Vikings Hayranları Ezici Bir Şekilde 2023’te 1 Ücretsiz Temsilci İstiyor
Geçen hafta sonu defans oyuncusu Khyiris Tonga ve hücum hattı Blake Brandel ile yeniden sözleşme imzaladıktan sonra, Minnesota Vikings’in iki buçuk hafta içinde piyasaya çıkması planlanan 16 serbest temsilcisi var.

Adamlar var:

Kris Boyd (CB)
Garrett Bradbury (Ş)
Jonathan Bullard (DL)
Andrew DePaola (LS)
Ben Ellefson (TE)
Bisi Johnson (WR)
Greg Joseph (K)
Alexander Mattison (sağda)
Nick Mullens (QB)
Patrick Peterson (CB)
Austin Schlottman (Ş)
Dük Shelley (CB)
Irv Smith (TE)
Dalvin Tomlinson (DT)
Chandon Sullivan (CB)
Oli Udoh (OT)

Liste çok büyük görünebilir, ancak aslında NFL’de standart işletim prosedürüdür. Oyuncular ve antrenörler belirli bir takımın özel veya benzersiz olduğunu söylediğinde, genellikle bir sonraki sezon kadronun belirgin şekilde farklı görüneceğini bildiklerini ima ederler.

Vikings Hayranları Ezici Bir Şekilde 2023’te 1 Ücretsiz Temsilci İstiyor

Yukarıdaki listedeki bazı oyuncular geri dönerken, diğerleri açık serbest oyuncuya ulaşacak. Ve Vikings hayranlarına bırakılan bir oyuncunun ezici bir çoğunlukla geri dönmesi isteniyor — Dük Shelley.

Ezici Bir Şekilde Hayranlar
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings korner oyuncusu Duke Shelley (20), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı üçüncü çeyrekte defansif pas ayrılığını kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Bu hafta Vikings hayranlarını “büyük isim” ücretsiz oyuncularla ankete tabi tuttuk ve Shelley diğerlerinden farklı olarak göze çarpıyordu. %57,4’ü Shelley’i 2023 Vikings’e yeniden katılmak için önde gelen serbest temsilcisi olarak seçti.

Anket bilimsel değildi ve 4.881 kişi yanıt verdi.

Shelley, Chicago Bears’tan atılan takımın antrenman takımında Eylül ayında Vikings’e katıldı ve hayranlarını “Havalı isimli adam kim?” Bir süreliğine, Shelley, korner derinliği zayıf seçimlere inerse oynayacak olan antrenman takımına imzalanmış “sadece bir adam” idi. Gerçekten de Andrew Booth, Cameron Dantzler ve Akaylev Evans’ın aldığı yaralar nedeniyle Shelley’e ihtiyaç vardı ve o kesinlikle başarılı oldu.

Vikingler 1 Öne Çıkan
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley (20), Soldier Field’da dördüncü çeyrekte Chicago Bears geniş alıcısı Chase Claypool’a (10) yönelik bir pası yakaladı. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Chicago Bears’ın 6. Tur draft seçimi, herkesin tanık olabileceği en çılgın NFL oyunlarından birinde Buffalo Bills’e karşı oynama süresi yaşamaya başladı. Bu fırsattan önce, Shelley bir avuç özel takım snap’i oynadı, ancak belli ki sahada savunma görevi için güvenilmiyordu.

Çok hızlı bir şekilde güvenilir biri haline geldi ve 2022 takımı için savunmada kurtarıcı bir lütuf oldu. Shelley, kariyerindeki ilk müdahalesini 18. Haftada eski takımına karşı havadan yakaladı. Bears hakkında tweet attı. 18. Hafta galibiyetinin ardından“Beni kestiklerinde ne kadar saygısızlık ettiğimi hissetmeleri gerekiyordu.”

Vikingler, Lambeau'da 1 Oldukça Acımasız Gaf Yaptı
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Green Bay Packers geniş top alıcısı Christian Watson (9), Lambeau Field’da üçüncü çeyrekte Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley’nin (20) önünde topla koşturuyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

2022’de her şey söylenip yapıldığında Shelley, NFL’nin en iyi dördüncü korner oyuncusu olarak sınıflandırılmıştı. buna göre Profesyonel Futbol Odağı, 82.9 notu çetelesi. Yalnızca Sauce Gardner (87.9, NYJ), Patrick Surtain (86.8, DEN) ve Jalen Ramsey (86.4, LAR) Shelley’den daha iyi performans gösterdi.

Shelley, ücretsiz ajansıyla Vikingler için uygun bir fiyatla mevcut olmalı ve bu da 2023’te yeniden bir araya gelme olasılığını mümkün kılmalı. Kesinlikle bilinen bir isim değil ve kalıcı gücünü kanıtlamak için gelecek sezon kullanacak. Bazıları hala Kansas Eyaleti mezununun “tavada bir flaş” olduğunu düşünüyor.

Vikings hayranlarına bırakılmış olsa da, kesinlikle geri dönse iyi olur. Hayranlar, eski mor vuruş yapan Daniel Carlson’ın Raiders ile Las Vegas’ta başarılı olmasını izlemek için şimdiden mücadele ediyor. Shelley’nin 2023’te ucuz bir sözleşmeyle başka bir yere hükmettiğini hayal edin.


Bleacher Report'un Vikingler İçin 'Rüya Ticareti' Biraz Komik

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/roster/freeagency/fans-overwhelmingly

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir