Vikings HC ‘Gerçek Kararları’ Kabul Etti
13 Mart haftasında başlayan serbest oyuncu ile NFL’nin sezon dışı dönemi oldukça iyi gidiyor. Ekipler, maaş boşluğunu temizliyor ve 2023 kadroları için potansiyel boş oyuncuları analiz ediyor.

Minnesota Vikings, paketin geri kalanıyla birlikte orada ve ligin maaş sınırı eşiğinin altına kaymaya çalışırken çoğundan daha zorlu bir durumla karşı karşıya. Minnesota, sınır boşluğu için ligin en alt sıralarında yer alıyor ve sadece başa baş edebilmek için yaklaşık 24 milyon doları temizlemesi gerekiyor.

Vikings HC, Gerçek Kararların Yaklaştığını Kabul Etti

Buna göre, Vikingler bazı güçlü kadro kararlarında tetiği çekmelidir ve takımın baş antrenörü Kevin O’Connell Çarşamba günü bu gerçeği kabul etti.

Vikings HC Onayladı
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında geniş alıcılar Adam Thielen (solda) ve Justin Jefferson (sağda) ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

“Konuşmamız gereken bazı gerçek kararlarımız ve üzerinde çalışmamız gereken şeyler var” O’Connell açıkladı 2023 NFL Combine’da.

Karar vermenin domino etkisinden de bahsetti, “Gidebileceğiniz pek çok farklı yön var ve [each decision] birini ve diğerini etkiler. Bu, hakkında çok düşündüğüm bir şey.”

Vikings HC 'Gerçek Kararları' Kabul Etti
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell üçüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

“Mevcut durumumuz, önceki durumlarımız ve ilerlemenin neye benzediği hakkında ayrıntılar ve ayrıntılar hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem, konuşmalarım yalnızca bulunduğumuz yerin doğru bir noktasından değil, aynı zamanda ulaşmayı umduğumuz yerden de gelebilir. ” diye ekledi O’Connell.

O’Connell’in aklındaki bu kararlar neler? Muhtemelen 2023’te Vikings’e dönüp dönmeyebilecek olan maaş sınırı balonundaki oyunculardan bahsediyor.

  • Dalvin Aşçı (RB)
  • CJ jambonu (FB)
  • Ürdün Hicks (1 POUND = 0.45 KG)
  • Eric Kendricks (1 POUND = 0.45 KG)
  • Chris Kamış (G/K)
  • Za’Darius Smith (OLB)
  • Adam Thielen (KR)

Yukarıda listelenen her adam, serbest bırakılırsa Vikinglere bir dereceye kadar maaş alanı kazandıracaktı ve yeni ücretsiz ajanlar için fon bulması gereken bir takım için, birden fazla oyuncu kesilebilir veya takas edilebilir.

Vikings HC 'Gerçek Kararları' Kabul Etti
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins, Hanbury Manor’daki antrenman sırasında düzenlediği basın toplantısında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bir de Kirk Cousins ​​meselesi var. Takımın QB1’inin 2023 sezonunun sonunda sona eren bir sözleşmesi var ve şimdi anlaşmaya daha fazla yıl eklemenin ya da bitmesine izin vermenin zamanı geldi. Ve NFL takımları, sözleşmelerinin son yıllarında franchise oyun kurucularının oynamasına nadiren izin verir.

O’Connell’in patronu ve Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah anlattı Yıldız Tribünü Salı Cousins ​​ile sözleşme uzatma görüşmeleri hakkında, “Açıkçası, onlar bunun mümkün olduğunca kesin olmasını istiyorlar ve bizim açımızdan esneklik istiyoruz.”

Buradaki anahtar kelime “esneklik”, çünkü bu hafta Vikinglerin Cousins ​​için kısa vadeli bir uzatmayı tercih edebileceğine – ya da hiç istemeyebileceğine – oysa Cousins ​​ve kampının fazladan 2-3 yıl daha isteyebileceğine dair ipuçları ortaya çıktı. Cousins ​​bu yaz 35 yaşında olacak ve bundan sonraki her sezon dışı, büyük bir parayı kapmak için son şansını içerebilir.

O’Connell’in “gerçek karar” laflarına başvurması, Minnesota’nın sezon dışı olmasının bazı taraftarları şaşırtabileceğini doğrulamaktan başka bir işe yaramıyor. Adofo-Mensah ve O’Connell, seriyi Rick Spielman ve Mike Zimmer marka Vikings’e daha az benzeterek kolektif vizyonlarıyla daha uyumlu hale getirirken, uzun süredir tecrübeli oyuncular bir kenara atılacak.

Neyse ki meraklı veya yatarak tedavi gören insanlar için, bu kararlar her an etkili olabilir.


Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-hc-acknowledges

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir