Vikings-Jet’lerden Sonra 12 Ani TepkiVikings-Jet'lerden Sonra 12 Ani Tepki
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bir okuyucunun önerisiyle, bir Minnesota Vikings maçından sonraki düşünce ve analizleri detaylandıran haftalık “anlık tepkiler” yazımıza devam ediyoruz.

Bu, beklenmedik, biraz “rastgele” ve umarım anlayışlı olacaktır.

Vikingler, Pazar günü US Bank Stadyumu’nda defansif anlayışlı New York Jets’i 27-22 devirdikten sonra NFC North’ta 10-2’ye yükseldi.

Vikings-Jet'lerden Sonra 12 Ani Tepki
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Jordan Hicks. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

1 – Her gerilim-gerilim oyunundan sonra, en az bir Vikings oyuncusu veya antrenörü, “Korkutucu olan kısım, henüz tam bir oyunu bir araya getirmemiş olmamız.” Belki de bu tür oyunlar vardır tamamlanmış oyunların Vikings versiyonları. Yolda tek boynuzlu at patlaması olmayabilir. Zirvede olan 2022 Vikings, her oyunu yakın tutmak ve iki ayda bir patlamak üzere görevlendirilen bir takım olabilir. Kitaplarda on iki oyun var. Desenler belirgindir. Minnesota, “tam bir oyun oynamak” ve 10’dan fazla puan kazanmak için DNA’ya sahip olmayabilir.

2 – Greg Joseph çok ihtiyaç duyulan kusursuz bir performans sergiledi. Fazladan bir noktayı kaçırmadı – evet, doğru okudunuz – ve saha gollerinde mükemmeldi. Joseph, yaklaşık üç aydır bu tür ilk saha golü olan 50 yardın ötesinde birini bile vurdu. Bu oyun Güney Afrikalı için bir güven artırıcı olabilir.

3 – Bir zamanlar, öğlen CST ile 13:30 CST arasında, Vikingler 2022 sezonunun en iyi yarısını oynadılar. Savunma içten içe iyiydi. Hücum 3-ve-Out ve cehenneme intikal etmemişti. Ve çetele 20-3’ü gösterdi – çalışmalarda olası bir boğuşma. Ama hayır. Vikingler, 2021 Perşembe gecesi Pittsburgh Steelers’a karşı olduğu gibi, bunu geri vermeye çalıştı. Takım açık olmalı HBO her hafta tüm oyun içi olay örgüsü değişecek.

4 – Sos Gardner kapsar alan veya yan futbol sahası. Bazıları hafta boyunca Sauce Gardner ile Justin Jefferson arasında dalga geçmeye çalıştı, ancak bu gerçekten Sauce’a karşı sahanın bir tarafıydı.

5 – Savunmada, 1. ve 2. Çeyreklerde, Jetler neredeyse her oyunda Vikings pas yakalayıcıları tuttu. Bunun için iki kez işaretlendiler, ancak yeşil adamlar Cousins ​​her fırlattığında Jefferson ve arkadaşlarını tutuyorlardı.

Vikings-Jet'lerden Sonra 12 Ani Tepki
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

6 – Jalen Reagor’ın hücuma müdahalesi nefisti ve durmamalı. Cousins ​​tamamen yok edildikten sonra Kirk Cousins’ten yakaladığı mini bomba muhteşemdi. Adam, “sadece bir degaj toplayandan” daha iyi ve Kevin O’Connell, WR3 enstantanelerini KJ Osborn ve Reagor arasında paylaşmalı.

7 – Taraftarlar, Cousins ​​sakatlığı nedeniyle oyunu terk etmediği için kendilerini şanslı hissetmeli. İlk üç çeyrekte tacize uğradı – Vikingler 20-3 öne geçtiğinde bile. Adam çivi kadar sert.

8 – Şimdi bakmayın ama Dalvin Cook tamamen sağlıklı bir sezon geçirdi. Zaman zaman canı yanıyor olabilir ama hiçbir maçı kaçırmadı. Tutarsa, Cook, NFL kariyerinde ilk kez tam bir sezon geçirmiş olacak.

9 – Cousins, tüm süslemelerle büyük bir darbe aldığı şık bir ilk-aşağı koşuşturmacası yaptı. Bacaklarını daha sık kullanmalı çünkü o [surprisingly] yavaş değil

10 – Vikingler, Jetleri 3. Düşüşlerde 16’da 3’te (.187) tuttu. Minnesota’nın kazanması için tekil bir nedene ihtiyacınız varsa, o kadar.

11 – Vikinglerde kimse topu çevirmedi. Bilselerdi, özellikle de o berbat 3. Çeyrek’te, Vikingler muhtemelen kaybederdi.

12 – Dört haftalık bir süre içinde Vikingler, NFL’nin en iyi dört savunmasını oynadı. savunma DVOA başına. Uzatma sona erdi ve Minnesota için 3-1’lik bir rekorla sonuçlandı. Fena değil.


Vikingler için IR'de Kimler Var?

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/12-snap-reactions-after-vikings-jets

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir