Vikings Efsanesi Dünkü Felaketten KurtulmadıVikings Efsanesi Dünkü Felaketten Kurtulmadı
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; US Bank Stadı ve gemisinin genel görünümü. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

CBS, Steelers-Bengals’i kapsayacak şekilde Pazar günü Minnesota Vikings’in orantısız kaybını keserken, mor ve altın renkli bir Onur Listesi de yeterince görmüştü.

Vikingler, 11. Haftada Dallas Cowboys’a 40-3 yenildi, takım tarihindeki puan farkı başına en kötü altıncı kayıp ve 62 yılın en kötü ikinci ev kaybı.

Dayak, Vikings efsanesi Cris Carter’ı başka planlar bulmaya sevk etti. 56 yaşındaki tweet attı“Kanalı çevirmeliyim.”

Carter, maçın yaklaşık iki saatinde cümleyi tweetledi.

Vikings Efsanesi Dünkü Felaketten Kurtulmadı
23 Aralık 2019; Minneapolis, Minnesota, ABD; Hall of Fame geniş alıcı ve Minnesota Viking eski oyuncusu Cris Carter, US Bank Stadyumu’nda Vikingler ile Green Bay Packers arasındaki bir maçtan önce bakıyor.

Kovboylar, Minnesota oyunun ilk kontrolünü almayı seçtikten sonra, futbolu oyun kurucu Kirk Cousins’ten uzaklaştırarak Vikinglerin üzerine erken atladı. Oyun, gerçek hayatta yaklaşık 30 dakika boyunca rekabetçi kaldı, ancak kısa süre sonra armut şeklini aldı.

Kuzenler, Kovboylara karşı %63’lük bir geçiş-acele baskısı yaşadı. İki yıl önceki Super Bowl’da Patrick Mahomes, Tampa Bay’e karşı %37.5’lik bir basınç oranına maruz kaldı. Hücum hattı korkunçtu – o kadar ki izleyiciler Cousins’in de korkunç bir performans gösterip göstermediğini veya hücum siperlerinin 2018-2021 numaralarına uygun olup olmadığını belirleyemedi. Cousins ​​ayrıca 7 kez görevden alındı, bu kariyer rekoru kırdı ve iyi bir şekilde değil.

Vikings-Cowboys'tan Sonra 12 Ani Tepki
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys güvenliği Jayron Kearse (27), Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins’i görevden aldı. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Geçen hafta, Vikingler New York’ta Buffalo Bills’i sersemlettikten sonra, Carter, Dallas’a karşı öfkeli olduğu kadar mutluydu. Bills galibiyetinden sonra, Hall of Famer tweet attı, “Hey, futbol dünyası. Vikingler sonunda imza galibiyetlerini aldılar. Kapa çeneni şimdi.”

Vikingler şimdi önümüzdeki dört gün içinde Şükran Günü gecesinde New England Patriots’u ağırlayarak “parçaları toplamakla” görevlendirildi. Bill Belichick’in takımı NFL’nin en iyi savunmasını sergilerken New England tehlikeli durumda EPA/Çalma başına. Vikingler, 2000’den beri Patriots’u yenemedi.

İyi ya da kötü, yine de, sporda ve özellikle bazen NFL’de böyle oluyor. Tarih boyunca beş takım normal sezonda 30’dan fazla puan aldı ve Super Bowls’u kazandı. En son organizasyon 2020 Tampa Bay Buccaneers ve ondan önce 2012 Baltimore Ravens idi.

Vikingler, gemiyi New England üzerinden sağa atmak için ilk üç sayılık favoriler. Umarız Onur Listesi Vikingler – veya herhangi biri – televizyon istasyonunu değiştirmekten kaçınabilir.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-legend-noped-out-of-yesterdays-debacle

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir