Vikinglerin Yepyeni Bir Kaptanı VarVikinglerin Yepyeni Bir Kaptanı Var
14 Kasım 2021; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus. Zorunlu Kredi: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports.

Brian O’Neill, Green Bay Packers’ta bir korku filmi maçında 17. Haftada sezon boyunca kaybedildi. Minnesota Vikings, bir hafta sonra Detroit Lions’a kaybedecek ve ardından sezon sonrasını kaçıracak bir takım olan Packers tarafından 41-17 tamamen mahvoldu.

O’Neill’ın sakatlığı Vikingler için korkunç olsa da – ve belki de düzeltilemez – olaydan bir oyuncu için büyük bir umut ışığı geldi. bu güvenlik Josh Metellus.

Vikinglerin Yepyeni Bir Kaptanı Var

bu Star Tribune’ün Andrew Krammer tweet attı Pazar günü, “Kevin O’Connell, “Güvenlik Josh Metellus, Brian O’Neill düştükten sonra takım arkadaşları tarafından ‘dokuzuncu kaptan’ olarak seçildi,” dedi.

Vikinglerin Bir Markası Var
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus (44), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports

Metellus, 2022 Vikings üzerinde, özellikle özel takımlarda ve burada burada savunmada büyük bir etki yarattı. 24 yaşındaki oyuncu bu sezon iki degajı bloke etti; bu, bloke degajlardan kesinlikle mahrum kalan bir takım için olağanüstü bir başarı. Aslında, bloklar arka arkaya haftalarda New York Giants ve yukarıda bahsedilen Packers’a karşı meydana geldi.

Şimdi takımın dokuzuncu kaptanı Metellus onur hakkında dedi, “Bu adamlar tarafından oy aldığım için şanslıyım. Daha fazlasını isteyemem, özellikle de bir takım oylaması.”

İşte Vikings kaptanı Kevin O’Connell’in Metellus’un rolü neden hak ettiğini açıklayan videosu:

Vikingler, Metellus’u 2020 NFL Draftının 6. Turunda buldu. Bugüne kadar 48 kariyer maçı oynadı ve 2022’de rolü ve etkisi muazzam bir şekilde genişledi. Ekim ayında çaylak güvenlik Lewis Cine bacağını kırdı, Harrison Smith birkaç küçük sakatlıkla mücadele etti ve Metellus yedekte kaldı.

Vikinglerin Yepyeni Bir Kaptanı Var
19 Eylül 2021; Glendale, Arizona, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus. Zorunlu Kredi: Billy Hardiman-USA TODAY Sports.

2022’de – Vikingler’in üç yıldaki ilk play-off sezonu – Metellus, 258 defans ataklarını ve 381 özel takım oyununu tablolaştırarak nihai “maddi olmayan adam” olarak ün kazandı, muhtemelen Kaptan’ın artık kadroda onun adını takip etmesinin nedeni. 2022’de toplam 43 müdahale kaydetti, ayrıca 5 defans pas, 1 mağlubiyet için mücadele, 1 müdahale, etkileyici bir 83,9 pasör-reytingi ve tabii ki 2 degaj bloğu kaydetti.

Vikinglerin Uykusu Var TE
15 Haziran 2021; Eagan, Minnesota, ABD’de; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus (44), geniş alıcı Zach Davidson’a yönelik bir pası bozar. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports.

Metellus ayrıca çok iyi bir 85.1 ateşledi. Profesyonel Futbol Odağı seviye, PFF’nin minimum ani sayımına hak kazanırsa, güvenliği NFL’deki en iyi ikinci veya üçüncü sıraya yerleştirecek bir işaret. Michigan mezunu, kendisini derinlik çizelgesine gömülmüş geç rauntlu bir oyuncudan, performansı sayesinde göğsünde süslü bir ‘C’ ile özel takımlara ve savunmaya muhteşem bir katkıda bulunan muhteşem bir oyuncuya dönüştürdü.

Vikingler, bu Pazar sezon sonrası dönemde Metellus’un elverişli soyut oyun kurmasına ihtiyaç duyabilir. Minnesota, New York Giants’a ev sahipliği yapıyor ve oyun tipik Vikingler çalışma tarzını takip ederse, sekiz veya daha az puanla karar verilecek. Yeni atanan kaptanın ilk playoff maçına bir parmak izi koyması gerekebilir.

Minnesota, Giants’ı üç puanla yendi.


The Vikings 1 Öne Çıkan Oyuncu Geldiğini Kimse Görmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/the-vikings-have-a-brand

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir