Vikings, Combine’da Will Levis ile ‘Kutunun Dışında’ Düşündü
Kentucky Wildcats oyun kurucusu Will Levis, takım 23 numara genel seçime sahip bir aday seçtiğinde Minnesota Vikings için ortalıkta olmayacak, ancak bu Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’i titizlik göstermekten alıkoymuyor.

Levis’in Nisan taslağının İlk 10’unda ve hatta belki de İlk 5’te seçilmesi bekleniyor.

Vikings, Combine’da Will Levis ile ‘Kutunun Dışında’ Düşündü

Minnesota, bu hafta 2023 NFL Combine’da Levis ile bir araya geldi ve görünüşe göre Vikingler, genç oyun kurucu ile yaptıkları röportaj sırasında ‘kutunun dışında’ düşündüler.

Vikingler Düşüncesi
10 Eylül 2022; Gainesville, Florida, ABD; Kentucky Wildcats oyun kurucusu Will Levis (7), Ben Hill Griffin Stadyumu’nda ilk yarıda Florida Gators’a karşı top atıyor. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports.

Levis Cuma günü Indianapolis’te medyayla bir araya geldi ve kendisine görüşme sürecinde herhangi bir ekibin norm dışı bir şey yapıp yapmadığı soruldu. O Vikingleri tanımladı tek örnek olarak ve açıkladı, “Sanırım düşünebildiğim tek şey – Minnesota’nın bir futbolu vardı. Elinizde bir futbol topu vardı, bu güzel çünkü etrafta oynayacak bir şeyler olmasını seviyorum. Ellerimin ne kadar büyük olduğunu görmek istedikleri için mi, bilmiyorum.”

Vikinglerin Kirk Cousins ​​ile en az bir yıl daha kontratı var, ancak potansiyel müşterinin Cousins’in arkasında bir veya iki yıl öğrenmesine izin verecek kadar sabırlı olurlarsa, gelecek taslakta halefini yine de seçebilirler.

Vikings, Combine'da Will Levis ile 'Kutunun Dışında' Düşündü
24 Eylül 2022; Lexington, Kentucky, ABD; Kentucky Wildcats oyun kurucusu Will Levis (7), Kroger Field’da Northern Illinois Huskies’e karşı ilk çeyrekte bir pas attı. Zorunlu Kredi: Jordan Prather-USA TODAY Sports.

Levis, bu taslak döngüsü sırasında Vikinglerle inandırıcı bir şekilde bağlantılı değildi – esasen, çünkü çoğu taslak beyin, Vikingler podyuma çıkmadan çok önce gitmiş olacağına yürekten inanıyor. Adofo-Mensah, Levis’in Cousins’in yerine geçmesini isteseydi, birden fazla draft varlığını draft sıralamasında İlk 5 veya 10’da yer alan bir takıma takas etmesi gerekirdi.

6’3 ″ 230 pounder, kol gücü, profesyonel stil mekaniği ile tanınır ve muazzam bir avantaja sahiptir. Bazıları onun karar verme sürecini ve cirolarını biraz şüpheli bulsa da, zayıf yönleri sınırlı.

Vikings, Combine'da Will Levis ile 'Kutunun Dışında' Düşündü
1 Ekim 2022; Oxford, Mississippi, ABD; Kentucky Wildcats’in oyun kurucusu Will Levis (7), Vaught-Hemingway Stadyumu’nda Mississippi Rebels’a karşı ilk yarıda topun kalkmasını bekliyor. Zorunlu Kredi: Petre Thomas-USA TODAY Sports.

Levis’in pro kompozisyonu, Jameis Winston ve Josh Allen arasında bir yerde, bu nedenle, kişinin görüşüne bağlı olarak, orada oldukça farklılıklar var. Taslak Ağ tarif Beceri seti, “NFL değerlendiricilerinin özlediği gerekli boyuta/yapıya, hareket kabiliyetine ve kol yeteneğine sahip. Kol gücü olağanüstü ve NFL’deki en iyi oyun kuruculardan bazıları arasında eşit. Pasları dar aralıklara sığdırma ve minimum çabayla hız/RPM’ler oluşturma becerisine sahip.”

Vikingler, 2010’dan bu yana ilk üç turda üç oyun kurucu seçti ve üçünü de kaçırdı. Christian Ponder, 2011’deki en korkunç örnekti. O kesinlikle iyi değildi. Teddy Bridgewater 2014’te geldi ancak iki yıl sonra yaralandı. Ve Kellen Mond, geçen yaz Vikinglerin yeni liderlik rejimiyle yürümedi. Bir noktada, franchise, taslakta bir oyun kurucuya vurmalıdır.

ESPN’den Mel Kiper, Levis’i Carolina Panthers’a 5 numaradan gönderdi. en son sahte taslak.

Vikinglerin ayrıca bu hafta Florida Üniversitesi oyun kurucusu Anthony Richardson ile bir araya geldiği bildirildi.


Kevin O'Connell, Adam Thielen'in Durumunu Vikings ile Güncelliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/draft/draft-2023/vikings-thought

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir