Vikings 2023 Takvimi Yayınlandı—Planlamanıza Başlayın
Vikings Bölge Dağılımı Takvimi Yayınlandı:

NFL, 2023 programını geçen Perşembe günü büyük bir beklenti ve sevinçle yayınladı. Hayatım boyunca, aslında bir olay haline gelen bu olayı çevreleyen heyecanı ve yutturmacayı asla anlamadım (bunu ülke çapındaki NFL şehirlerine taşıyıp I’i binlerce hayranın 10’unun önünde yayınlamaları ne kadar sürer?). “Programlı yayın büyük bir anlaşma” kalabalığıyla takip etmedim, ta ki gelinime bu yıl Noel Arifesinde ve Yılbaşı Arifesinde ne yapacağımızı söyleyene kadar: Vikingleri seyrediyordum.

Bu haber, evimde diğer hayranların karşıladığı heyecanla karşılanmadı. Ama bu noktayı eve götürdü. Program sürümü, hayranların sonbahar ve kış başlarını en sevdikleri NFL takımını izleyerek planlamalarına olanak tanır. Ve şimdi Vikings hayranları, gelecek sezonun programında dikkate alınması gereken çok şey olduğu için programlarını planlamaya başlayabilirler.

Vikingler, geçen sezon NFC Kuzey Bölümü’nü aldıktan sonra bir birincilik programı elde etti ve bu, ulusal olarak televizyonda yayınlanan beş prime-time maçıyla sonuçlandı (serseri, Kirk). Vikingler, sezonun ikinci Perşembe gecesi Eagles’la oynamak için Philly’e gidiyor, Pazartesi gecesi maçlarında Niners ve Bears’ı ağırlıyor ve Denver’a gidip birkaç Pazar gecesi maçında Packers’ı ağırlıyor. Garip bir programla hızlı bir şekilde, Vikingler sezonu 16. ve 18. haftalarda ulusal medyanın favorisi Detroit Lions için iki maç oynayarak bitiriyor (umarız o zamana kadar işleri bitmiş olması gereken Packers’a karşı bir iç saha maçı sıkıştırarak). Motor City’deki son oyunun 6 Ocak’ta mı yoksa 7 Ocak’ta mı olacağı hala belirsiz. Umarım, Vikingler o zamana kadar işleri bitirmez, yoksa bu oyun unutulmaya yüz tutar.

Gerçekten de bu oyunlar etrafında yapılacak çok fazla planlama ve program etrafında yapılacak çok analiz var (kimin aklına gelirdi) ve Star Tribune’den Mark Craig, sadece yapmak için vikingsteritory.com ve purplePTSD.com’dan Joe Oberle’ye katılıyor Vikings Territory Breakdown podcast’inde. Ayarlayın ve kontrol edin. 2023 Vikings maçlarını nerede izleyeceğinizi planlamaya başlamalısınız. Karım zaten – çok şükür onun doğum gününde oynamıyorlar.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/vikings-schedule-20230-release-vtbreakdown

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir