Vikings 16. Hafta Son Sakatlık RaporuVikings 16. Hafta Son Sakatlık Raporu
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2022 sezonunun 15. normal sezon maçı olan Noel öğle vakti CST’de bile New York Giants ile 16. Hafta maçında evinde kalacak.

Vikingler, 15. Haftada Indianapolis Colts’u mağlup ederken, Devler Washington Komutanlarını 20-12 geride bıraktı. Şu anda 14 maçta 8-5-1 olan New York’un sezon sonrasına ulaşma şansı %86. Vikingler, NFC’nin 3 numaralı tohumlarından daha kötü bitiremez ve şu anda iki sıranın sahibi olamaz.

Vikinglerin yaralanma raporu kusursuz değil ama çok daha kötü olabilir.

New York’un resmi olarak iki oyuncusu var yaralanma raporunda.

Vikings 16. Hafta Son Sakatlık Raporu

Vikingler Yaralanma Raporu

Vikingler 16. Hafta
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings korner oyuncusu Cameron Dantzler. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

DIŞARI Garrett Bradbury (Ç, geri)
ŞÜPHELİ Cameron Dantzler (CB, ayak bileği)
ŞÜPHELİ Eric Kendricks (LB, kalça)

TE Irv Smith ve HB Ty Chandler, Injury Reserve’deki kısıtlamalarının ardından çok geçmeden takıma geri dönebilir.

Devler Sakatlık Raporu

Vikings 16. Hafta Son Sakatlık Raporu
3 Eylül 2020; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants, Shane Lemieux’u koruyor. Zorunlu Kredi: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports.

DIŞARI Jackson’a tapıyorum (CB, diz)
DIŞARI Shane Lemieux (OG, parmak)

Evan Neal (OT), Kayvon Thibodeaux (EDGE), Nick Vannett (TE), Leonard Williams (DL) ve Isaiah Hodgins (WR) hafta boyunca bazı noktalarda engellendi veya antrenmanlara katılmadı ancak finalden çıkarıldı yaralanma raporu

Vikingler, 16. Haftada Giants karşısında dört puan önde. Minnesota, Indianapolis karşısında tüm zamanların galibiyet-mağlubiyet serisine 17-12 (.586) liderlik ediyor. Devler, Vikingleri dokuz yıldır yenemedi.

Vikingler Cumartesi günü kazanırsa 2017’den beri ilk kez 12-3 olacaklar.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-week-16

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir