Vikings Hayranları Öğlen Colts Hayranı OlduVikings Hayranları Öğlen Colts Hayranı Oldu
13 Kasım 2022; Cennet, Nevada, ABD; Indianapolis Colts oyun kurucusu Matt Ryan. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Pazar günü 15:25 CST’de Dallas Cowboys ile oynayacak, ancak takımın taraftarlarının gözleri önceden dolaşacak.

Minnesota’nın yeni birincil düşmanı, en azından 2022 sezonunun sonuna kadar, Philadelphia Eagles. Serinin olağan düşmanları Green Bay Packers (4-7) ve Chicago Bears (3-7) artık Vikings 2022 için bir tehdit oluşturmuyor, ancak Eagles kesinlikle var.

Ve bu Kartallar, ilk kez baş antrenör Jeff Saturday tarafından yönetilen bir kulüp olan Colts ile bir randevu için “öğlen saatinde” Indianapolis’e seyahat ediyor. Colts, New England Patriots tarafından 9. Haftada yapılan bir sarhoşluğun ardından Frank Reich’i kovdu ve eski Eagles hücum koordinatörünü 1999’dan 2011’e kadar Colts’ta pivot oynayan Saturday ile değiştirdi.

Vikings Hayranları Öğlen Colts Hayranı Oldu
13 Kasım 2022; Cennet, Nevada, ABD; Indianapolis Colts geçici Baş Antrenörü Jeff Cumartesi. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports.

Vikings taraftarları neden Eagles’a kayıplar diliyor? Basit – iç saha avantajı arayışı. Vikingler, 1998’den beri NFC playofflarında 1 numaralı seribaşı olamadı. Pazartesi Gecesi Futbolu 10. Haftada Kartallar, Washington Komutanlarına beklenmedik bir ev kaybı yaşadı ve Vikinglerin 25 sezonda ilk kez NFC’nin en iyi tohumunu alma hayali kurması için kapıyı açtı.

Eagles-Commanders hesaplaşmasına kadar, Vikinglerin 1 numaralı tohumu ele geçirme görevi boş bir hayaldi çünkü Minnesota’nın en son bir maç kaybettiği 2. Haftaydı – tam da Eagles için. Washington’a kaybetmek, 2022’de türünün ilk örneği olan Philadelphia’yı ölümlü gibi gösterdi.

Kartallar insandır ve Vikingler 3. Haftadan beri insanüstü oynuyorlar.

Vikings Hayranları Öğlen Colts Hayranı Oldu
20 Eylül 2020; Indianapolis, Indiana, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Tabii ki, herhangi bir Kartal karşıtı veya Colt yanlısı duruşu değerli kılmak için Vikinglerin de kazanması gerekiyor. Minnesota, 11. Hafta’da 15:25 CST’de Dallas Cowboys’a ev sahipliği yapıyor ve Cowboys ile yaptığı son beş karşılaşmanın dördünü kaybetti. Vikingler, 2010’dan beri Minnesota eyaletinde Kovboyları devirmedi. Ancak, 1,5 sayılık ev sahibi tuhaf oyuncular olsalar bile, Vikinglere sadık taraftarlar, Dallas’ın yenilebileceğine inanıyor.

Buna göre, Colts, Jalen Hurts’ün Eagles’ına karşı şapkadan tavşan çıkarırsa – ve Vikingler evdeki işlerle ilgilenirse – Minnesota 1 numaralı tohumun tek sahibi olabilir ve ardından Pazar akşamına kadar iç saha avantajını talep edebilir. .

Eagles, Colts’u yenmek için 6,5 puanla tercih ediliyor, bu nedenle, biraz şans olmadan plan çıkmayacak. Yine de, Colts oldukça yetenekli bir kadroya sahip ve yaklaşık üç ay önce Güney AFC’yi kazanmak için can atıyorlardı. Herhangi bir Pazar, ha?

Son 10 sezonda Colts evinde 46-31 (.597) ile NFL’nin bu zaman aralığındaki en iyi 11. rekoru. Geleneksel olarak Indianapolis, binasının içinde zorlu bir düşmandır ve Eagles 10. Haftadaki mağlubiyetten sersemlemişken, Colts’un kazanması kitleleri tamamen şok etmez.

Bahsedilen Cumartesi gününün ilk iş emri, oyun kurucu olarak Sam Ehlinger’ı yedekte tutmak ve asayı birkaç hafta önce kariyeri bitmiş gibi görünen Matt Ryan’a geri vermekti. Ama o kadar hızlı değil, dedi Ryan, işe iade edilen pasör artı Cumartesi olarak, geçen hafta sonu Cumartesi günkü baş antrenörlük ilk yolculuğunun ortasında Las Vegas Raiders’ı yendi.

Ryan liderliğindeki takımlar, Philadelphia’ya karşı tüm zamanların 4-5’i (.444).

Super Bowl’a giden yolun US Bank Stadyumu’ndan geçmesini sağlamak için Vikinglerin 18. Hafta kapandığında Eagles’tan yalnızca bir maç önde bitirmesi gerekiyor. Biraz şansla, Vikingler Pazar günü NFC’nin en iyi tohumunu alabilir ve Indianapolis mor takıma sağlam bir adım atarsa, ondan asla vazgeçmez.

Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-fans-become-colts-fans-at-noon

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir