Vikings Çaylak CB, 14. Hafta İçin ElendiCevaplanan Sorular: Bir Yaralanma Hıçkırık, 32. Derece Savunma, Jetler
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Akayleb Evans (21), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings çaylağı CB Akayleb Evans, geçtiğimiz hafta sonu New York Jets’e karşı merakla beklenen bir dönüş yaptı. 11. haftada Dallas Cowboys’a karşı geçirdiği beyin sarsıntısı nedeniyle önceki iki maçı kaçırmıştı.

Maç sırasında Evans, Minnesota savunmasında dördüncü tur seçiminin geleceği hakkında bize iyi hissettirmek için çok güzel birkaç oyun yaptı. Ancak yine sağlıklı bir şekilde oyundan çıkamadı.

Evans, oyundan bir kez daha beyin sarsıntısı semptomlarıyla ayrılacaktı ve Pazartesi günü yaptığı basın toplantısında, baş antrenör Kevin O’Connell, çaylak CB’nin Detroit Lions’a karşı 14. Hafta maçına çıkmadığına karar verdi.

Bu, bu sezonun büyük bölümünde yenilmiş bir çaylak sınıfına bir başka sinir bozucu darbe. Vikingler, sezonun tamamı boyunca hem Lewis Cine’i hem de Andrew Booth Jr.’ı kaybetti ve Evans şimdi dört haftadaki üçüncü maçını kaçıracak. Bahsetmiyorum bile, RB Ty Chandler da Ekim ayından beri IR’de.

Bununla birlikte, Vikingler, Duke Shelley’i başlatmak zorunda kaldıklarında New England Patriots’a karşı oldukları kadar ikincil olarak eli boş olmayacaklar. O’Connell, bu basın toplantısında Cam Dantzler’dan tam bir haftalık antrenman almayı planladıklarını ve ardından umarız, Lions maçına gitmek için iyi olacağını söyledi.

Dantzler, Vikings sezonunun tartışmasız en zor kısmı boyunca IR’deydi. Yokluğuna rağmen Vikingler, Buffalo Bills, Dallas Cowboys, New England Patriots ve New York Jets’e karşı 3-1 kazandı. Cowboys’un evlerinde büyük bir kayıp yaşamasına rağmen, CB2’leri olmadan çok etkileyici bir futbol esnası oldu. Şimdi, umarım onu ​​Lions’la bir rekabet maçı için geri alabilirler.

Vikingler ve Aslanlar arasındaki başlama maçı 11 Aralık Pazar günü 12:00 CST olarak planlandı.

QB Prospect, Vikings'in 2023 NFL Taslağı İçin Açıkladığını Açıkladı

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/vikings-rookie-cb-out/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir