Vikings İlk 3 Taslak Seçiminin Ortak Bir Noktası VarVikings İlk 3 Taslak Seçiminin Ortak Bir Noktası Var

Lewis Sineması

Fark ettin mi?

Minnesota Vikings, 2022 NFL Taslağının ilk bölümünden gerçek mavi kazananları özellikle seçti. Yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah’ın taktiksel bir zihniyeti olmalı.

Niye ya?

İyi, üç adam da kolejde Ulusal Şampiyonaya ulaştı ve ikisi şampiyon oldu.

Vikingler Birinin 'Man Crush'ını Hazırladı
2 Ekim 2021; Atina, Gürcistan, ABD; Georgia Bulldogs, Lewis Cine’i savunmaya geçti. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA BUGÜN Spor

Gerçekten de, 1. Turda seçilen Lewis Cine, Georgia Alabama’yı devirirken Ocak ayında bir şampiyonluk kazandı. 2. Tur Andrew Booth, 2021’de Clemson Tigers Ohio State Buckeyes’a düştüğünde çok yaklaştı. Ve daha sonra 2. Turda Adofo-Mensah, 2020’de Justin Jefferson, Joe Burrow ve Ja’Marr Chase ile şampiyonluk kazanan hücum oyuncusu En Ingram’ı seçti.

İşte çok gizli değil gizli. Vikingler, şampiyonluk soylarına sahip üç adam eklediler ya da Booth’un durumunda, oh çok yakın.

Dört ay önce Minnesota, Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’de yeni bir dönemi tercih ederek genel müdür Rick Spielman ve baş antrenör Mike Zimmer’ı görevden aldı. Çoğu kişi, şirketin NFL’de popüler bir trend olan hücumda öncelikli bir markayı benimsemesini bekliyordu, ancak Adofo-Mensah savunmayı geliştirmek için son taslağı kullandı.

Duymalıyım: Vikingler Günün Sözü -- 26 Şubat 2022
Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell

Adofo-Mensah’ın ilk dört seçiminden üçü defans oyuncusuydu: Cine, Booth ve Oklahoma defans oyuncusu Brian Asamoah.

Elbette “kazanmak [or reaching] Ulusal Şampiyona” doğrudan NFL yıldızlığına çevrilmez. Çok sayıda büyük okul oyuncusu NFL’de başarısız oldu. Matt Leinart ve Ken Dorsey size her şeyi anlatabilir.

Yine de, art arda gelen Ulusal Şampiyona oyunlarından üç adamın seçilmesi bir eğilim göstermelidir. Adofo-Mensah, karşılaştıkları en yüksek seviyelerde zafer kazanmış -ya da çok yakına gelmiş- kazananlar istiyor. Aksi takdirde, Vikingler Kyle Hamilton ve Roger McCreary gibi adamları 1. Turda ve ardından 2. Turda hedef alabilirdi.

Ama hayır. Minnesota, iki yıl önce Ingram ile bir şampiyonluk kazanan süperstar Justin Jefferson’ın etrafında bir kadro oluşturduğunda bir model ortaya çıktı. Üniversitede büyük başarı elde eden adamlar – bir, iki, üç – Vikinglere katıldı.

Şimdi, Adofo-Mensah ve Vikingler, 2022 NFL Draft’ında seçilen diğer 14 Georgia Bulldog’un Cine’den, özellikle de Quay Walker ve Devonte Wyatt’tan üstün olmadığını ummalı. Green Bay Packers tarafından hazırlandılar.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/nfl-draft-2022/vikings-first-3-draft-picks-have-something-in-common

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir