Vikings Hafta Ortası Yaralanma Güncellemesi – Vikings TerritoryVikings Hafta Ortası Yaralanma Güncellemesi

30 Temmuz 2021; Eagan, MN, Amerika Birleşik Devletleri; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Irv Smith Jr. (84), Dalvin Cook’u geride bırakarak kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Bir hafta önce Minnesota Vikings hafta ortası sakatlık güncellemesi çok gerekli değildi. Ancak oyuncuların pedleri takılı ve antrenman kampı tüm hızıyla devam ederken, organizasyonu birkaç küçük yaralanma sardı.

Neyse ki Minnesota, Çarşamba günü Tim Patrick (WR) ve Damarea Crockett’i (RB) kaybeden Denver Broncos gibi büyük aksiliklerle karşılaşmadı. Parmaklarını çaprazla.

Bunlar Vikinglerin şu anki yaralanmaları. RG işine başlamak için yarışan Jesse Davis de sağlıklı.

Ryan Connelly (LB)

Ryan Connelly
12 Nisan 2021; AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ; Minnesota Vikings defans oyuncusu Ryan Connelly. Zorunlu Kredi: USA TODAY Sports aracılığıyla NFL fotoğrafları.

Yaralanma: Diz
Durum: PUP Listesi

Connelly geçen sezon Pittsburgh Steelers’a karşı dizinden sakatlandı ve görünüşe göre hala iyileşiyor. Önümüzdeki birkaç ay içinde hazır olmasına rağmen, dönüşü için bir zaman çizelgesi yok.

Vikingler Connelly’yi özel ekiplerde sıklıkla kullanır. 2020’de New York Giants’tan ayrıldıktan sonra Minnesota’da savunmada bir kariyer maçı oynadı.

Dalvin Cook (RB)

Vikingler Eğitim Kampında 2 Gün Dalgalanmalarında 3. Yaralanma
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yaralanma: Küçük El Yaralanması
Durum: Çarşamba Antrenmanda

Cook, Salı günü kısa bir süre ayrıldıktan sonra Çarşamba günü antrenmana geri döndü. Kariyerinde sakatlanmak için çok zaman kaçırdığı için – tüm kariyer oyunlarının üçte birinde yok – Vikings hayranları en kötüsünü duyduğunda korkuyor Dalvin Cook sakatlandı.

O iyi. Gösteri devam ediyor.

Alexander Mattison (RB)

Vikingler Ya 5 RB Tutacak Ya da Şaşırtıcı Biri Kesilecek
5 Aralık 2021; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’ı geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Raj Mehta-USA TODAY Sports.

Yaralanma: Küçük El Yaralanması
Durum: Çarşamba Antrenmanda

Cook’un teşhisinden düzenle-kopyala-yapıştır. Mattison da bu hafta başlarında bir el sakatlığı nedeniyle geçici olarak sahalardan uzak kaldı. Cook gibi Mattison da Çarşamba günü antrenmana döndü.

Mattison’ın Cook benzeri bir yaralanma geçmişi yok, bu yüzden durumuyla ilgili endişe minimum düzeyde. Vikingler, franchise Kene Nwangwu veya çaylak Ty Chandler’ı tanıtmak gibi korkak bir şey yapmadıkça, Mattison’ı üst üste dördüncü sezon için RB2 olarak sergilemeye hazır.

Kene Nwangwu (RB)

Vikings Hafta Ortası Yaralanma Güncellemesi - Vikings Territory
9 Haziran 2021; Kene Nwangwu (26) geri koşan Minnesota Vikings, TCO Performance Center’daki OTA’da yapılan tatbikatlarda pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Yaralanma: Yumuşak Doku Bacak Yaralanması
Durum: Günden Güne; 3 Ağustos itibariyle geri dönmedi

Nwangwu Pazartesi günü yaralandı ve sonraki iki gün içinde geri dönmedi. Takımın tekme geri dönen oyuncusu, en hızlı oyuncusu ve hücumda teorik olarak çıkış yapan aday.

Neden kırılma tahmini? Eh, ceylan hızına sahip. Ve hücuma öncelik veren düşünürlerle dolu yeni bir koçluk rejimi için, Nwangwu’nun hızı Kevin O’Connell tarafından kullanılabilir.

Sakatlığı önemli değil ve yakında kampa dönmesi gerekiyor.

Blake Proehl (WR)

2 Viking 'PUP' Listesine Girdi
30 Temmuz 2021; Eagan, MN, Amerika Birleşik Devletleri; Minnesota Vikings geniş alıcı Blake Proehl. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Yaralanma: 2021’den itibaren Yırtık ACL
Durum: PUP Listesi

İkinci sınıf bir WR olan Proehl, geri dönmek için belirsiz bir zaman çizelgesi olan Connelly’ye daha çok benziyor. 2021’de eğitim kampında ACL’si yırtıldı ve görünüşe göre iyileşmesi uzun zaman alıyor.

Döndüğünde, Vikinglerin zaten 53 kişilik bir kadro yeri için gerçekçi bir şekilde yaygara yapan 5-7 geniş alıcıya sahip olduğu için kadroyu yapmak için savaşacak.

Irv Smith (TE)

Vikings Hafta Ortası Yaralanma Güncellemesi - Vikings Territory
3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Minnesota Vikings sıkı son Irv Smith. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Yaralanma: Başparmak
Durum: Bu Hafta Erken Ameliyat Oldu; 1. Hafta için Beklenen Hazır

Smith, 2021 sezon öncesi sezonundan bu yana ilk kez Pazartesi günü pedlere atladı ve 45 dakika sonra derhal yaralandı. Bu yaralanma en önemli Vikingler olarak kabul edilmelidir çünkü organizasyon Ümit etmek Green Bay Packers’a karşı 1. Haftaya hazır olacağını söyledi.

Smith hazır değilse, Minnesota TE1 görevleri için Johnny Mundt veya Zach Davidson’a dönecek. Bazı hayranlar bu fikre meraklı; diğerleri panik.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).


Vikings Hafta Ortası Yaralanma Güncellemesi - Vikings Territory

Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-midweek-injury-update

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir