Vikings Hayranları 2023 WR Draft Tercihi Hakkında Konuştu
Minnesota Vikings topluluğunda popüler olan ancak evrensel olarak kabul edilmeyen bir teori, ekibin 2023 NFL Taslağının 1. Turunda potansiyel olarak geniş bir alıcı seçmesini içerir.

Franchise neden böyle bir şey yapsın? 32 yaşındaki Adam Thielen, 2022’de üretimde düşüş yaşadı ve 2023’te 19,9 milyon dolarlık bir üst sınıra ulaştı. Önümüzdeki sezon kulübe dönebilir veya dönmeyebilir. Rakip savunma koordinatörleri de Vikings maçlarında lazerle Justin Jefferson’a odaklanmaya devam edecek ve bu da Pazar günleri verimli bir WR2 çağrısını bir zorunluluk haline getirecek.

Vikings Hayranları WR Draft Tercihi Hakkında Konuştu

Vikings hayranlarına bırakılan insanların bir sonraki WR2’yi tercih etmesi, eğer o adam April’ın seçmelerinden seçilirse – Jaxon Smith-Njigba.

Hayranlar Konuştu
Ohio State Buckeyes geniş alıcı Jaxon Smith-Njigba (11), 1 Ocak 2022’de Pasadena, Kaliforniya’da Rose Bowl’un dördüncü çeyreğinde Utah Utes’e karşı yaptığı golü kutluyor. © Adam Cairns/Columbus Dispatch / USA TODAY NETWORK.

Twitter’da Vikings ile bir anket yaptık ve ankete katılanların %40,9’u Smith-Njigba’ya hazır.

Anket bilim dışıydı ve 2.771 kişi görüş bildirdi.

Son sahte taslaklar, Smith-Njigba’yı Minnesota’ya da teorize etti. Devin Jackson Philadelphia Sorgulayıcı geçen hafta Ohio State ürünüyle bir Vikingler birliği tasavvur etti, “Justin Jefferson’ın bir yıldıza dönüşmesi ve Adam Thielen’in yaşlanmasıyla, Vikinglerin alıcıda başka bir gerçek oyun kurucuya ihtiyacı var ve Ohio State’den Jaxon Smith-Njigba, özellikle yaratıcı ve yaratıcı biri olarak bu kutuları kontrol ediyor. Çoğunlukla yuvadan çalışan incelikli rota koşucusu.

Vikings Hayranları 2023 WR Draft Tercihi Hakkında Konuştu
17 Eylül 2022; Columbus, Ohio, ABD; Ohio State Buckeyes geniş alıcı Jaxon Smith-Njigba (11), Ohio Stadyumu’nda Toledo Rockets’a karşı NCAA Division I futbol maçından önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Adam Cairns-The Columbus Dispatch.

Geçen ay, Taslak Tel Natalie Miller, Smith-Njigba ile aynı şeyi Vikings’e yaptı. sahte taslak. Seçimi şöyle açıkladı: “Smith Njigba bu sezonun çoğunu sakatlıklarla kaçırdı, ancak 2021 kampanyası şaşırtıcıydı ve onu NFL’ye iyi bir şekilde yansıtmalı. Daha çok içeriden alıcı olsa da, dışarıda da oynayabiliyor ve Minnesota’da tehlikeli bir üçlü yaratabilir.”

Vikingler, NFL taslağının başlarında bir WR2 taslağı hazırlamazlarsa, Thielen’i WR2 görevi için makul bir fiyata, Darius Slayton veya DJ Chark gibi bir serbest oyuncuya – ya da şu gibi bir şirket içi seçenekle – çağırırlar. KJ Osborn, Jalen Nailor veya Jalen Reagor.

Taslak Ağ tarif eder Smith-Njigba’nın beceri seti, “Smith-Njigba, olağanüstü bir rota koşucusu ve ayırıcıdır; yanıltıcı ayak hareketleri, vücut kontrolü, kaldıraçları okuma, görüş ayarlamaları yapma ve açık alana koşma yeteneği, onu sürekli olarak CJ Stroud’un çalıştırması için uygun hale getirdi. 2021’de futbol.”

Vikings Hayranları 2023 WR Draft Tercihi Hakkında Konuştu
27 Temmuz 2022; Indianapolis, IN, ABD; Ohio State Buckeyes geniş alıcı Jaxon Smith-Njigba, Lucas Oil Stadyumu’ndaki Big 10 futbol medyası günlerinde medyaya konuşuyor. Zorunlu Kredi: Robert Goddin-USA TODAY Sports.

21 yaşındaki çocuk bu yılki sınıfın en hızlısı olmadığı için zayıf yönleri arasında hız da var. Ayrıca 2021 kampanyası olan Ohio State’te 1.606 yarda ve 9 gol için 95 resepsiyon yakaladığında sadece bir tam sezon oynadı. Smith-Njigba, Buckeye olarak son yılında bir hamstring yaralanmasıyla mücadele etti.

Vikingler, geniş bir alıcıda 1. Tur draft sermayesini kullanmıyorsa, topsuz defans oyuncusu, iç savunma hattı, köşe bağı ve EDGE hücum oyuncusu, iyileştirme için popüler konumlardır.

NFL seçmeleri 27 Nisan’da Kansas City’de başlıyor.


2023'te Dalvin Tomlinson İçin Yeni Teori

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/fans-have-spoken

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir