Vikings GM Tabu İşlemlerini Açıklıyor
Geçen Nisan ayında Minnesota Vikings’in NFC Kuzey Bölümü rakiplerini içeren arka arkaya takaslarla NFL taslağını ateşlediğini hatırlıyor musunuz? İlk kez genel müdür olan Kwesi Adofo-Mensah’ın çılgınlığının bir yöntemi vardı.

Adofo-Mensah bu hafta 2023 NFL Combine’da bir mikrofonun önündeydi ve kendisine Kirk Cousins’in bir sonraki sözleşmesi hakkındaki görüşleri, Justin Jefferson’ın geleceğiyle ilgili planları ve tabii ki tabu ticareti de dahil olmak üzere bir dizi konuda sorular soruldu. Detroit Lions ve Green Bay Packers ile eğilimler.

Vikings GM Tabu İşlemlerini Açıklıyor

Açıkça söylemek gerekirse, Adofo-Mensah, “diğer takımın” Vikingler ile ticaret yoluyla gelişip gelişmediğini gerçekten umursamıyor. onun takım en başta fayda sağlar.

Vikings GM Tabuyu Açıklıyor
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Indiana Kongre Merkezi’ndeki NFL karşılaşması sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

2022 NFL Draftının ilk gecesinde Adofo-Mensah, 12. genel seçimini Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB), Ed Ingram (OL) ve Brian Asamoah (LB) olacak şekilde Detroit’e takas etti. ). Aslanlar, Jameson Williams (WR) ve Josh Paschal’ı (EDGE) aldı. Taraftar şok oldu A) Adofo-Mensah, genel olarak tahtadaki en iyi oyuncu olarak kabul edilen Notre Dame’den güvenli Kyle Hamilton’ı seçmedi B) genel olarak bir NFC Kuzey takımıyla ticaret yaptı.

Ancak NFL Combine’daki rakiplerle ticaret politikası sorulduğunda, açıkladı, “Sonuçta, playofflara giden ilk yolun bölümünüzü kazanmak olduğunu biliyorum, değil mi? Yani, açıkçası, bölümünüzü daha güçlü hale getirmeyi asla istemezsiniz. Ama nihayetinde, playofflara giden en iyi yol, en iyi takımı sahaya çıkarmak. Demek her şey burada başlıyor.”

Dünya Başlıyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

“Her iki tarafın da çıkarlarının ne olduğunu bildiği ve her ikisinin de kazanabileceği ticaretler yapabilirsiniz. Bazen zaman değerini takas ediyorsunuz. Yani ihtiyaçlarım daha güncel olabilir; ihtiyaçları gelecekte olabilir. Adofo-Mensah, bir araya gelip bir oyuncuyu draft seçimleri için takas edip edemeyeceğinizi ve bunun mantıklı olup olmadığını görüyorsunuz, ”diye açıkladı Adofo-Mensah.

Adofo-Mensah Vikinglere gelmeden önce Aslanlar, Paketleyiciler ve Ayılar ile ticaret neredeyse yok gibiydi. İşlemler Vikinglerin gelişeceği anlamına gelse bile, geleneksel mantık Minnesota’nın Lions, Packers veya Bears refahına dair herhangi bir ipucu vermemesi gerektiğini öne sürdü. Riske değmezdi.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

“Bu işte bir yıldan fazla kalmayı planlıyorum ve telefonu açıp insanları arayabilmek ve bunları yapabilmek istiyorum. Ben bu işi böyle hallettim; Wall Street’te böyle davrandım. Adofo-Mensah, insanları arayıp, yapmak istemedikleri bir şeyi yapmaya ikna etmek için nerede savunmasız olduklarını görmeye çalışacak adam değildim, ”dedi.

Adofo-Mensah, esas olarak, daha iyi hale getirmek için uzlaşmaya inanır. ikisi birden Bir ticaret anlaşmasına karışan takımlar, “Oyuncu değerinin ne olduğuna dair bir vizyonum var ve bunu yapmaya çalışıyorum. Ve eğer vizyonunuz varsa ve bu işe yarayabilirse, ortada buluşalım.”

Vikingler, 27 Nisan’da 23. genel seçime sahip ve Vikingler temalı birçok kişi, Adofo-Mensah’ın 2. ve 3. Turlarda daha fazla taslak sermaye biriktirmek için seçimi takas edeceğine inanıyor.

Bu yüzden Lions, Packers ve Bears ile anlaşmaları göz ardı etmeyin çünkü Adofo-Mensah’ın kesinlikle stratejiyle ilgili bir sorunu yok.


Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-gm-explains-taboo

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir