Vikings 2023 Kirk Cousins ​​Kararı — Bir Tahmin
Kirk Cousins, Minnesota Vikings’e 2018’de serbest oyuncu olarak katıldı ve o zamandan beri NFL’de en çok dördüncü gol atan pasları attı. Onun saatinde, Minnesota 46-35-1 (.567) rekoruna sahip ve son beş yılda sektördeki en iyi 12. sırada yer alıyor.

Şimdi, Cousins’in sözleşmesinin geçici olarak sona ermesi planlanıyor. Sonraki takımın ön ofisi önümüzdeki üç hafta içinde onun süresini uzatmaya, hiçbir şey yapmamaya ve sözleşmenin bitmesine izin vermeye veya 34 yaşındaki oyuncuyu takas etmeye karar vermelidir.

Kirk Cousins ​​Hakkında Vikinglerin Kararı — Bir Tahmin

Cousins’in önceki uzatmasından kalma bir takas maddesi olduğu için bir takas pek olası olmasa da, diğer iki seçenek masada. Ve işte nedeni Vikingler muhtemelen Kuzenleri bir veya iki yıl daha uzatacak gelecek günlerde.

Sınır Tasarrufu

Kirk Cousins ​​hakkında karar
21 Ekim 2018; Doğu Rutherford, NJ, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), MetLife Stadyumu’nda ilk çeyrekte New York Jets’e karşı pas vermek için geri çekiliyor. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports.

Tam açıklama – Cousins’in muhaliflerini çılgına çeviren budur.

Bu, ekibin ön ofisinin Cousins ​​ile fazladan bir yıl için sözleşme imzaladığı ve sisteme geçersiz yıllar eklediği yöntemdir. son maaş sınırının yıllık olarak şişmesi neredeyse garanti edildiğinden – küresel bir salgın olmadığında.

Vikingler, serbest oyuncuya geçişe üç haftadan az bir süre kala nakit sıkıntısı çekiyor. Seçtiğiniz kapak web sitesine bağlı olarak 21 ila 24 milyon dolar arasında su altındalar. Cousins’i genişletmek, gelecek yıllarda ölü sınır vuruşuyla yaratıcı olurken yaklaşık 15 milyon dolar kazandırabilir. Bu yılın sınırı, yani Kwesi Adofo-Mensah savunmaya bir veya üç oyuncu ekleyebilir. Kuzeninizin fikri ne olursa olsun, bu ilgi çekici olmalı.

Neden? Minnesota ligde 27. sırada yer aldı. savunma DVOA’sı 2022’de, yani topun o tarafının desteğe ihtiyacı var. Cousins’e yeniden bağlanmak, 2023 fonlarını serbest bırakmanın bir yoludur.

‘Sıradaki Adam’ı Hazırlama Zamanı

Vikinglerin 2023 Draftının İlk Turunda Hedefleyebileceği 5 Pozisyon
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, 2022 normal sezonunun 9. Haftasında Washington Commanders’ı 20-17 yendikten sonra Maryland, Landover’daki FedEx Field’da.

Çoğu NFL takımının bu sözde lüksü yoktur.

Vikingler, NFL’nin en istikrarlı üretken ve kurşun geçirmez oyun kurucularından birini kullanıyor. Cousins ​​her sezon gözleri kapalı 4.000’den fazla pas yardası ve 30’dan fazla gol atıyor ve adam nedense sakatlığı nedeniyle maçları asla kaçırmıyor. O bir demir adam ve açıkçası kimsenin umurunda değil.

Ancak ekibi, NFC’nin Tümen Turunu geçemez. Bir şey yanlış. Adofo-Mensah, 2018’de Cousins’i kişisel olarak kadroya yapıştırmadığı için, 8 numaraya Spielmanvari bir bağlılığı yok.

Vikingler havasındaysa, “2017’den Chiefs olayı” veya “2005’ten Packers olayı” yapabilirler ve bu Nisan veya 2024’te Cousins’in yerine geçenleri seçebilirler. Kulüp her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilir. Sonra, ne kadar sürerse sürsün Anonim Sonraki Oyun Kurucu A geliştirmek için, Cousins ​​Vikinglere Super Bowl’da yumruk atma şansı verebilir – 2017’de Alex Smith gibi.

Adofo-Mensah’ın bir Cousins ​​uzatmasına “hayır, teşekkürler” demesi durumunda, halef oyun kurucu şimdi draft edilmelidir – 23 numaralı draft noktası, 2023’teki bir franchise oyun kurucu için ideal değil – veya gelecek yıl o adamı başlatma planıyla kapının dışında.

2023’te Kazanmak İçin En İyi Şans

Vikings, Need for Kirk ile Yüzleşiyor
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı ilk çeyrek maçında baş antrenör Kevin O’Connell’den talimat alıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’den Brian Flores’e kadar her anlamlı Vikings lideri, bu sezon dışında 2023’ün bir “şampiyonluk standardı” olduğunu söyledi.

Henüz anlamadıysanız, Vikingler 2023’te yeniden inşa edilmiyor. Aslında, Vikingler Asla yeniden inşa et.

Öyleyse, Vikingler şimdi nasıl kazanıyor – eylemleri sözleriyle uyumlu hale getirmek için? Kuzenleri uzatın veya NFL’de İlk 5-QB için bir takas yapın. Ve hiçbir takım En İyi 5 oyun kurucuyu takas etmez. Bu nedenle 2023’te Cousins, bir şampiyonluk için rekabet etmek için en iyi şansı sunuyor. Minnesota, 2021 Los Angeles Rams modelini – O’Connell o takımın koçuydu – Cousins’te Matt Stafford’a benzer iyi bir pasör kullanarak ve QB1 etrafında Şubat futboluna layık bir kadroyu çevreleyerek çoğaltmayı umacak.

Kabul Edelim – O İyi

Kirk Kuzenleri
25 Aralık 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Mercedes-Benz Superdome’da Minnesota Vikings’e karşı ikinci yarıda atış yapacak gibi görünüyor. Zorunlu Kredi: Chuck Cook-USA TODAY Sports.

Siz ve arkadaşlarınız bu sezon dışında her gün bu konuyu tartışabilirsiniz. Ancak ortalık yatıştığında, Cousins ​​çok iyi bir oyun kurucu. Onun “sorunu”, olmamasıdır. seçkinler. Millet, 35 milyon dolarlık oyun kurucusunun 50 milyon dolarlık oyun kurucu gibi oynamasını istiyor ve Cousins ​​o seviyede değil.

“Drafting our Mahomes” harika bir slogan ama bu, geçen yaz NBA’deki Detroit Pistons’ı düzeltmenin en iyi yolunun “LeBron James tipi” bir draft hazırlamak olduğunu söylemek gibi. LeBron James tipi yoktu. Bu şekilde çalışmıyor. Mahomes ve James efsanevidir. Çağdaş toplumda kullanılan terim kuşaksal.

Cousins, bir sezon sona erdiğinde genellikle ligin en iyi 10 ila 14. oyun kurucusu arasında derecelendirilir. bu gerçekten mi O çıldırtıcı? Ortalama yıllık maaş başına, Cousins ​​ligde en yüksek maaş alan dokuzuncu pasör. Üretim [nearly] fiyat etiketi ile eşleşir. Millet, sezon başına 35 milyon doların İlk 5 maaş olduğunu varsaymayı sever, ama öyle değil.


PFF, Steelers'ın Vikingler İçin Serbest Temsilcisini Tahmin Etti

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/decision-on-kirk-cousins

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir