Vikings Hayranları Bu Hafta Sonu Commanders-49ers Oyununa BakmalıNFC, Güle Güle Haftasında Vikingler İçin Boşaldı
23 Ekim 2022; Landover, Maryland, ABD; Washington Commanders oyun kurucusu Taylor Heinicke. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports.

Vikings Hayranlarının Gözü Commanders-49ers Oyununda Olmalıdır

Minnesota Vikings’in bu hafta sonu New York Giants’a karşı playoff sıralaması açısından çok önemli bir maça dönüşebilecek bir maçı var. Vikingler, San Francisco 49ers’ın önünde kalmaya ve NFC’de 2 numaralı sırayı korumaya çalışıyor. Bu arada, Devler aniden kendilerini 5 numaralı seri başı için Dallas Kovboylarını potansiyel olarak yakalayabilecek bir konumda bulurlar.

Ancak bu hafta sonu Vikings hayranlarının dikkat etmesi gereken bir oyun daha var. Bu oyun, Vikingler oyunu batı kıyısında sona erdikten hemen sonra gerçekleşir. Vikings hayranlarının gözleri bu hafta sonu Commanders/49ers maçında olmalı.

Bu oyun, tümen dışı iki Viking rakibi için neden bu kadar önemli? Pekala, bu oyun, NFC playoff parantezinin nasıl biteceğini belirlemede uzun bir yol kat edebilir.

Bakın, 49ers (10-4) şu anda NFC’de 2 numaralı tohum için Minnesota Vikings’in bir oyun gerisinde. Komutanlara karşı kazanmanın bir yolunu bulurlarsa, son iki maçları Las Vegas Raiders ve Arizona Cardinals’a karşı oynayarak sezonu 13-4’te bitirme şansları çok yüksek.

Vikings Hayranları Bu Hafta Sonu Commanders-49ers Oyununa Bakmalı
11 Aralık 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers, Christian McCaffrey’i kovalıyor. Zorunlu Kredi: Cary Edmondson-USA TODAY Sports.

Bu, Vikingler üzerinde Green Bay Packers ve Chicago Bears’a karşı deplasmanda oynadıkları son iki normal sezon maçını kazanmaları için büyük bir baskı oluşturuyor. Bu arada, eğer kaybederlerse, Vikingler potansiyel olarak 18. Haftada Bears’a karşı 16. ve 17. Haftalarda kazanarak başlangıç ​​oyuncularını dinlendirebilecekleri bir durumda olabilir.

Sonra Washington için, NFC playoff’larında yedinci ve son sırayı almak için başka bir NFC Kuzey takımı olan Detroit Lions’ı durdurmaya çalışıyorlar. Detroit, son haftalarda güçlü bir performans sergiledi ve sezona 1-6 başladıktan sonra son yedi maçın altısını kazandı. Şimdi 7-7’de, Giants’a kaybettikten sonra 7-6-1’de oturan Komutanların yarım oyun gerisindeler. Bu nedenle, her iki takım için de herhangi bir kayıp sezonun sonu olabilir.

Vikinglerin şu anda Wild Card’da 7 numaralı seribaşına karşı oynaması planlandığına göre, bu oyunun sonuçları Vikinglerin hangi takımda oynayacağını belirlemede uzun bir yol kat edebilir. Bu, özellikle Minnesota önümüzdeki hafta sonu New York Giants’ı yenerse geçerlidir. İşlerin nasıl yürüdüğünü görmek çok ilginç olacak.

Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-fans-should-have-their-eyes

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir