Vikings HC, GM Basın Toplantısı: Ne Beklemeli?vikings-do-1-thing
Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell

Minnesota Vikings, Pazar günü evinde New York Giants’a karşı yedi puan geride kalarak 13 galibiyetlik bir sezonu bitirdi ve takımı 2023 sezon dışı dönemine taşıdı.

Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ve genel menajer Kwesi Adofo-Mensah Çarşamba günü saat 13:00 CST’de bir medya oturumu düzenleyecekler. İşte ne bekleyeceğiniz.

Vikings HC, GM Basın Toplantısı: Ne Beklemeli?

Üzerine bir yay koy

GM Basın Toplantısı
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Geçen yıl takvimde bu zamanlar, Vikings anlaşmaları önemli ölçüde farklıydı çünkü seri, Rick Spielman ve Mike Zimmer kombinasyonundan ayrıldı. Bu nedenle, Vikings sahipliği, sezon sonu basın toplantısında sezonu özetledi ve yeni bir genel menajer ve baş antrenör aracılığıyla bir kültür değişikliğinin yolda olduğu konusunda ısrar etti.

Oldu.

Şimdi, 2023 sezon dışı biraz daha normal, bu nedenle O’Connell ve Adofo-Mensah, bir takımın sezonu sona erdikten sonra alışılagelmiş bir olay olan yıl boyunca “buna selam verecek”.

O’Connell ve Adofo-Mensah, 13 galibiyeti yüceltecek, ancak iyileştirme için yerin açık ve belirgin olduğu konusunda ısrar edecekler. 13 galibiyetlik eğlenceli bir sezonun ardından evinde Giants’a yenilmekten kimse memnun değil.

Ed Donatell’in Kaderi

Vikings HC, GM Basın Toplantısı: Ne Beklemeli?
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings savunma koordinatörü Ed Donatell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın savunması, 2022 sezonunun çoğunda zayıftı, ancak top kayıplarını zorladığında, kullanılabilir bir birime dönüştü.

Giants’a karşı Ed Donatell’in savunması zorlandı sıfır top kaybı ve New York’un hücumu, Vikings savunucularının hiçbir engeli olmaksızın tüm sahada galip geldi. Minnesota’nın savunmasının geçirgenliği, taraftarları – neredeyse hep birlikte – yeni bir savunma koordinatörü talep etmeye sevk etti.

Bu hayranlar, Donatell’in serinin savunma koordinatörü olarak kalıp kalmadığını Çarşamba günü öğrenecek. Bu bir yazı tura evet veya hayırbir “evet” garnitürüyle çünkü haberler muhtemelen şimdiye kadar sızmış olurdu.

Ne olursa olsun, muhabirler Donatell’in istihdamını soracaklar. Emin olabilirsiniz.

Kadro Yapımı

Vikings 16. Hafta Son Sakatlık Raporu
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (Hanbury Malikanesi’ndeki basın toplantısında 54. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah bir yıl önce Minneapolis’e geldiğinde, “rekabetçi bir yeniden yapılanma” vaazı verdi. Bu onun modus operandi’si.

Pekala, birdenbire, çeşitli pahalı Vikings oyuncuları 2022’de bir performans duvarına çarptı. Bu oyuncular 2023’te mevcut maaşlarında kalamazlar, en azından dolar ve sent ve dolar ve anlamda.

Adofo-Mensah’a kadro yapımı hakkında soru sorulacak. “Her oyuncuyu değerlendirdiğini” söyleyerek yanıt verecek ve muhtemelen bazı değişikliklerin yolda olduğunu ima edecek. Genç yönetici, küçük çocukların oyuncaklardan veya şekerlemeden bahsettiği kadar “değer”den de bahsediyor. Muhtemelen “değer konuşmasını” çıkaracak ve bunu uzun süredir devam eden Vikings oyuncularının dahil olduğu olası ayrılmayı veya maaş kesintilerini açıklamak için kullanacaktır.

Vikingler basın toplantısı Twitter’da yayınlanacak – veya burada.


Eski Vikings Coach Lands, Komutanlarla Röportaj Yaptı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/gm-press-conference

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir