Vikings 2 Yerli Ürünü Listeye Ekliyor
Minnesota Vikings, geçtiğimiz hafta sonu çaylak mini kampını düzenledi ve bu, sahadaki bazı genç Vikingleri ilk kez görmemizi sağladı.

Bu eğitimlerin ardından, Minnesota Salı sabahı açıkladı bu yaz için bir çift yerel ürünü de listelerine eklediklerini söyledi. Bu ikisi, Minnesota-Duluth Üniversitesi’nden FB Zach Ojile ve Minnesota Üniversitesi’nden OL Sam Schlueter.

Her iki oyuncu da Vikinglerle o çaylak mini kampına katıldı ve becerilerini koçluk ekibine sergileme şansı yakaladı.

Ojile, 2018-2022 yılları arasında UMD’de toplam beş yıl geçirdi, ancak sadece dört sezon oynadı 2020 sezonunun Covid nedeniyle iptal edilmesiyle. Bu bahar draftsız gitti ve NFL’deki ilk tadı Vikingler ile oldu.

Duluth’taki bu dört sezon boyunca Ojile, 87 taşıma, 418 yarda ve 14 tank avcısı kaydeden toplam 40 maç oynadı. Ayrıca 702 yarda 61 pas ve ek 10 tank avcısı yakaladı.

Schlueter’e gelince, 2022’de hazırlıksız bir serbest oyuncu olduktan sonra bir süredir NFL’de zıplıyor. San Francisco 49ers ile sözleşme imzaladıancak Vikinglere karşı oynadıkları sezon öncesi maçta dizini sakatladı.

Vikings 2 Yerli Ürünü Listeye Ekliyor
Iowa defans oyuncusu Riley Moss (33), 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Iowa City, Iowa’daki Kinnick Stadyumu’nda oynanan bir NCAA Big Ten Konferansı futbol maçında Minnesota hücum yan hakemi Sam Schlueter’den (70) bir bloğu geçiyor. 211113 Minn Iowa Fb 028 Jpg

Bu sakatlıktan 10 gün sonra Schlueter Niners tarafından bir sakatlık anlaşmasıyla feragat edildi. Ardından, Eylül ayında New York Jets ile çalıştı. Ekibe resmi olarak katılmadan önce bir süre beklemek zorunda kaldı, ancak New York onu Aralık ayında antrenman takımına aldı. 25 yaşındaki oyuncu henüz normal sezon maçlarına çıkmadı.

Şimdi, her iki Minnesota ürünü de bu sezon Vikings kadrosuna derinlik katma şansına sahip. Kadroyu resmi olarak 53 oyuncuya indirmeden önce hala birkaç ayımız var, ancak bu iki deneme davetlisinin takımla anlaşma imzalaması onlar ve ilerlemeleri için harika bir haber.

Rapor: Vikingler, 2 Sezon Öncesi Maçın Takvimini Açıkladı

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-local-products/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir