Vikings Buzlu Sezon BaşlıyorJoe Oberle ve Mark Craig ile Vikings Bölge Dağılımı

Vikingler Bölge Dağılımı:

2022 NFL sezonu burada, Minnesota’da “yeni bir günün ince buzları üzerinde kayarken” (Ian Anderson sayesinde), off-sezonun donmuş zemininde ilerlememiz gerekiyor. Buzlu sözleşme müzakereleri, yeni oyuncularla ilgili soğuk tahminler ve önümüzdeki sezon için kaygan tahminler. Şubat ayında kar yığınları gibi biriken bazı koçluk kadrosunu ekleyin ve o kadar işkence görmüş bir metaforunuz var ki, “The Shining” in sonunda Jack Nicholson gibi hissediyorsunuz.

Tamam, buz fırtınası alegorisi yeter (Pazartesi sabahı eyaletteki hava durumu zamanında verilmiştir), ancak bu ilk grafikte gizli olan, Vikings Territory’den Joe Oberle ile bu haftaki Vikings Territory Breakdown Podcast’in konuları ve morPTSD ve Star Tribune ve startribune.com’dan Mark Craig. Vikingler, sezon dışı entrikalara kafa kafaya giriyor ve biz sizin için hepsini parçalamak için buradayız.

Bu hafta gündemde Kirk Cousins ​​sözleşmesi hakkında konuşacağız. Vikinglerin onu bir sezonluk başka bir sözleşme için uzatmayacağına dair haberler var, bu da iki seçenek bırakıyor: mevcut olanı oynamak ya da geleceğin QB’sini bulmaya çalışırken onu birkaç yıl daha uzatmak. Bundan sonra ne bekleyeceğimizi varsayacağız. Ve nefret edenler için yaklaşmakta olan Kirkistan savaşı beklentisiyle ürperiyoruz. Hatta Netflix NFL QB serisindeki Cousins’e de gireceğiz. Kalbi zayıf olanlar için değil.

Ek olarak, Vikingler topun savunma tarafında birkaç koçluk yaptı. Savunma koordinatörü Brian Flores ekibini toplamaya başlamak için hiç vakit kaybetmedi. Her birinin yeni DC ile uzun bağları olan Lance Bennett ve Mike Siravo’yu getirdi. Bu, halefini çoktan yetiştirdiği anlamına mı geliyor? Bu soruyu fikri için Craig’e soracağız.

Son olarak, genel menajer Kwesi Adolfo-Mensah’ın sezonun ilk basın toplantısında neler söylediğine de hızlıca göz atacağız. Muhtemelen yaklaşmakta olan Scouting Combine ve diğer acil Vikings haberlerini ele alacak. VT Breakdown Podcast’inde her şey için hazır olun. Ve lütfen buzda kayma.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:

Vikings GM Kirk Cousins'i Analitik Olarak Övdü


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/vikings-icy-offseason

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir