Vikings, All-Pro CB için Muhtemel İniş Yerini Belirledi
Minnesota Vikings, NFL’nin altıncı en kötü savunmasını düzeltmeli 2022 DVOA aracılığıylave ligin en iyi korner oyuncusuna inmek işe yarayabilir.

o Jalen Ramsey, Los Angeles Rams’ın şu anki bir üyesi. Altı kez Pro Bowling oynayan oyuncu, bu sezon dışında hareket halinde olabilir. NFL Ağları Tom Pelissero Cuma akşamı tweet attı, “Rams, altı kez Pro Bowl CB Jalen Ramsey hakkında takas görüşmeleri yaptı ve lig kaynakları artık Ramsey’in önümüzdeki haftalarda halledilmesinin çok muhtemel olduğuna inanıyor. 28 yaşındaki Ramsey, 2023’te ortalama 20 milyon dolarlık önden yüklemeli bir anlaşma için 17 milyon dolar alacak ve LA sermaye alanını temizliyor.

Vikings, All-Pro CB için Muhtemel İniş Yerini Belirledi

Ertesi güne hızla ilerleyin ve Vikingler şimdiden 28 yaşındaki için olası bir iniş noktası olarak bahsediliyor.

Adlandırılmış Olası İniş
4 Şubat 2023; Cennet, NV, ABD; Allegiant Stadyumu’ndaki antrenman sırasında Los Angeles Rams’tan (5) NFC köşe bağı Jalen Ramsey. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Pro Football Network’ün Justin Hier bir makale yazdı Cumartesi, Ramsey için olası ticaret yerlerini detaylandırıyor ve Minnesota kesintiyi yaptı. Hier, “Görünüşe göre Minnesota Vikingleri Her zaman korner yardımına ihtiyacı var. Ancak gerçekçi olursak, NFL’deki çoğu takım bu, çünkü CB yıldan yıla tutarlı bir şekilde üst düzey oyun bulmanın en zor pozisyonlarından biri. Ramsey bunu Jaguarlar ve Rams için fazlasıyla sağladı ve belki de artık bunu mor ve altın renginde yapmasının zamanı gelmiştir.”

Ramsey’in hizmetleri hakkında hangi ekiplerin aradığı belli değil, ancak bir takasın önümüzdeki iki hafta içinde sonuçlanması bekleniyor.

“Vikinglerin sınırda biraz yardıma ihtiyacı olduğunu ve Ramsey’nin bunu sağlayabileceğini söylemek yeterli. Kapak alanı bir sorun olabilir, ancak Minnesota’nın pahalı veterinerlerle kesilebilen, yeniden yapılandırılabilen veya uzatılabilen birkaç sözleşmesi vardır. Çalıştırmak için yeterli alan var,” diyerek sözlerini tamamladı Hier.

Vikings, All-Pro CB için Muhtemel İniş Yerini Belirledi
25 Eylül 2022; Glendale, Arizona, ABD; Los Angeles Rams köşe bağı Jalen Ramsey (5), State Farm Stadium’da Arizona Cardinals ile karşılaşmadan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Joe Camporeale-USA TODAY Sports.

Şu anda Vikinglerin 2023 için sözleşmeleri olan oynanabilir üç korneri var: Andrew Booth, Cameron Dantzler ve Akayleb Evans. Üçü de bu yaz Vikings kampına gelebilir ve harika görünebilir; üçü de bu yaz Vikingler kampına gelebilir ve hazırlıksız görünebilir. Minnesota, mevcut CB odasıyla burada.

Geçen yıl, Ramsey 86.4 skorla ligin en iyi üçüncü korneri olarak derecelendirildi. itibaren Profesyonel Futbol Odağı. 82.9 PFF notu kaydeden sonradan görme Vikings CB Duke Shelley’nin bir sıra üzerinde yaşadı. Ramsey, NFL’ye 2016’da Jacksonville Jaguars ile beşinci genel seçimle girdi ve o zamandan beri lige hakim oldu.

Ramsey’nin 2023’teki üst sınırı 19,6 milyon dolardır (ticaret sonrası), bu da mevcut sözleşmesiyle Vikings’le bir takası şüpheli hale getiriyor. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, bir Ramsey takası istiyorsa, muhtemelen taslak seçimler için anlaşmayı bitirir ve sözleşmeyi yeniden düzenlerken daha fazla garantili para ekler ve sınır vuruşunu geleceğe iter.

Evero'ya Yürüyüş
30 Ocak 2022; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams köşe bekçisi Jalen Ramsey (5), SoFi Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı NFC Şampiyonası maçından sonra çocuklarla poz veriyor. Rams, 49ers’ı 20-17 mağlup etti. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Ramsey 2019’da takas edildi ve Jaguarlar 2020 1. Tur seçimi (K’Lavon Chaisson), 2021 1. Tur seçimi (Travis Etienne) ve 2021 4. Tur seçimi (Robert Rochell) aldı. Yaşı nedeniyle bu kez fiyat etiketi o kadar yüksek olmayacak, ancak Rams muhtemelen en azından bir 2. Tur ve ek bir seçim isteyecektir. Ayrıca Vikinglerin 2023 2. Tur seçimine sahip olmadığı da belirtilmelidir çünkü bu seçim, geçen Kasım ayında sıkı son TJ Hockenson için yapılan bir anlaşmanın parçası olarak harcanmıştı.

Detroit Lions, Las Vegas Raiders ve Miami Dolphins, Hier tarafından Ramsey için ticari ortaklar olarak etiketlenen diğer takımlardı.

Vikingler, izin verilen pas başına geçen yıl NFL’de 31. sırada yer aldı.


Rapor: Kirk Cousins'in Sonraki Sözleşmesi için Ya Hep Ya Hiç

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/named-possible-landing

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir