Vikings Başlangıç ​​Yan hakemi Sonunda Devlerle Çatışmaya Giden Tam Uygulamayı KaydediyorVikings Lineman'ın Sahip Olduğu
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​ve Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

Vikingler sezonun en sağlıklı takımlarından biri oldu. Sadece birkaç başlangıç ​​oyuncusu bir maçı kaçırdı.

Ancak son haftalarda hücum hattı tükendi. Birden fazla başlangıç ​​zamanı kaçırdı. Sağ müdahale Brian O’Neill Green Bay’de bir araya girdikten sonra bir top taşıyıcıyı kovalarken Aşil tendonunu kısmen yırttı.

Takım arkadaşı Austin Schlottmann, sadece birkaç dakika önce Dalvin Cook’un kale çizgisi hamlesinde fibulasını kırdı. Merkezin yerini, ilk maçında özellikle ani sayılarla mücadele eden Chris Reed aldı. Kıdemli guard, NFL kariyerinde daha önce hiç bu pozisyonda oynamamıştı. Mücadelelerinden bir hafta sonra Reed, Chicago’daki sezon finalinde çok daha iyi oynadı.

Vikings Başlangıç ​​Yan hakemi Sonunda Devlerle Çatışmaya Giden Tam Uygulamayı Kaydediyor

2019 draft seçimi Oli Udoh, 2021’de sağ bekçi olarak oynadıktan sonra O’Neill’in yerini sağ mücadelede doğal pozisyonuna getirdi. İçeride ağır bir şekilde mücadele etti, ancak hücum mücadelesi olarak tamamen iyi oynadı. Udoh, iki maçında sadece iki oyun kurucu baskısına izin verdi.

Vikingler Başlangıç ​​Yan hakemi
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Perşembe günü, başka bir yaralı yan hakem sahaya dönmek için büyük bir adım attı. Başlangıç ​​pivotu Garrett Bradbury geri döndü ve tam bir uygulama kaydetti bir aydan fazla bir süredir ilk kez.

Bradbury geçmişte olduğundan çok daha yüksek bir seviyede oynuyor. Taraftarların çoğu, Vikinglerin orta noktada ilerlemesini istedi, ancak Bradbury’de kaldılar ve haklı çıktılar. Merkez, her zamanki iyi koşu engellemesine ek olarak gelişmiş geçiş koruması gösteriyor.

Bradbury, Giants’a karşı oynanan maçtan önce, Dexter Lawrence ve Leonard Williams’ın savunma mücadeleleri ile merkezde çok ihtiyaç duyulan bir gelişme olacaktı. İkisi, rakip takımın tartışmasız en iyi iki savunucusu ve Vikinglerin zayıf noktası olan iç hücum hattının tam karşısında sıralanıyorlar.

Vikingler Derinlik Çizelgesi -- 16. Hafta ve Devler
Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19) ve merkez Garrett Bradbury. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Vikingler, Bradbury’ye karşı temkinli olacak ve sırtının tekrar gerilmesi ihtimali var, bu yüzden önümüzdeki birkaç gün onun statüsüne karar verecek. Ancak, art arda beş maç kaçırdıktan sonra tam bir antrenman yaptığını görmek cesaret verici. Sezondan sonra serbest kalacak, bu yüzden mor takım için her maç onun son maçı olabilir.

Başka bir hücum yan hakemi de geri dönebilir. Yedek hücum mücadelesi Blake Brandel, son dört maçı yırtık bir MCL ile kaçırdı. Antrenmana dönmesi için görevlendirildi ve Vikinglerin onu kadroya dahil etmek için 21 günlük bir penceresi var. Oli Udoh’un yokluğunda sol mücadele Christian Darrisaw’ın yerini alan oyuncu olduğu için potansiyel olarak başlayabilirdi. Gerekirse Brandel hazır.

Udoh veya Brandel için şu ana kadar bir karar verilmiş değil. saldırı koordinatörü Wes Phillips’e soruldu Udoh kesinlikle başlarsa veya Brandel bir seçenekse. Cevabı: “Kesinlikle söylemem.” Ancak koçların Udoh’tan memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Vikings Lineman Kaçınıyor
28 Şubat 2019; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings, Oli Udoh ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Sezon sonrasında defans hattı kötü olan takım yok. Bu nedenle Vikings koçluk ekibi ve oyuncular önümüzdeki birkaç gün içinde doğru başlangıç ​​kombinasyonunu bulmalıdır.


Eski Vikings Antrenörü Washington'da Baltayı Aldı

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/vikings-starting-lineman

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir