Vikings Baş Antrenörü 1 Çaylakla “Çok Fazla Zaman” HarcadıAynı Görüntülenen Vikingler
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikings koçları, çaylak mini kampı sırasında yeni oyuncularını sahada ilk kez Vikings kıyafetleri içinde gördüler. Birinci tur Jordan Addison, reklamı yapıldığı kadar dinamik görünüyor. Bazı övgüler aldı takım arkadaşları ve antrenörler.

Addison gibi, diğer draft seçimleri de ilk sezon dışında pek çok yeni şey öğrenmelidir. NFL’deki eğilme eğrisi diktir. Organize takım aktiviteleri veya OTA’lar, çaylakların eski oyuncularla ilk kez sahada olacağı 22 Mayıs’ta başlıyor.

Vikings Baş Antrenörü 1 Çaylakla “Çok Fazla Zaman” Harcadı

Vikings Baş Antrenörü 1 Çaylakla Çok Fazla Zaman Harcadı
24 Eylül 2022; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3), LaVell Edwards Stadyumu’nda ilk çeyrekte Wyoming Cowboys’a pas vermek için geri çekiliyor. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports.

Çaylaklardan biri, Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell’in büyük ilgisini çekiyor. Çaylak draft seçimi olarak herhangi bir deneyime sahip olmayan eski bir NFL oyun kurucusu olan O’Connell, profesyonel futbol kariyerindeki ilk adımlarında yeni Vikings QB Jaren Hall’a kesinlikle yardımcı olabilir.

Hall, Vikingler tarafından beşinci turda bir seçimdi ve oyun kurucu odasına eklenen tek kişiydi. Birçok kişi takımın seçmelerde en çok pas verenlerden biri için pazarda olmasını bekliyordu, ancak ilk üçü dört seçimden sonra tahtadan çıktı ve görünüşe göre takım Will Levis ve Hendon Hooker’ı getirmekle ilgilenmedi ve ikisini de geçti. . Levis, Titanlar tarafından seçildi; Hooker, takım onu ​​temelde TJ Hockenson için vazgeçilen bir Vikings seçimiyle seçtikten sonra şimdi Lions için oynuyor.

Eski QB statüsü nedeniyle, O’Connell Hall’un geliştirilmesine yardımcı olmak istiyor:

Bugün yerlerimi seçiyordum, bazen aşırıya kaçma eğilimindeyim ve bazı harika koçlarım var ve bu adamların o ilk ilişkiyi, o ilk bağı kurmasına izin vermek istiyorum. Ama Jaren (Hall) ile çok zaman geçiriyorum ve onun büyük bir hayranıyım, ortaya çıkıp ilk kez bir sürü bilgi öğrenen bir grup adama komuta etme şeklini seviyorum.

Bazı inişler, bazı çıkışlar oldu ve beklediğimiz buydu ve nihayetinde ona somut gerçek şeyler vermeye çalışıyoruz, Pazartesi sabahı geldiğinde ve eski askerler buraya geldiğinde ve Kirk (Cousins) ve Nick (Mullens) ile birlikte atıyor. , her tekrar üzerinde çalışabileceği gerçekten somut şeylere sahip olduğunu.

Vikings, Need for Kirk ile Yüzleşiyor
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı ilk çeyrek maçında baş antrenör Kevin O’Connell’den talimat alıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

O’Connell, sadece baş antrenör olması için değil, aynı zamanda genç bir oyun kurucu adayı geliştirmeye nihayetinde yardımcı olması için getirildi. Hall, üniversiteden mezun olduktan sonra çok övülen bir pasör olmasa da, yine de rehberliğe ihtiyacı var ve doğru koçlukla iyi bir oyuncu olma şansı var. Vikings baş antrenörü şunları ekledi:

İzlemek, değerlendirmek ve onlara bu şeyleri düzeltmenin gerçek somut yollarıyla net koçluk noktaları vermektir. Ve doğru yaptıklarında, bu olumlu pekiştirmedir. her seferinde tam olarak böyle görünmesi gerekiyor. Hoş biriydi ve Chris (O’Hara, oyun kurucu koçu), Grant (Udinski, QBs koçu yardımcısı) ve benim için birlikte çalışmak bir zevkti. Eminim o adamlar kafamı oraya biraz fazla soktuğumu düşündüler ama buna alışsalar iyi olur.

Hall, olgun bir taslak seçimdir. O zaten 25 yaşında. Ancak, üniversitede sadece iki sezona başladıktan sonra hala bir futbolcu olarak büyüme potansiyeline sahip. BYU için Hall, 6.174 yarda yalnızca 718 pas ve 52-11 gol-durdurma oranı attı.

Beşinci tur oyuncuları, NFL’de QB’leri başlatırken nadiren başarılı olurlar. Son 20 draftta beşinci turda en iyi pas verenler Josh Johnson, Dan Orlovsky ve Mike White’dı. Hall’un bir yedekten daha fazlası olması pek olası değil, ancak yedeklerin ligde çok değeri var, en son Brock Purdy, Trey Lance ve Jimmy Garoppolo sakatlıklarla yere düştükten sonra 49ers’ı yarışmacılar seviyesinde tuttuğunda görüldü. Purdy yedinci raunttaydı ve 49ers için ilk QB olmak için önde gelen isim, yani her şey mümkün.

Vikinglerin Büyük Yenilikleri Var
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

En kötü durumda, Hall, O’Connell’in çaylak bir QB’ye nasıl yardım edebileceğini görmek için bir testtir. Genç QB’lerle çalışarak daha fazla deneyim kazanmak ve onlara NFL oyununu öğretmekte daha iyi hale gelmek, kendisi ve organizasyon için önemli bir avantaj olabilir. En iyi durumda, ekip çok fazla kaynak ayırmadan bir yedek, hatta belki bir başlangıç ​​buldu.

Hayranlar, Hall’ın Seattle Seahawks’a karşı sezon öncesi hazırlık maçında sahaya çıktığında Vikings formasıyla ilk hareketini görecek.


İZLEYİN: Çaylak Jordan Addison İlk Kez Eylemde

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/vikings-head-coach-spends

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir