Vikings, Kapasitesinin Bitmesine Rağmen Üçüncü Bir Çaylağı İmzalayacak. Ne oluyor?
İlk önce DT Jaquelin Roy vardı. İkincisi, çok yönlü DB olan Jay Ward vardı. Üçüncü? Vikings, Mekhi Blackmon ile sözleşme imzalayacak.

KSTP’ye göre Darren Wolfson, bir sonraki anlaşmaya varacak olan genç köşe. Wolfson’un durumu nasıl çerçevelediğine bir göz atın: “Vikings çaylak korneri Mekhi Blackmon bugün standart 4 yıllık çaylak sözleşmesini imzalayacak.” Basit, açıklayıcı, noktasına kadar. Blackmon anlaşmasını imzalayacak.

NCAA Futbolu: UCLA'da Güney Kaliforniya
19 Kasım 2022; Pasadena, Kaliforniya, ABD; UCLA Bruins geniş alıcı Jake Bobo (9), Rose Bowl’da ikinci yarıda Güney Kaliforniya Truva atları defans oyuncusu Mekhi Blackmon (6) tarafından saha dışına vuruldu. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Bu noktada bazı Vikings hayranlarının durumla ilgili kafası karışmış olabilir. Takımın 1 milyon dolardan biraz fazla sermaye alanı yok mu? Bu oyuncuların hepsi, bireysel olarak 1 milyon dolara yakın sayılacak olan cap hitleri taşımıyor mu? Bütün bu matematik nasıl işliyor?

Pekala, oldukça basit: NFL’nin sezon dışı için bir kesintisi var, böylece 90 kişilik kadro yılın sınır payını aşabilir. Her sözleşmeyi bir araya toplarsak, Vikingler Peki eşiği geçti. Ancak olay şu: Bu hemen hemen her takım için geçerli.

NFL durumu anlıyor ve sezon dışı kadroyu savunulabilir hale getirmek için kuralları biraz gevşetti. Üst sınıra yalnızca ilk 51 sözleşme dahil edilir. Minnesota’nın amaçları için bu, Roy ve Ward gibi 940.000 $ veya daha düşük her anlaşmanın sezon dışı dönemde sermaye odasına sayılmadığı anlamına gelir.

Blackmon’ın anlaşması geçerli olacak, ama çok az bir farkla. Kapak Üzeri anlaşmanın 2023’te 964.379 $’lık bir üst ücrete sahip olacağını söylüyor. Diğer bir deyişle, Blackmon’u resmi olarak takıma kabul etmek, sermaye boşluğunu … yaklaşık 25.000 $ azaltacak. Normal hayatta bu çok büyük bir para. NFL’de mi? Sadece küçük bir ücret.

Forma Numaraları
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcısı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel klasmanda yirmi üçüncü seçildikten sonra sahnede. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Tüm taslak seçimler arasında, Addison kolayca en büyük sözleşmeye sahip olacak. Draft edilmiş bir çaylağa sunulan fırsatlar oldukça sınırlıdır. Özünde, bazı ifadeler hakkında biraz tartışma olabilir, ancak ödenen toplam miktar oldukça fazla. 2,5 milyon doların biraz altında bir sermayeye sahip olduğu tahmin ediliyor (takımın şu anda sahip olmadığı sermaye odası).

Ekip, Brian O’Neill yeniden yapılandırmasına, TJ Hockenson uzantısına, Danielle Hunter uzantısına ve/veya Za’Darius Smith’in şehirde kalması için yeniden işlenmiş bir anlaşmaya yaslanarak alan yaratabilir. Eski Packer’ı elinde tutmak, Vikinglere NFL’nin en korkunç pas atma departmanına sahip olma şansı verirdi.

NFL: Minnesota Vikings'de Green Bay Packers
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Green Bay Packers, US Bank Stadyumu’nda AJ Dillon (28) ve Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith’e (55) geri koşuyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Bu nedenle, daha fazla anlaşmaya varmak için biraz daha alan yaratmanın tamamen makul yolları olduğunu anladığımız için haberleri adım adım alın. Kwesi Adofo-Mensah henüz bitmedi.

Mekhi Blackmon en başından enstantane için yarışacak. Minnesota’nın CB1’i olma yarışında tartışmasız lider olan Byron Murphy dışında belirsiz bir köşe müsabakasına giriyor. CB2 ve CB3 işleri çok daha az kesindir.

Yeni kontratını yeni bitirmiş olan çaylak, 2023 gibi erken bir tarihte sahalara çıkabileceğini erkenden kanıtlamayı umuyor olacak.

Editörün Notu: Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Vikings Podcast: Bırakma, Korku ve Tartışma Planlayın
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-will-sign-a-3rd-rook/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir