Vikings Bazı Özel Takımlar İçin Vadesi Geçti Evde BüyüVikings Bazı Özel Takımlar İçin Vadesi Geçti Evde Büyü

26 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yu geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Eski Minnesota Vikings Cordarelle Patterson ve Marcus Sherels, varoluşlarının ilk sezonunda kapıdan çıktılar ve US Bank Stadyumu’ndaki goller için birer tekme ve punt geri döndüler. O zamandan beri, Minnesota’nın özel ekiplerinin evlerindeki golleri için cırcır böcekleri, biraz sihir için gecikmiş bir ihtiyaç yaratıyor.

9 Ekim 2016’da Sherels, Vikings’in Houston Texans’ı 31-13 mağlup ettiği galibiyette 79 yard uzaklıktan eve bir punt yaptı. Altı hafta sonra Patterson, Carson Palmer liderliğindeki Arizona Cardinals’i 30-24’lük skorla devirmek için 104 yarda geri tepti. Bu, eski Vikings CB Xavier Rhodes’un 100 yarda bir gol için bir müdahaleye karşılık verdiği oyunla aynıydı. Ne gün ama.

Ardından kuraklık başladı.

Sonraki beş yıl içinde, Iowa Eyaletinden 2021 çaylağı Kene Nwangwu gelene kadar hiçbir Vikings oyuncusu, herhangi bir yerde, touchdown için herhangi bir tekme veya punt geri vermedi. Üniversiteden hızlı çıkışıyla tanınan Nwangwu geri döndü iki dört haftalık bir süre içinde – yolda – touchdown için vuruşlar. Tabii bu bahsettiğimiz 2021 Vikingleriydi, yani Minnesota iki oyunu da kaybetti. Ve Baltimore ve San Francisco’ya verilen bu kayıplar özellikle çok önemliydi, çünkü sonunda Vikinglerin 2021 playofflarına ulaşmak için sadece bir galibiyete daha ihtiyacı vardı. Böyle bir şans yok.

Vikings Bazı Özel Takımlar İçin Vadesi Geçti Evde Büyü
28 Kasım 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yu geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports

Güzel haberler? Nwangwu sadece 24 yaşında ve en az üç yıl daha Vikinglerin üyesi olmalı. Çaylak sözleşmesi 2024 sezonunun ardından sona eriyor. Vikings koçluk personeli korkak bir şey yapmazsa, 2022’de tekrar tekmelere dönecek olan görevdeki ve öncü olarak kabul edilir.

Bununla birlikte, puntlar için, 2022’ye dönen kişinin kimliği belirsizdir. Geçen yıl görev, bu yaz Minnesota tarafından tutulmayan Dede Westbrook’a aitti. Bunun yerine, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, “Westbrook rolü” için kıdemli Albert Wilson’ı imzaladı, ancak eski Miami Dolphin’in puntları geri vereceğinin veya hatta ayın sonunda 53 kişilik kadroya gireceğinin garantisi yok.

Ihmir-Smith Marsette ve çaylak Jalen Nailor da punt iade görevleri için yarışıyor. Her ikisi de hızlıdır ve özellikle kolejde büyük oynama yeteneği ile bilinir. Bir ay önce, Nailor’a soruldu üzerinde VikesNow punt iade işi için rekabet etmeyi umarsa ve olumlu yanıt verdi, “Evet, efendim. Kesinlikle. Kesinlikle oraya çıkıp kumar geri dönüşü yapan biri olarak yeteneklerimi gösterebileceğime inanıyorum.”

Çaylak WR Jalen Nailor, 2022 Vikings'e Nasıl Uyar?
Jalen Nailor

Yani, Nwangwu’nun tam sezon değerindeki tekme dönüşleri – 2021’de 7. Haftaya kadar oynamadı – ve Wilson-Nailor-Smith-Marsette tabağı arasında, Vikinglerin US Bank Stadyumu’ndaki yaramaz galibiyet serisini bitirmek için makul bir şansı var. .

Sezonu açmak için Green Bay Packers karşısında 41 gün sonra ilk şanslarını elde edecekler.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-overdue-for-some-special-teams-magic-at-home

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir