Vikings, 2023’te Başka Bir Minnesotan’dan Ayrılacak Gibi Görünüyor
Normal sezonun son maçından bu yana, Minnesota Vikings kadrosunda gerçekleşmesi beklenen ciro hakkında çok şey yapıldı. Gaziler kendilerini can kayıpları bulacak ve memleket kahramanı Adam Thielen de aralarında olabilir. Yine de bu kaderle yüzleşen tek Minnesotalı o değil. CJ Ham’a girin.

Adam Thielen, Eric Kendricks ve Harrison Smith gibi daha önde gelen isimlere çok fazla odaklanılmış olsa da, CJ Ham’ın sonuncusunu Vikingler ile görmüş olmamız tamamen mümkün. Duluth’ta doğan ve Güney Dakota, Sioux Falls’daki Augustana’da kolej futbolu oynayan Ham, olabildiğince “bizden biri”.

Vikingler, Başka Bir Minnesotan’dan Devam Edecek Görünüyor

Bek, Bölüm II okulundan seçilmedi, ancak kolejde Vikingler için oynamak, profesyonel takımına doğal bir geçişti. Minnesota’da kaptanlık yapan Ham, profesyonel kariyeri boyunca 96 maçta forma giydi. Dalvin Cook için rutin olarak boşluklar açan veya Kirk Cousins ​​için çuvalları önleyen Ham, geleneksel bekin kapsadığına inanılan her şeydir.

Başka bir Minnesotan'dan
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings bek CJ Ham (30) topa koşarken, Indianapolis Colts defans oyuncusu Bobby Okereke (58) üçüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda defans yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Sorunun bir kısmı burada yatıyor. Kevin O’Connell’in pas hücumunun bir öne geçme için pek bir faydası yok ve hatta bir bek için daha da az ihtiyacı var. Ham geçen yıl on pas yakaladı ve şimdiye kadarki kariyer toplamını ikiye katlamak için bir çift gol attı. Yine de, 3 milyon dolarlık sınır isabeti, Vikinglerin ne kadar eklemesi gerektiğini bilmekten başka bir şey gibi görünüyor.

Minnesota’nın en çok katkıda bulunan üç oyuncuyu geri koşma odasından çıkarması mümkün ve hatta muhtemeldir. Cook ve Alexander Mattison, Ham onlara katılırken gitmiş olabilir. Bu ciro seviyesi herhangi bir kadro için ideal değil, ancak O’Connell’in pozisyonda yeni başlama fırsatı olabilir ve 2022 draft seçimi Ty Chandler kesinlikle bir rol oynayabilir.

Vikings, 2023'te Başka Bir Minnesotan'dan Ayrılacak Gibi Görünüyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings bek CJ Ham (solda), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyununu kaybettikten sonra Alexander Mattison’a (2) koşarak sarılıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

NFL koşu oyunundan uzaklaşırken, beklerin her zamankinden daha az faydası var. Ham’in nereye varacağını görmek ilginç olurdu, ancak 2023’te sadece 30 yaşında, kariyerine son vermek istediğine inanmak için çok az neden var. Başka bir yerde oynamak, bir futbolcu olarak kendi bölgesinden ilk kez çıkacaktı ve bu, dahil olan herkes için hiç şüphesiz garip gelecekti.

Son birkaç yılda Minnesotalı profesyonellerin Vikingler için parladığını görmek eğlenceliydi, ancak hepsinin aynı anda boyun eğmesi de biraz dokunaklı olurdu. Hiç şüphesiz Vikingler için bir değişim mevsimi olacak.


Vikinglerin Tatlı ve Baharatlı QB 2023 Takvimi

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/roster/freeagency/from-another-minnesotan

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir