Vikings Hayranlarının Tam Olarak Anlaması Gereken Hayati Maaş Sınırı Ayrıntısı
NFL’de, bir sözleşmenin yıllık ortalaması genellikle çok az şey ifade eder. Anlaşmaların temel olarak garanti edildiği NHL’den farklı olarak, NFL anlaşmaları rutin olarak elektronik tablodan asla çıkmayan ve oyuncunun banka hesabına girmeyen sayıları içerir. Vikings hayranlarının hatırlaması gereken bir detay.

Örneğin Kirk Cousins, büyük, tamamen garantili anlaşmalara olan eğilimi nedeniyle sürekli tartışmalar içinde yaşadı. Kwesi Adofo-Mensah geçtiğimiz günlerde bu konuyu ele aldı ve ekibin daha fazlasını aradığını açıkladı. esneklik. GM Per Ben Goessling, iki tarafın sözleşmede farklı şeyler aradığını açıkladı: “Açıkçası kendi açılarından, mümkün olduğu kadar kesin olmasını istiyorlar ve bizim açımızdan esneklik istiyoruz.”

Şu anda, Cousins’in anlaşması Minnesota’yı ortalığı karıştırmak için çok az beceriyle bırakıyor (GM’nin aradığı esneklik). Cousins, 2023’te tam garantili 36,25 milyon dolarlık bir isabete doğru ilerliyor ve takıma yeni bir anlaşma müzakere ederken küçük bir avantaj sağlıyor.

Tabii ki umut, takımın ve oyuncunun, muhtemelen Bay Cousins’i en az birkaç yıl daha şehirde tutacak bir uzatma yoluyla, karşılıklı olarak faydalı bir çözüm bulabilmesidir.

Vikingler Kirk Cousins'e Uzatma Vermeli mi?
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde New York Giants’a pas atıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Diğer tarafta, şu anda serbest bir oyuncu olan Derek Carr gibi bir QB var. Geçen sezon, aslında bir anlaşma imzaladı aşıldı Kuzenlerin yıllık ortalaması. Carr’ın anlaşması sezon başına 40 milyon doların üzerine çıkarken, Cousins ​​hiçbir zaman yıllık ortalama 35 milyon doları geçmedi.

Yine de her zaman hatırlanması gereken kritik fark, garantili paradır. Özellikle tam garantilerden bahsediyorsak.

Vikings Hayranlarının Tam Olarak Anlaması Gereken Hayati Maaş Sınırı Ayrıntısı
18 Aralık 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders oyun kurucusu Derek Carr (4), Allegiant Stadyumu’nda ilk yarıda New England Patriots’a karşı jest yapıyor. Raiders, Patriots’u 30-24 mağlup etti. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Yıllık ortalamayı basitçe izole edersek, Carr Cousins’in üzerinde geldi. Yıldan yıla bir takımın bütçesindeki gerçek baskıya baktığımızda, Cousins, Carr’ın çok üzerinde gelir.

Raiders, Carr nedeniyle geçen yıl sadece 19.375 milyon $’ı hesaba katmak zorunda kaldı. Daha sonra, geride yalnızca nispeten mütevazı bir 5.625 milyon $ bırakarak QB’lerinden geçtiler. Geçen sezon Cousins, 31.5 milyon doların biraz altında bir üst sınıra ulaştı. Cousins’i kesmek, Carr’ın aksine, arkasında 48.75 milyon dolarlık korkunç bir kazanç bırakacaktı.

Peki hangisi daha pahalıydı? Carr’ın yıllık ortalaması onun olduğunu söylüyor, ancak üst sınırın gerçek gerçekliği farklı bir sonuca işaret ediyor.

Millet, daha geniş noktalar, yıllık ortalamanın bir oyuncunun gerçek sözleşme etkisinin özellikle yararlı bir ölçüsü olmadığıdır. Bir oyuncu sezon başına ortalama 50 milyon dolar kazanabilir, ancak paranın hiçbiri garanti edilmezse, bir takım istediği zaman sonuçsuz kalabilir. Bu takım, o oyuncuyu düzeltilmiş bir anlaşma için sıkıştırabilir çünkü garantilerin olmaması, bireysel oyuncuya çok az kaldıraç sağlar.

Kaçınılmaz uzatmalar, yeniden yapılanmalar ve yeni imzalar hakkında bir şeyler duydukça, yıllık ortalamanın genellikle bir sözleşmenin gerçek değerini belirlemede özellikle yararlı bir ölçü olmadığını unutmayın.

Editörün Notu: Bilgiler Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Viking Savunmasını 2023'te Sadece 15 Milyon Dolara Güçlendiriyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/detail-vikings-fans-should/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir