Vikinglerin Yeniden İnşasına Dair Bazı Görünüşler KaçınılmazVikingler İçin Sorun Ortaya Çıkıyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler birkaç yıl boyunca “geri döndürmeye” çalıştı, ancak sonuçlar pek iç açıcı olmadı. 2020’de kitlesel bir ilk çıkışa rağmen, Vikingler rekabetçi olmaya çalıştı ve sezon sonrasını 7-9’luk bir rekorla kaçırdı. 2021’de ön büro serbest oyuncuya çok para harcadı ama takım bir kez daha 8-9’luk bir rekorla play-off’ları kaçırdı.

Vikinglerin Bazı Görünüşleri
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikings sahiplik grubu, baş antrenör Mike Zimmer ve genel müdür Rick Spielman ile yollarını ayırdı ve genç çaylaklar GM Kwesi Adofo-Mensah ve HC Kevin O’Connell’i işe aldı. Kadrodaki sorunlar göz önüne alındığında yeniden inşa etmek bir seçenek olabilirdi. Bununla birlikte, yeni rejim süreci “rekabetçi bir yeniden inşa” olarak nitelendirdi ve bir kez daha büyük ölçüde serbest oyunculuk ve taslak için harcadı.

Sonuçlar, bir iç saha playoff maçı da dahil olmak üzere 13-4’lük bir sezondu. Sezon eğlenceliyken, Vikingler hiçbir zaman Super Bowl’u kazanmak için rekabet halinde olmadılar. 49ers, Chiefs ve Eagles gibi takımların hepsi mor takımdan farklı bir seviyede.

Vikinglerin Yeniden İnşasına Dair Bazı Görünüşler Kaçınılmaz

Vikingler şimdi başka bir olası kitlesel göçün olduğu bir sezon dışı dönemle karşı karşıya. Sınır boşluğu uzmanı Rob Brzezinski, birden fazla oyuncunun serbest oyuncu olmasına rağmen, eksi sınır boşluğuyla karşı karşıya. Ön büro, bazı pahalı gazileri işten çıkararak ve bazı sözleşmeleri yeniden yapılandırarak bunu düzeltebilir.

Vikingler -- Kefaret Alıcıları?
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler için uzun süredir işe başlayan bazı kişiler, kaçınılmaz olarak organizasyondan ayrılacaktır. Eric Kendricks ve Dalvin Cook gibi oyuncular ligin en iyi oyuncuları arasındaydı ancak açıkça bir adım kaybettiler.

Bir gençlik infüzyonuna sahip olmanın kesinlikle gerekli olması, oyuncuların ortalama yaşını gösterir.

Bill Barnwell’e göre Vikingler en eski üçüncü savunmaya ve genel olarak en eski sekizinci takıma sahip. Felaketle geçen bir sezonun ardından yaşlanan savunmanın tamamen elden geçirilmesi gerekiyor. Korner oyuncuları Patrick Peterson ve Duke Shelley, tıpkı savunma oyuncusu Dalvin Tomlinson gibi serbest oyuncular olmaya hazırlanıyor.

Darrisaw Snub
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Buna ek olarak, defans oyuncuları Eric Kendricks ve Jordan Hicks, 2022’de gözle görülür şekilde yavaş görünüyordu ve neredeyse sıfır isabetle kesilebilirdi. Güvenlik Harrison Smith birkaç hafta içinde 34 yaşına giriyor.

Vikingler, topun savunma tarafında birçok hareketli parçaya ve yeni yüzlere sahip olacak. 2022 taslak seçimleri Lewis Cine, Brian Asamoah, Akayleb Evans ve Andrew Booth gelecekte daha önemli bir rol oynayacak. Yeni savunma sistemi için savunma koordinatörü Ed Donatell de dahil olmak üzere yeni rejim tarafından özenle seçildiler. Sakatlıklar daha fazla katkıda bulunmalarını engelledi, ancak önümüzdeki sezon başarılı olmak için her şansa sahip olacaklar.

Lewis Cine, Lions'a Karşı Maçı Kapattı.  Ve İyi Bir Şekilde Değil.
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Hücum, daha yaşlı bir oyun kurucuya sahip olmasına, geri koşmasına ve büyük hızlı sayılar oynamasına rağmen en eski 23. hücumdur. Ancak bir miktar ciro da olacak. Thielen ve Cook, Vikinglerin bir miktar kaptan boşluğu kazanması gerektiğinden takımdan ayrılmaya adaylar.

Oyun kurucu Kirk Cousins ​​şu anda bir sözleşme yılına girecek ve 2023, Minnesota’daki son sezonu olabilir. 2023’te start alacak ama ondan sonra her şey mümkün. Bir noktada, yeni rejim muhtemelen yakın gelecekte “kendi adamlarını” askere almaya çalışacak.

2023’te kadro çok farklı görünecek ki bu iyi bir şey. Bir gençlik infüzyonuna umutsuzca ihtiyaç var.


Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/some-semblance-of-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir