Vikinglerin Taslakta Bir Rüya Hedefi Var
Minnesota Vikings, takımın 15 Mart’ta yeni lig yılı gelene kadar maaş alanından 24 milyon doların üzerinde tasarruf etmesi gerektiği ve oraya ulaşmanın birçok yolu olduğu düşünülürse, heyecan verici bir sezon dışı geçirecek.

Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, 2023 sezonunun dışında sınırlı kaynaklara sahip ve her Doları ve her draft seçimini hesaba katmak zorunda. İlk tur draft seçimini tamamlamak çok önemli olacak. Net bir hedef konumu, Vikinglerin henüz sahip olduğu bir şey değil, çünkü öncelikle serbest oyuncu kadrosundaki bazı kadro boşluklarını doldurabiliyorlar. Bununla birlikte, bazı beklentiler iyi uyuyor gibi görünüyor.

Vikinglerin Taslakta Bir Rüya Hedefi Var

Mor takım, draftın ilk turunda pek çok farklı yöne gidebilirdi. Buna göre Bleacher Report’tan David KenyonVikinglerin takımlarına eklemeye çalışmaları gereken bir oyuncu var — Kelee Ringo.

Vikinglerin Taslakta Bir Rüya Hedefi Var
4 Aralık 2021; Atlanta, GA, ABD; Alabama Crimson Tide sıkı tarafı Jahleel Billingsley (19), Mercedes-Benz Stadyumu’nun ikinci yarısında Georgia Bulldogs defans oyuncusu Kelee Ringo (5), defans oyuncusu Travon Walker (44) ve defans oyuncusu Lewis Cine (16) tarafından mücadele ediliyor. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports

Ringo, Georgia’dan bir korner ve eski güvenlik takım arkadaşı ve 2022 ilk tur seçimi Lewis Cine.

Andrew Booth Jr. ve Akayleb Evans’ın 2023’te sözleşmeli virajlar olduğu göz önüne alındığında, Minnesota’nın etki derinliğine ihtiyacı var. Cam Smith, Kelee Ringo ve Emmanuel Forbes’un 23 numarada Vikings serisindeki en iyi adaylar arasında olacağı algısı var. Brian Flores’in agresif savunması.

David Kenyon, Çamaşır Suyu Raporu

Vikingler sadece ikiden fazla viraj oyuncusu kullanıyor. Vikings ile dördüncü yılına girmek üzere olan Cameron Dantzler, tıpkı ligin en hızlı oyuncularından biri olan 2022 çaylağı Kalon Barnes ve 2022’de öncelikli olarak antrenman kadrosunda yer alan Tay Gowan gibi takımda yer alıyor.

Kutuyu Yükle: Konum Savaşları
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders geniş alıcı Keelan Cole (84), Allegiant Stadyumu’nda ilk yarıda Minnesota Vikings köşe bağı Andrew Booth Jr. (23) tarafından savunulmaktadır. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Ne olursa olsun, takımın korner pozisyonunda yardım eklemesi gerekiyor. Vikingler, Booth ve Evans’ı iki dış korner noktasında başlatmak niyetiyle sezona giremez. Bu senaryo gerçekleşmeyi bekleyen bir felakettir.

Serbest oyuncu ayrıca birkaç viraj almak için bir yer olabilir. CB’leri başlatan 2022 Vikings, Patrick Peterson ve Duke Shelley, Minnesota’da yeniden sözleşme imzalama niyetlerini ifade ettiler. Ek olarak, Cameron Sutton, Byron Murphy ve Jamel Dean gibi birçok ilginç seçenek var.

Ringo, Vikingler taslağın ilk turunda viraj odasını ele almak istiyorsa anlamlıdır. O, prototip boyutuyla olağanüstü bir atlet ve son yıllarda diğer Vikinglerin CB’lerinden daha agresif oynuyor.

Vikinglerin Taslakta Bir Rüya Hedefi Var
3 Aralık 2022; Atlanta, GA, ABD; LSU Tigers geniş alıcı Malik Nabers (8), Mercedes-Benz Stadyumu’ndaki SEC Şampiyonası maçı sırasında ilk çeyrekte Georgia Bulldogs defans oyuncusu Kelee Ringo (5) tarafından ele alındı. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports

Ringo’nun, özellikle oyunun zihinsel kısmında biraz gelişmeye ihtiyacı var. Oyun okumada daha iyi olması ve daha tutarlı olması gerekiyor. Bunların hepsi Andrew Booth’a çok benziyor, bu da Vikinglerin karışıma gerçekten başka bir gelişimsel köşe vuruşu eklemek istemeleri veya serbest oyuncu pozisyonunu ele almaları durumunda çok ilginç hale getirecek.

Gönderen Damian Parson Taslak Ağ Ringo’ya büyük övgüler yağdırıyor:

Genel olarak, Ringo için CB1 yutturmaca 2022 sezonundan sonra meşru gücünü kaybetti. Bununla birlikte, en kötü ihtimalle ikinci tur seçimdir. Onun ağır bir Kapak 3 savunmasına uygun olduğunu tahmin ediyorum. Maç konseptleriyle çalışabilir ve adam kapsamında eşleşmeye özgü bir CB olabilir. Kafasını daha çabuk toparlamaya başlarsa, pas kırılmalarının ve top üretiminin geliştiğini görebilirim. Ringo, derin üçte birini ve altındaki huni yollarını ve kapsamın gücünü koruyabilen bir ilk gün başlangıcı gibi görünüyor. Sadece iki yıllık bir başlangıç, oyununun teknik yönlerini geliştirebilir.

İlginç bir şekilde, Parson’ın Ringo için profesyonel karşılaştırması, eski Vikings yıldızı köşe bağı Xavier Rhodes. İkisi, bazı küçük çeviklik sorunları olan büyük ve hızlı viraj oyuncuları. Vikingler sonunda Ringo’yu alsa ve o da Rhodes’un asal versiyonuna yakın bir şeye dönüşse olağanüstü bir seçim yapmış olurlardı.


1 Vikings Serbest Temsilcisi Geri Dönmek İstiyor

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/draft/draft-2023/the-vikings-have-2

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir