Vikings Hayranını Yıkmak: Hayran Kitlesini 5 Kategoriye YerleştirmekVikings Hayranını Yıkmak: Hayran Kitlesini 5 Kategoriye Yerleştirmek
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings taraftarları, Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maç sırasında bir pankart tutuyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Vikings hayranı tek kelimeyle tuhaf.

Bazıları amansız bir iyimserlik içinde, yıllarca süren hayal kırıklığının, inançlarını etkilemesine izin vermeyi reddediyor. Bu yıl farklı olacak. Ne zaman biri takım hakkında kötü konuşsa ağlıyorlar. Diğerleri, herhangi bir rekabet başlamadan önce yenilgiyi kucaklayan diğer uçta var olur. Sadece Super Bowl çekişmesi düşünüldüğünde saçmalık diyorlar.

Ve elbette, arada her türlü nüans var. İşleri düzenli tutmak için, bulabileceğiniz en yaygın Vikings hayranları için 5 kategori sunacağım. Muhtemelen seçeneklerde biraz kendinizi göreceksiniz. Bazı arkadaşlarınızı, ailenizi, komşularınızı ve yeminli düşmanlarınızı (diğer Vikings hayranlarını tanıdığınızı varsayarsak) görme olasılığınız daha da yüksektir.

Twitter’da bana haber ver @VikingsGazette ne tür bir Vikings hayranısınız ve/veya yığına eklemek için başka bir kategoriniz varsa.

Seçenek #1 – Vakit Yaklaştı Peygamber

Bu hayranlar ufka baktıklarında kıyamet ve kasvetin yaklaştığını görürler. Büyük değişim (ve acı) yakında. Hâlâ vaktin varken, belki de bütün yumurtalarını hokey sepetine koyarak tövbe et.

13-4 rekorunu unutun: Kevin O’Connell’in koltuğu şimdiden ısınmaya başladı. Genç koç yakında bir sonraki koçluk işi için başka bir yer arayacak.

Vikings Hayranını Yıkmak: Hayran Kitlesini 5 Kategoriye Yerleştirmek
1 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Indiana Convention Center’daki NFL Scouting Combine sırasında Minnesota Vikings koçu Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Kwesi Adofo-Mensah mı? İlk draft dersi 1. Yılda başarılı olamadı, bu da genç yöneticinin başının belada olduğunun açık bir kanıtı.

Yakında, takımın en iyi oyuncuları takas yoluyla ya da sadece serbest oyunculukla ayrılacak.

Sadece bekle. Afet yaklaşıyor. Ekip en başa dönecek ve zahmetleri ve mücadeleleri için gösterecek hiçbir şeyi olmayacak. Her şey önceden bildirildi.

Seçenek #2 – Naif Hayalperest

İşler ne kadar kötüye giderse gitsin, bu Vikings hayranları bardağın yarısını dolu görmenin bir yolunu buluyor (bardakta su olmasa bile).

Kirk Cousins, sezon tehlikedeyken açıklanamaz bir şekilde sopaların gerisinde mi kalıyor? Elinden geleni yaptı! New York’un savunma hattının ortasındaki zorlu çiftin baskısı altında kalan herkes topu atardı. İyi şarap gibi yıllanırken toparlanacak ve 2023’te şimdiye kadarki en iyi sezonunu bir araya getirecek.

Vikings Hayranları Çoğunluğa Sahip
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maç sırasında hareket halinde. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Elbette, Ed Donatell birkaç engelle karşılaştı, ancak Brian Flores savunmayı doğru yola sokmak için gizli sihire sahip olacak. Genç silahlar Flores ile gelişecek.

Oh, ve vurucu? Çocuğa bir şans ver. Greg Joseph iyi olacak. Tüm bu tekme laneti saçmalık.

Seçenek 3 – Yine Başlıyoruz Karamsarlığı

Yıllarca süren acı ve ıstırapla yıpranmış (birden fazla spor dalında), Yine Başlıyoruz Karamsarları hayal kırıklığına uğramanın nasıl bir şey olduğunu bilirler.

Bir yerlerde, içlerinden biri takımın onu bir kez daha hayal kırıklığına uğratabilmesi için Vikinglerin nasıl soluğu taşıyıcıları olmasını istediğine dair bir şaka yapıyor. Bir NFC Şampiyona Maçında devre arasında ayrılmanın en azından trafiği yenmenize izin verdiğine dair başka bir espri.

Dan Bailey
13 Aralık 2020; Tampa, Florida, ABD; Minnesota Vikings şutörü Dan Bailey (5), Raymond James Stadyumu’nda ikinci yarıda Tampa Bay Buccaneers’a karşı kaçırdığı şuttan sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports

Sahadaki her gol, kalp atış hızınızı yükseltmek için bir sebeptir. Oyunun sonunda bir Hail Mary pasosu mu? Bu fanı çalıştırmayın bile. Ve tabii ki, korkunç geriden gelme 2 dakikalık tatbikat. Korkunç şeyler.

Ezici bir yenilgiye uğramanın bir yolu varsa, Vikingler onu bulacaktır. Minnesota, başka bir hayvanın izini süren bir tazı gibi, yüzlerine dümdüz gelen yeni yöntemlerin kokusunu alıyor. Fan geldiğini hissedebilir.

Seçenek #4 – Eski Güzel Günler Mor İnsan Yiyen

Fran Tarkenton. Carl Eller. Mick Tingelhoff. Alan Sayfası. Jim Marshall. Ve tabi ki, Bud Grant.

Viking fandomunun altın çağı tekrarlanamaz. Şimdi değil, belki hiçbir zaman değil. Good Ol’ Days Hayranı, Tony Soprano’nun en düşük konuşma şekli olarak bahsettiği şeye katılıyor: “Ne zaman hatırla…”

NFL: SUPER BOWL XI
9 Ocak 1977, Pasadena, CA, ABD; DOSYA FOTOĞRAFI; Minnesota Vikings oyun kurucusu Fran Tarkenton (10), Rose Bowl’da Super Bowl XI sırasında Oakland Raiders’a karşı mücadele ediyor. Raiders, Vikingleri 32-14 mağlup ederek ilk Super Bowl şampiyonluğunu kazandı. Zorunlu Katkı: Fotoğraf Tony Tomsic-USA TODAY Sports.

Mor İnsan Yiyenler baskın mıydı? Şüphesiz. Bud Grant gelmiş geçmiş en iyi Viking koçu mu? Gerçekten tartışma yok. Gerçekten, Vikings futbolunun bu dönemi, franchise tarihinin en iyisiydi. Randy Moss, John Randle ve arkadaşları bazı özel şeyler yaptılar ama 70’lere yaklaşamıyorlar.

Bu hayranlar, işlerin o kadar da kasvetli görünmediği bir günü dinleyerek onlarca yıllık hayal kırıklığının üstesinden geliyor.

Seçenek #5 – Tatlı Yaz Çocuğu

The Naive Dreamer’dan tamamen farklı olmayan The Sweet Summer Child, NFL’nin fırtınalı sularında sürüklenirken bir cankurtaran salı gibi iyimserliğe tutunuyor.

Madden'ini Almak
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), ikinci çeyrekte Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı bir yakalamanın peşinden koşuyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Ancak bu hayran mor kitlelere yeni katıldı. Hayran büyük olasılıkla Justin Jefferson’ın kabalığını gördü ve Purple & Gold’u destekleyen bir hayatın doğru seçim olduğuna karar verdi – unutmayın: spor fandomu bir ölüm-ayrıl evliliğidir. Hatta bazıları 13 galibiyet almanın o kadar da zor olmadığı konusunda ısrar ediyor.

Toplu olarak, Minnesota’nın geri kalan hayranları bu zavallı ruha acıyor.

Çok genç, çok aptal.


Hak ettiği yerde kredi: The Athletic’ten Sean McIndoe, parçaya ilham vermesine yardımcı oldu. NHL playofflarına giden farklı Maple Leafs hayranları. Gülmek istiyorsan bir oku. Karışıma atılan bir Vikings referansı bile var!

Editörün Notu: Bu parça orijinal olarak morPTSD.

PFF, Vikinglerin Bu Sezon Dışında Takip Etmesi Gereken 1 Son Hamle Öneriyor
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/the-vikings-fan-5-categories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir