Vikinglerin Yeni Kicker İmzaladığı BildirildiVikinglerin Yeni Kicker İmzaladığı Bildirildi

Gabe Brkic (47) OU tarihinin en iyi oyuncuları arasında yer almaya devam ediyor. Lx13732.

Belki de Greg Joseph’in Minnesota Vikings için yaptığı tekme işi, sonuçta tamamen güvenli değil.

Franchise’ın Perşembe günü bir çaylak vuruşu imzaladığı ve 2021’de tepetaklak (ama çoğunlukla iyi) bir sezon geçiren Joseph için en azından bir miktar rekabet sağladığı bildirildi.

Adı Gabe Brkic.ve Oklahoma Üniversitesi’ne girdi.

Jalen Ross’tan dikkat çeken bölüm daha erken kepçe anlaşmanın uzunluğudur. Üç yıl dikkate değer bir taahhüttür. Ross tweet’inden önce, çalışma teorisi, Joseph’in 2022 ve belki de ötesinde Vikingler için atıcı olacağıydı.

Brkic’in eklenmesi bu tahmini değiştirir.

Vikinglerin Yeni Kicker İmzaladığı Bildirildi
9 Ekim 2021; Dallas, Teksas, ABD; Oklahoma Sooners oyuncuları Gabe Brkic. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports.

2014’te Mike Zimmer döneminin başlangıcından bu yana, Vikingler, ekstra puan doğruluğu için NFL’nin en kötü ikinci franchise’ıydı. Brkic ise ekstra puanları olan bir bilgin. Oklahoma’da 160 ekstra puanın 159’unu çevirdi. Sıradan bir franchise için, bu önemli değil. Vikings hayranları için bir çeşit Kutsal Kase.

Brkic aynı zamanda Lou Groza Ödülü finalist. Sooners için sahadaki gollerinin %82,6’sına bağlandı, hatta 50+ yarddan yedide beşini deldi.

Bugüne kadar, kariyeri 56 yarddır, bu yüzden adamın gücü var – görevdeki Joseph gibi.

Vikinglerin Yeni Kicker İmzaladığı Bildirildi
19 Aralık 2020; Arlington, Teksas, ABD; Oklahoma Sooners oyuncuları Gabe Brkic. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports.

Blair Walsh’ın iyi bölümünden bu yana franchise, uzun vadede gerçekten bir tane çivilemediğinden, Kickers Vikings hayranları için büyük bir anlaşma. Ancak Ocak 2016’da Walsh, 2015 NFC Wildcard oyununda playoff turunda ilerleyen bir saha golünü kaçırarak korkunç bir zamanda çözüldü. Asla iyileşmedi.

Walsh’tan sonraki yaşam boyunca Minnesota, Kai Forbath, Daniel Carlson, Dan Bailey ve Joseph’i seçmelere kattı. Bütün erkeklerin yeterlilik anları vardı ama tutarsızlıklar yüzünden bozuldular.

Joseph hakkında karar çıktı, ancak Brkic imzası genel müdür Kwesi Adofo-Mensah’ın yeni bir seçenekle ilgilenebileceğini gösteriyor.

Brkic, Oklahoma’da Kyler Murray, Jalen Hurts, CeeDee Lamb, Marquise Brown ve yeni Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah ile takım arkadaşıydı.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-reportedly-sign-new-kicker

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir