Vikings Hayranlarının 15. Hafta İçin Planlarını Değiştirmeleri GerekecekBryant McKinnie, Luke Braun ve Dustin Baker 2022 Vikings hakkında sohbet ediyor
11 Haziran 2019; Eagan, MN, ABD; Bir Minnesota Vikings kaskı, TCO Performance Center’da sahada duruyor. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings taraftarlarının, Vikinglerin Indianapolis Colts’a ev sahipliği yaptığı 15. Hafta için planlarını değiştirmeleri gerekecek. Oyun başlangıçta 18 Aralık Pazar günü 12:00 CST olarak planlandı. Bununla birlikte, NFL artık programları esnetirken, lig tarih ve saat olarak değişti. 17 Aralık Cumartesi 12:00 CST.

Bunun bir süredir mümkün olduğu biliniyor, özellikle kolej futbolu normal sezonu sona ermişken. Ve 10-2 Vikings ve 4-8-1 Colts arasında çok düşük bahisler olduğu için, bunu birkaç ilgi çekici kolej futbolu bowling oyununun olduğu bir Cumartesi gününe taşıyarak, bu, o Cumartesi listesine gömülecek en mantıklı oyundu.

17 Aralık Cumartesi günü Vikings ve Colts’a katılan diğer esneklikler arasında iki maç daha var:

  • Baltimore Ravens @ Cleveland Browns, 15:30 CST
  • Miami Dolphins @ Buffalo Bills, 19:15 CST

Ek olarak, Washington Commanders Sunday Night Football’da New York Giants’ı ağırlayacak. İki takım 13. Haftada oynadı ve o maç 20-20 berabere bitti, yani bu bir kin maçı olacak. Sunday Night Football oyununun başlangıçta 5-7 Las Vegas Raiders’ta oynayan 6-6 New England Patriots olması planlanmıştı.

Genel olarak, hatırlanması gereken önemli şey, Vikinglerin 15. Haftada planlanandan 24 saat önce oynamasıdır. US Bank Stadyumu’na Pazar yerine Cumartesi günü gelin. Aynı zamanda Vikingler için arka arkaya iki Cumartesi maçının ilki olacak. 16. haftada Noel arifesinde New York Giants’a ev sahipliği yapacaklar.

Kevin O'Connell'in 2022'deki İntikam Turu Mükemmel Geçti

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/vikings-fans-will-need-to-change/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir