Vikinglerin Parası Nereye Gidiyor?Vikinglerin Parası Nereye Gidiyor?

Minnesota Vikingleri, 6 Mayıs itibariyle, çoğu mevcut draft sınıfını imzalamak ve draft edilmemiş serbest oyuncuları çekmek için kullanılacak olan yaklaşık 12 milyon dolarlık bir üst sınır alanına sahip.

Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, Akiem Hicks veya JC Tretter gibi daha fazla serbest oyuncu eklemek isterse, Eric Kendricks ve Dalvin Cook’un sözleşmelerinin muhtemelen yeniden müzakere edilmesi gerekecekti.

2022 için Minnesota’nın hücumda büyük ölçüde parası var, özellikle Kirk Cousins ​​ve Dalvin Cook ve Adam Thielen gibi oyun kurucular. Mike Zimmer yönetiminde, Vikingler 2014’ten 2017’ye kadar savunmaya hücumdan daha fazla para harcadıklarından, tipik olarak tersi bir eğilim vardı.

Kirk Kuzenleri
14 Ağu 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Spotrac’ın izniyle2022’de Vikings parasının pozisyona göre tahsis edildiği yer:

Konum Kapak Alanı NFL Sıralaması
QB 34.3 milyon dolar 6.
RB + FB 18.9 milyon dolar 3 üncü
WR 21,9 milyon dolar 15.
TE 4,6 milyon dolar 29.
OL 28,1 milyon dolar 24.
DL 35,2 milyon dolar 16.
1 POUND = 0.45 KG 26,6 milyon dolar 14.
DB 21.6 milyon dolar 31.
uzmanlar 5,8 milyon dolar 19.

Sayfada iki öğe öne çıkıyor – Minnesota, genellikle işinde en iyi 11. olan bir oyun kurucu için en çok altıncı doları yatırıyor ve ikincillere ayrılan fon eksikliği.

Kirk Cousins ​​ile ilgili tartışmaları tüm sezon dışında okumanızın başlıca nedeni, altıncı en yüksek ücrete karşı en iyi 11. performanstır. Vikingler, İlk 6’ya giren olmayan bir oyun kurucu için Top 6 nakit harcıyor. Sade ve basit. Hayranlar için Cousins ​​ile ilgili “sorun” her zaman – ve sonsuza kadar – parayla ilgili olacaktır. Cousins ​​hiçbir zaman “indirim almaya” ilgi göstermedi ve Tom Brady gerçekten de gezegende bunu yapan tek oyun kurucu. Yine de Vikings hayranları, Cousins’ın “takım için bir tane aldığı” bir ütopya hayal ediyor. Ama bunu asla yapmayacak.

Ek olarak, Minnesota ikincilde “indirim alır”. Kevin O’Connell’in defansif arka grubu Harrison Smith, Patrick Peterson, Cameron Dantzler, Lewis Cine, Andrew Booth ve Chandon Sullivan tarafından yönetiliyor. Smith dışında, bu adamlar uygun fiyatlı – NFL’deki en ucuz ikinci.

Bir bakıma, bu oyun kurucu ve geriye dönük faturayı dengeler.

Son bir nokta: Yukarıdaki tablonun “WR” bölümü iki yıl içinde şiddetle sallanacak. Vikingler, Justin Jefferson’ı indirimli, çaylak anlaşması oranında çalıştırıyor, bu yüzden performansı maaşını açık ara geride bırakıyor. Çaylak sözleşmesi sona erdikten sonra, sınır dağılımı eğilecek ağır WR’de – Adofo-Mensah, Jefferson’ın yürümesine izin vermek gibi tuhaf bir şey yapmazsa.

Dipnot: Vikings 2022 hücum hattı üretimini izleyin. Takım, en az dokuzuncu kaptan boşluğunu, grubun genellikle ligin alt sıralarına doğru performans gösterdiği sahadaki bir noktaya yatırım yapıyor. Profesyonel Futbol Odağı dereceler. Adofo-Mensah ve O’Connell, yoğun bir bütçeyle hücum hattını kesin olarak düzeltemezlerse, önümüzdeki Mart ayında serbest oyuncu için daha fazla OL doları harcamak zorunda kalacaklar.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Karanlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler Çaylak
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/where-the-vikings-money-goes

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir