Vikings GM’nin Aslanlarla Ticareti ‘Taslaktaki En İyi Hareketlerden’ Biri Olarak SeçildiTaslakta Olası Ticaret Mıknatısı Olarak İşaretlenen Vikingler

Kwesi Adofo-Mensah

İşlem tüm Minnesota Vikings hayranları tarafından sevilmedi, ancak yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah’ın NFL Draft’ta Detroit Lions ile takası takım için yeni oyuncular stokladı.

Ve bu “oyuncus” çoğul anlamda – dördü.

12. genel seçimin takası yoluyla Lions’la doğrudan tazminat yoluyla Vikingler, Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB), Ed Ingram (OL) ve Brian Asamoah’ı (LB) ekledi. Lions, Jameson Williams’ı (WR) ve Josh Paschal’ı (EDGE) aldı.

Birşeyin sahibi Vikingler RaporuVikingler temalı bir podcast, Ted Glover görsel öğrenenler için bu akış şemasını tweetledi.

resim
@’nin izniyle@purplebuckeye Twitter’dan

Anlaşma Perşembe akşamı gerçekleştiğinde, insanlar bir NFC Kuzey düşmanı içerdiği için Minnesota için takası gözden geçirdiler. Adofo-Mensah ertesi gece ateşi yoğunlaştırdı. bir diğeri Green Bay Packers ile ticaret yapın.

Mor takımın bazı izleyicileri her iki anlaşmadan da yakınırken, çamaşır suyu raporu daha sonra Adofo-Mensah’ın Detroit ile takasını “taslaktaki en iyi hamlelerden” biri olarak gösterecekti. Aslında, Ian Wharton ile ilgili çamaşır suyu raporu tüm en iyi işlemlerin bir analizini yazdı 2022 NFL Draftından ve Vikings’in Lions ile ticareti kesintiye uğradı.

Wharton, ticaretle ilgili teorisini şöyle açıkladı: “Adofo-Mensah, gençlerle birlikte birkaç savunma pozisyonunu elden geçirmesi gereken iyi bir Vikings ekibini miras aldı; bu taslakla bunu başardı ve 2022 ve sonrasında Vikingler bundan faydalanacak.”

Bugün Pazartesi ve NFL Taslağı Zaten Çılgınlaşıyor.
Kwesi Adofo-Mensah

Herhangi bir taslak sonucu veya spor ticareti gibi, kanıt pudingde olacaktır. yıllar çizginin aşağısında. Hayranlar ve uzmanlar şimdi “takasımı kimin kazandığını” bilmek istiyor, ancak 2025 yılına kadar karar verilemez. Tabii ki Williams, 2022’de Lions adına 20 gol atabilir ve karar için erken bir geri dönüş sağlayabilir, ancak bu A) pek olası değil B) Hala ticaretin diğer parçalarının performansını hesaba katmıyor.

Ticaretteki Lions ve Packers oyuncuları, takasların bir sonucu olarak üretken görünme konusunda doğal bir avantaja sahiptir. Bunlar geniş alıcılardır ve geniş alıcılar koltuklara izmarit koyar ve televizyondaki reklamları inceler. Bu arada, Vikingler anlaşmaya savunma oyuncuları ekledi – bu oyuncular, gösterişli oyun kuruculardan daha çok yabancı ot hayranlarının dikkatini çekecek.

Özellikle Wharton’ın kaldırdığı Lions anlaşmasına gelince, bu oyuncuların takasın değerli olması için eninde sonunda Jameson Williams ve Josh Paschal’dan daha iyi performans göstermeleri gerekiyor:

Lewis Sineması (S)
Andrew Booth (CB)
Ed Ingram (OG)
Brian Asamoah (LB)

Objektif bir karar vermek için 2025’te görüşürüz.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

NFC Kuzey Takımları ile Tartışmalı Vikings Ticaretleri Lensinize Bağlı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/nfl-draft-2022/vikings-gms-trade-with-lions-tapped-as-one-of-best-moves-in-draft

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir