Vikings Hayranları Arasında Saygı Özlemi ve Kalan ŞüpheVikings Hayranları Arasında Saygı Özlemi ve Kalan Şüphe
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II (33), dördüncü çeyreğin sonlarında, New York Jets oyun kurucusu Mike White’ın (5) güvenlik Camryn Bynum’u (24) US Bank Stadyumu’nda zafere ulaştırmasının ardından kutlama yığınının üzerinden atladı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Mor giyen adamlar için bir başka yakın galibiyet. 10-2 oldukça iyi hissettiriyor millet. Yine de, Vikings hayranları için bazı kalıcı şüpheler olduğunu söylemek adil olur mu? Veya belki de NFL’nin geri kalanının Minnesota’nın başardıklarına saygı duyma arzusu daha baskın bir duygu mu? Her ikisinin bir kombinasyonu?

Günün erken saatlerinde, Sam ve ben, Jets’e karşı son galibiyetimizi açıklamak için bir araya geldik. Kuzeyden Notlar. Bu konuşma sırasında Sam, Vikings hayranlarının biraz bölünmüş göründüğüne dair önemli bir gözlemde bulundu. Birçoğu, tuttukları takımın hak ettiği takdiri görmediğini düşünüyor. Sonuçta, 10-2’lik bir rekor seçkinler; bu kesin bir gerçek.

Ancak, takımın kazanma şekli birçok kişiyi şüpheye düşürüyor. Will Ragatz’ın kısa bir düşüncesine bir göz atın. spor resimli:

Galibiyet birçok yönden hayatta kalmak gibi hissettirdi. Savunma bir kez daha peşindeydi ve yardalar Mall of America’daki Noel öncesi indirimdeki ürünlerden daha hızlı uçup gidiyor olmasına rağmen rakibi uç bölgenin dışında tutmaya devam etti. Takımın resmi Twitter hesabı bile bu gerçeği kabul etti:

Şimdi, bu tweet’in Mike White’ın hücum eden tank avcısından sonra gönderildiğini belirtmekte fayda var. İnceleme, New York’un QB’sinin aslında uç bölgeye girdiğini gösterdi ve Vikinglerin sosyal medyasının kendilerini kabul etmelerini istedi. silah atladı.

Her şeye rağmen, genel nokta, sezon boyunca Vikings hayranlarının kolayca görebileceği tanıdık bir model gördüğümüzdür. Görünüşe göre takım, yol boyunca doyurucu bir endişe, şüphe ve el sıkışma dozu serperken galibiyeti yakalayacak kadar iyi oynuyor. Kısacası takım kazanmanın bir yolunu bulur:

Bazıları için bu kadar çok oyun kazanmak, kesin zaferlerin olmamasını geçersiz kılar. 10 galibiyet 10 galibiyettir. Takıma biraz saygı göster. Diğerleri için, mor zihinlerini saran bir karamsarlık vardır. Takım ateşle mi oynuyor? Beyaz sadece bir oyun daha yaparsa, 9-3’lük bir takıma bakıyoruz.

Minnesota bir play-off takımı olacak. Oraya vardıklarında Vikings hayranları ne görecek? Oyun içi koşullardan bağımsız olarak kendi kendine inanç yayan, soğukkanlı, savaşlarla test edilmiş bir grup görecekler mi? Sonunda ateşle oynama eğilimleri yüzünden yanan bir takım, saat sıfıra doğru ilerlerken sihri biten bir takım görecekler mi?

Sonunda, gerçekten kesin olarak söyleyemeyiz. Gelecek gelmedi; sahip olduğumuz tek şey şimdiki an ve sonra geçmiş.

Kesin olarak söyleyebileceğimiz şey, Minnesota’nın rakibini havaya uçurma ihtimalinin düşük olduğudur. Kritik anlarda fazlasıyla yetenekli olduklarını biliyoruz. Bazen bu, QB1’lerinin, topu sahaya doğru iterken baskıya bakılmaksızın cepte duracağı anlamına gelir. Bazen bu, savunmanın rakibin gol atmasını engellemek için adım atacağı anlamına gelir.

Hepsini bir araya getirin ve sezon sonrasına doğru ilerleyen bir ekibimiz var. Yol boyunca, pek çok Vikings hayranı, kendi bitmeyen şüpheleriyle boğuşurken bile biraz daha saygı arıyor.

Vikingler Jetleri Yenerken Başka Bir Hafta, Başka Bir Gerilim, 27-22
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/opinion/lingering-doubt-vikings-fans/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir