dalvin Cook ve Adam Thielen gibi beceri pozisyonundaki oyuncuların gittiğini göreceğiz, ancak TJ Hockenson’ı kullanacak kimse yoksa o da önemli olmayacak. Vikings beyin güveni, adamlarının taslağın orta turları sırasında müsait olduğuna inanmazsa, takas yoluyla veya başka bir şekilde acil durum planları harekete geçmelidir.

Minnesota’da Cousins ​​ile iyi bir yolculuk oldu, ancak onunla 30’lu yaşlarının sonlarına kadar yuvarlanmak bir seçenek olmamalı ve bir daha yolda tekmelemek olamaz.


Patriots, Vikings Coach ile Röportaj Talep Etti

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/vikings-face-need-for-kirk

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir