Vikings GM Adofo-Mensah İçin 1 Sorun Ortaya ÇıkıyorVikings 2023 Sezonuna Tanıdık Bir Sorunla Girecek
Kwesi Adofo-Mensah

Minnesota Vikings, sezon sonrası joker turunda New York Giants’a yenildikten sonra 2023 sezonuna girdi. Hayal kırıklığı yaratan sona rağmen, sezon yine de başarılı olarak hatırlanmalıdır.

Çaylak baş antrenör Kevin O’Connell’in ilk sezonuydu ve tıpkı çaylak oyuncular gibi çaylak koçlar da hata yapar. Ayrıca hücum ve savunmadaki tüm oyuncular yeni bir sistem öğrenmek zorunda kaldı. Bazı oyuncular bununla mücadele etti ve diğerlerinden daha fazla sorun yaşadı.

Playoff kaybı, özellikle savunmada bazı zayıflıklar gösterdi. Ağır bir şekilde geride kaldı ve sezon sonrasına ulaşan ancak elit bir hücuma sahip olduğu kabul edilmeyen bir takım olan Giants’ı durdurma şansı yoktu. Bu nedenle, organizasyon değişiklik yapmak zorundadır. Bu değişiklikler, yeni antrenörler getirmek ve oyuncu kadrosunu büyük ölçüde değiştirmek olabilir.

Vikings GM için 1 Sorun Ortaya Çıkıyor

Vikingler İçin Sorun Ortaya Çıkıyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ancak kadroya yeni oyuncular eklemek kaynak gerektirir. Offseason’da, bir takımı geliştirmek için en önemli iki şey kaptanlık alanı ve draft seçimleridir. Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah her iki kaynağa da sahip değil.

Vikinglerin negatif sınır boşluğu var. Bir sezonun başında bununla ilgili sorun yaşamak mor takım için yeni bir şey değil. Neredeyse yıllık bir gelenek. Adofo-Mensah ikinci sezonuna sorumlu olarak girecek ve Vikinglerin geleceği için bazı kararlar vermek zorunda kalacak.

Cap alanı, oyuncuları keserek veya sözleşmeleri yeniden yapılandırarak kolayca oluşturulabilir. Vikinglerin kesilecek birden fazla adayı var. İşte bazı oyuncuların listesi ve 2023’teki tasarruf sınırı. spotrac.com.

  • Dalvin Cook – 7.898.728 Dolar
  • Adam Thielen – 6.417.647 Dolar
  • Harrison Smith – 7.468.230 Dolar
  • Eric Kendricks – 9.500.000 Dolar
  • Jordan Hicks – 5.000.000 Dolar
  • Za’Darius Smith – 12.333.332 Dolar
Darrisaw Snub
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Vikingler, listedeki bazı oyuncuları çıkararak kolayca para biriktirebilir. Hepsi yaşlanan oyuncular. Za’Darius Smith ve Harrison Smith kesinlikle 2022’de hala yüksek seviyede performans gösteren iki oyuncuydu. Ancak, güvenlik birkaç hafta içinde 34 yaşına girecek ve sezonun ikinci yarısında kenar koşucu yavaşladı. ve yaraları muhtemelen onu yakaladı.

Kendricks ve Hicks, Vikinglerin savunmasında büyük bir sorun olan azalan atletizmle mücadele etti. Thielen ve Cook, kendi pozisyonlarında ligdeki en az etkili oyuncular arasındaydı.

Vikinglerin ön ofisi kararları vermek zorundadır. Çok fazla oyuncuyu kadrodan çıkarmak ölü sınır isabetlerini biriktirir, ancak listedeki en az birkaç oyuncunun 2023’te Vikingler ile geri dönmemesi muhtemeldir.

PurplePTSD: Olası Bir veya İki Ekleme, Yılın WR Çıkışı, Sezon Öncesi Kaput
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Oyuncu kesmeye ek olarak, Vikingler sözleşmeleri yeniden yapılandırabilir. Bazı temel maaşlar, yeni sözleşmeler müzakere edilmeden ikramiyeye dönüştürülebilir ve bu da bir miktar sermaye alanı tasarrufu sağlar.

Yeni lig yılı 15 Mart Çarşamba günü saat 15:00 CT’de başlayacak. O zaman, Vikingler de dahil olmak üzere tüm takımlar maaş sınırının altında olmalıdır. GM Adofo-Mensah ve maaş sınırı uzmanı Rob Brzezinski’nin yapacak çok işi var ve maaş sınırının altına inmek için en sevilen Vikings oyuncularından bazılarını çıkarmak zorunda kalabilirler.


Analist, Vikinglerin Geleceği İçin Korkutucu Bir Tahmin Düşürdü

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/problem-emerges-for-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir