Vikings GM, Division Rivals ile Ticaret Yaptığı İçin Ulusal Olarak (Yine) ÖvüldüVikings GM Packers ile Ticaret İçin Ulusal Olarak (Yine) Övüldü

Kwesi Adofo-Mensah

Bölüm düşmanlarıyla ticaret yapmak riskli bir iştir ve yeni Minnesota Vikings genel müdürü Kwesi Adofo-Mensah umursamıyor.

2022 NFL Draft sırasında, Adofo-Mensah, Detroit Lions ve Green Bay Packers ile art arda geceler takas etti ve gelecek için savunmasını stoklarken, yarışmaya birinci sınıf geniş alıcılar bağışladı.

Esnaflar üzerindeki toz çöktüğünde – ve tartışma kasırgası azaldıkça – Vikingler, Aslanlar ve Packer’lar şu varlıkları değiştirdiler:

Alınan Aslanlar ve Paketleyiciler:

  • Jameson Williams (DET)
  • Josh Paschal (DET)
  • Christian Watson (Birleşik Krallık)

Alınan Vikingler:

  • Lewis Sineması (S)
  • Andrew Booth (CB)
  • Ed Ingram (OL)
  • Brian Asamoah (LB)
  • Esezi Otomewo (KENAR)
  • Ty Chandler (RB)
Vikings GM, Division Rivals ile Ticaret Yaptığı İçin Ulusal Olarak (Yine) Övüldü
Georgia defans oyuncusu Kelee Ringo (5) ve Georgia defans oyuncusu Lewis Cine (16). Haberler Joshua L Jones.

Geçen hafta, çamaşır suyu raporu Adofo-Mensah’ın esnafını alkışladı, Lions işlemini çağırmak “Taslağın en iyi hamlelerinden biri.”

Cuma gününde, ESPN aynı fikirdebu sefer Vikingleri Packers ile ticaret yapmaları için övüyor. ESPN’den Seth Walder Vikingleri dördüncü en iyi anlaşma olarak aday göstererek etkinlikteki ilk beş işlemi sıraladı.

Hiçbir şey karşılığında tümen bir rakipten 90 numaralı seçimi almak daha iyidir. Eleştirmenler bunun kötü olduğunu söyleyecekler çünkü Minnesota Packers’ın kritik bir ihtiyacı seçimle doldurmasına izin verdi. hıristiyan watson. Bu hatalı bir mantık çünkü Green Bay’in Minnesota’nın toplu olarak Watson’da kullandıklarından daha değerli iki seçkiye sahip olmasına izin verdiği bağlamı dışarıda bırakıyor, ayrıca Packers’ın takas edip Watson’ı bir başkasından almış olabileceği de.

Seth walder | ESPN

Vikings GM, Division Rivals ile Ticaret Yaptığı İçin Ulusal Olarak (Yine) Övüldü
1 Şubat 2022; Mobil, AL, ABD; Christian Watson. Zorunlu Kredi: Vasha Hunt-USA TODAY Sports.

Walder’ın açık sözlü argümanı: peki ya Vikingler anlaşmanın daha iyi tarafını alırsa?

Şimdilik, Watson’ın Green Bay’de hakim olacağını varsaymak moda. Ama ya yapmazsa? Packers oyun kurucu Aaron Rodgers sonsuza kadar oynamayacak – bu sezon 39 yaşında olacak – ve Green Bay genellikle tatlı zamanını çaylak hücum oyun kurucularına alıştırıyor.

Watson, Ortabatılılar için önemli ve biraz yerel bir isim olduğu için, ticaretin mor izleyicileri sadece onun yıldızlığa yükselişinden korkuyor. Oysa o aslında zorunda yap ilk.

Dahası, Vikingler Watson’ı Packers’a ücretsiz olarak istemediler. Adofo-Mensah’ın da “bir şeyleri var”. Takas meyveleri ile dahil ettiği oyuncular, sadece sıçrayan hücum oyun kurucuları değil. Minnesota zaten bu işler için Justin Jefferson, Dalvin Cook ve Adam Thielen’e sahip.

Vikinglerin birincil düşmanlarla ticaretinin ilk şoku ve huşu yaygın olsa da, daha sakin NFL beyinleri, bölünme-düşmanlarla ticaret stratejisinin kıyamet günü olmak zorunda olmadığını kabul ediyor.

Adofo-Mensah’ın cesur ve akıllı mı yoksa riskli ve aptal mı olduğuna önümüzdeki birkaç yıl içinde ayrıntılı analizler ve yaklaşan oyuncu üretimi karar verecek.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-gm-praised-nationally-again-for-trades-with-division-rivals

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir