Vikings Gençlik Hareketi İkinci Yılda İkincil Atılım Yapabilir mi?Vikings Gençlik Hareketi İkinci Yılda İkincil Atılım Yapabilir mi?
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında bir top yakalıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu yaz sezonuna girerken, Minnesota Vikings’in savunmalarında ne kadar karışıklığa razı olduklarına karar vermesi gerekecek. Zorlu konuşmaların yapılacağı pek çok yaşlanan varlık var ve belki de koordinatör Ed Donatell de gitti. 2022 taslağı Vikings gençlik hareketinin kulübü ne kadar ileri götüreceğini göreceğiz.

20 Önemli Viking, 2023'te Sınırsız Serbest Ajansa Vuracak
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), ikinci çeyrekte Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı yaptığı müdahaleyi kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Kwesi Adofo-Mensah, Rick Spielman’ın yerine geçtiğinde, 2022 NFL taslağı ve işlerin savunma tarafında düzeltmeler aramak için serbest oyuncu vardı. Mike Zimmer bir savunma zekası olarak övüldü, ancak görev süresi sona erdiğinde birim bayat ve istikrarsız hale geldi. Kevin O’Connell, Viking oyun kurucularından yararlanma umuduyla hücum odaklı bir koç olarak getirildi, ancak yine de siğiller olacaktı.

Şimdi, Minnesota için 2022 NFL sezonunun tozunu atmışken, iyiden çok şanslı bir savunma gördük. NFL’yi alt sıralarda bitiren bir birimdi ve O’Connell’in takımının bir oyunu kazanmasının nadiren nedeni buydu. 13 galibiyete rağmen savunma, genel süreçte kesinlikle bir aksaklıktı.

Vikings Gençlik Hareketi İkinci Yılda İkincil Atılım Yapabilir mi?
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants geniş top alıcısı Isaiah Hodgins (18), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde Minnesota Vikings’e karşı bir touchdown yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Adofo-Mensah, geçen sezon draft sırasında ikinci kademede bir gençlik hareketini hedef almıştı. Georgia’dan sert vuruşlu bir güvenlik olan Lewis Cine, 1. tur seçimiyle seçildi. Clemson köşe bağı Andrew Booth Jr. 2. turda yakalandı ve Akayleb Evans, Missouri’den 4. tur seçimi olarak Minnesota’ya geldi. Draft seçimlerinin birinci yıldaki etkili oyuncular olması pek kolay olmasa da, gelişimin her zaman önemli olması umut ediliyor.

Ne yazık ki Vikingler için, kilit savunma eklemelerinin her biri, birinci yıldaki genel maruziyeti azaltan yaralanmalara maruz kaldı. Cine, Londra’daki Saints karşısında korkunç bir bacak yaralanması geçirdi ve bu onu toplam iki defans vuruşuyla sınırladı. Booth Jr., antrenman kampı sırasında sahaya çıkmakta zorlandı ve ardından 10. Haftaya kadar defansif bir hamle yapmadı. 11. Haftada Dallas Cowboys’a karşı başladı, ancak ardından yılı bitirdi. Evans, Washington Komutanlarına karşı en umut verici görünüyordu, ancak beyin sarsıntıları, 13. Haftadan sonra onu yedekte sakatladı.

Vikings Gençlik Hareketi İkinci Yılda İkincil Atılım Yapabilir mi?
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikings 2022 savunma seçmeleri için kesinlikle farklı bir şekilde ilerleyecek şekilde hazırlardınız. Gençlerin yanlarında olması ve 2023’te katkıda bulunmak için sıraya girmeleri harika bir şey, ancak engellenen oyun süreleri ve sakatlıklarından dolayı, beklentilerin ne olması gerektiği konusunda hepsi tam bir joker olmaya devam ediyor. Patrick Peterson ve Harrison Smith ikinci sırayı demirlemişken ve her ikisi de potansiyel olarak gitmişken, birinin adım atması için tonlarca ihtiyaç var.

Bundan bir yıl sonra Vikingler, negatif bir puan farkıyla sallanırken onları 13 galibiyetlik bir sezona götüren aynı şans seviyesine sahip olmayı beklememeli. Derin play-off yapan takımlar, bir bütün olarak ligde 30’larda savunmada sıralamada geriliyor ve O’Connell’in gücü ne olursa olsun, bu onun tekrar görmek istediği bir şey değil.

Gelecek sezon Minnesota için savunmada kararları veren Donatell veya başka biri olsun, Cine, Evans ve Booth Jr. üçlüsünden şu anda yapabileceklerine dair elimizdeki kanıtlardan çok daha fazlasını yapmaları istenecek.

The Draft Wire, 2023 Mock Draft'ta Vikinglere Saldırgan Bir Silah Gönderiyor

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/can-vikings-youth-movement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir