Vikings 2022 Başarısı ‘Sağlıklı Kalırsa’ Kadrosuna BağlıVikings 2022 Başarısı 'Sağlıklı Kalırsa' Kadrosuna Bağlı

Minnesota Vikings, Mart ayında 2023 sezonunun sonuna kadar Kirk Cousins ​​ile yeniden bir araya geldiğinde, takımın şu anda mücadele etmeyi planladığı mesajı gönderildi.

Aksi takdirde, yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, Cousins’ı takas eder ve 2022 NFL Draft’ında Malik Willis’ten Kenny Pickett’ı keşfederdi (veya Kellen Mond ile bir koşuşturmacaya girerdi).

Adofo-Mensah, bunun yerine, Minneapolis medyasında birkaç kez kullandığı bir terim olan “rekabetçi yeniden yapılanma” yoluyla kadroyu dönüştürmek istiyor. yaşamak istiyor şimdi – ve gelecekte.

Şu anda başarılı olmak için, dört önemli Vikings oyuncusu, sonunda bir Super Bowl kupasını eve getirmek için sağlıklı kalmalıdır. Bu donanım, organizasyonu 61 yıldır atlattı. Elbette, Tümü oyuncular katkıda bulunmalıdır, ancak özellikle sakatlık geçmişi olan dört oyuncu ‘sağlıklı kalırsa’ kadrosunu oluşturur.

Danielle Hunter (KENAR)

2020’den Beri Kaçırılan Oyunların Sakatlanma Yüzdesi = %78,7

Vikings 2022 Başarısı 'Sağlıklı Kalırsa' Kadrosuna Bağlı
27 Ağu 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Minnesota Vikings savunması Danielle Hunter’ı bitirdi. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports

Vikings hayranları, sanki bunu iddia etmek kişisel bir hakaretmiş gibi, Hunter’ın “yaralanmaya yatkın” olup olmadığını tartışıyor. Pekala, adam son iki yılda futbol maçlarının neredeyse %80’ini kaçırdı, yani eğer yaralanmaya meyilli değilse – hadi buna diyelim. kullanım dışı.

Hunter yaşlı değil – 27 yaşında – ve yakın zamanda geçirdiği sakatlık hastalıkları “30’larına ulaştığının” ya da benzeri bir şeyin göstergesi değil. Az önce şans eseri karşılaştı.

Adofo-Mensah, erken dönem taslak sermayesini EDGE acelecilerine harcamadı. Bu nedenle, Hunter veya arkadaşı 2022’de önemli bir zamanı kaçırırsa, Vikingler savunma hattının kenarlarındaki cimri derinliğe güvenecekler. DJ Wonnum, Patrick Jones II, Janarius Robinson veya Kenny Willekes gibi bir adamın hızla çiçek açmasını ummaları gerekirdi.

Irv Smith Jr. (TE)

2020’den Beri Kaçırılan Oyunların Sakatlanma Yüzdesi = %60,6

Vikings 2022 Başarısı 'Sağlıklı Kalırsa' Kadrosuna Bağlı
3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu Irv Smith. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Smith Jr., görünüşe göre yıllık “Irv bu yıl patlayacak” partisinin normal sezon arifesinde, 2021 sezon öncesi döneminde Kansas City Chiefs’e karşı menisküsünü yırttı.

Minnesota adına çok şükür Tyler Conklin onun yokluğunda başarılı oldu. Ama Conklin artık burada çalışmıyor. Dolayısıyla, Smith Jr. tekrar yaralanmanın kurbanı olursa, Vikinglerin yeni suçu Johnny Mundt, Zach Davidson, Ben Ellefson veya Nick Muse’a dönecekti.

Ve söylenmemiş sıkı işlerin iki yıl üst üste başarılı olması pek olası değil.

Vikingleri izleyenlerin, Mundt’un kaba bir elmas olduğunu ummaları gerekir.

Za’Darius Smith (KENAR)

2020’den Beri Kaçırılan Oyunların Sakatlanma Yüzdesi = %48,4

Gizli İmza İçin Övgü Vikingler
Za’Darius Smith

Buradaki Smith ile ilgili fikrin çoğu, Hunter ile aynı argümandır.

Vikingler, güvenilir pas atıcılar aracılığıyla çok ağırdır. Smith, pahalı bir fiyat etiketi ve 2021 sezonunun neredeyse tamamını kaçırması nedeniyle Green Bay tarafından tutulmadı. Teorik olarak, o ve Hunter sağlıklı kalırlarsa ligde en iyi 3 pas atan ikili olarak birleşmeliler.

Ama tıpkı Hunter gibi, eğer Smith batarsa, Wonnum-Jones-Robinson-Willekes zamanı gelir.

Adam Thielen (WR)

2020’den Beri Kaçırılan Oyunların Sakatlanma Yüzdesi = %15,1

Adam Thielen Fazla Mesai Kurallarını Vurguladı
Adam Thielen

Thielen, yaşı nedeniyle grubun bir parçası. Bu yaz 32 olacak. Bu yaş aralığında, geniş alıcılar ya Jerry Rice, Tim Brown ve Larry Fitzgerald’ı taklit etmeye devam ediyor – 30’lu yaşlarında oynuyorlar – ya da düşüşe geçiyorlar. Suçlu genellikle yaştır.

Thielen’in en iyi yeteneklerinden biri elleridir, bu nedenle sağlıklı kalırsa, oyun süresi için biletini çoğundan daha uzun süre yazabilecektir. Thielen hiçbir zaman yaralanmaya çok meyilli olmadı, ama şimdi atasözü Baba Zamanı hafifçe vuruyor.

Thielen, 2018’den bu yana tam bir sezon oynamadı veya bir sezonda 1.000’den fazla yarda çentik atmadı.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Takvimi Daha Yeni Geldi
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-2022-success-depends-on-if-he-stays-healthy-squad

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir