Vikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan DerslerVikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan Dersler
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan Dersler

Cumartesi gününden sonra bu Vikingler takımı hakkında bazı derin derslerin çıkarılması gerekiyor. Bunlar, takımın sezonu kapatıp play-off dansına girmesini izlerken, bu takımın tadını tam olarak çıkarmak ve hem zihinsel hem de fiziksel sağlığımızı kontrol altında tutmak için ileriye dönük olarak her birimizin anlaması gereken dersler.

Vikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan Dersler

1. Asla Sayma

Vikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan Dersler
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu takımın harika geri dönüşler yapabileceğini biliyorduk ve bu takımın her zaman mücadele gösterebileceğini biliyorduk.

4. çeyrekte çift haneli açıklar Detroit’e karşı, Washington ve Buffalo, etkileyici geriden gelme zaferlerine giden yolda silindi. Dolayısıyla, bu takımın zorluklar karşısında dirençli olduğunu ve uzun zorluklarla karşı karşıya kaldıklarında başlarını dik tuttuklarını gördük.

Ancak Cumartesi günkü Colts maçı farklı bir şeydi – özel bir şey.

Kirk Cousins ​​oyun sonrası röportajında ​​bunu mükemmel bir şekilde dile getirdi: “Temel insanlar böyle şeyler yapmaz.”

Bu, NFL tarihindeki en büyük geriden gelme zaferiydi. NFL tarihinde. Bu takıma ne olduğu önemli değil; skorun ne olduğu önemli değil; Bu takımın ne tür aksilikler yaşadığı önemli değil. Son düdüğe kadar onları saymayın.

Kendilerine onları taşıyan bir düzeye, birçok kişinin imkansız sayabileceği başarıları elde etmeye iten bir düzeye inanırlar. Çoğu takım için bu tür bir geri dönüş dır-dir imkansız. Ancak bu 2022 Vikingleri için, bu takımın özel olduğunun bir başka kanıtı.

2. Anlamak İmkansız

Vikingler En İyiden En Kötüye En İyi Oyuncular: 15. Haftadan Sonra
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Cumartesi günü olanları açıklamamı istemeyin. Kimseden Cumartesi günü olanları açıklamasını istemeyin. Biri size ne olduğunu anladığını söylerse, yüzünüze karşı yalan söylemiş olur.

Indianapolis’e karşı oynanan ilk yarı, muhtemelen Vikingler tarihinin en kötü yarısıydı. Tarihin kıyısında olduğumuzu düşündük, ama iyi bir şekilde değil. 33-0 gerideydik, çoğumuz televizyonlarımızı kapatıyor, saçlarımızı yoluyor veya yaygın küfürlerin telaffuzunu çalışıyorduk – umarım çocukların önünde değil.

2. yarı başladığında Minnesota’dan daha iyi bir çaba bekliyor olabilirdik ama gerçekte olduğu gibi bir şey olmadı.

İlk yarıda 33-0 yenilen bir takımı 2. yarıda 39-3 yenmenin bir anlamı yok.

Ama tahmin et ne oldu? Bu takım mantıklı değil ve tüm sezon boyunca olmadı.

Tek skorlu maçlarda 10-0 mı? Kontrol etmek. +2 puan farkıyla 11-3? Kontrol etmek. 4. çeyrekte çok sayıda geriden gelme zaferi mi? Ayrıca kontrol edin. Bunların hiçbiri mantıklı değil, ama bu sadece 2022 Minnesota Vikings. Mantıklı değiller.

3. Bu Sezon Sihirli. Tadını çıkar.

"Devre Arasında Ayrıldık" -- Tarihten Ayrılan ve Tarihi Kaçıran Vikings Hayranlarının Hikayesi
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Hiçbiri mantıklı değil, ama tahmin et ne oldu? Zorunda değil. Geçirdikleri büyülü sezonun tadını çıkarmak için bu takımı anlamamıza gerek yok. Ve bu büyülü.

Bu tür sonuçlar olmaz olmadan büyü. Bunun gibi bir mevsim binde birdir ve devam ederken tadını çıkarmalıyız. Birinci tur playoff çıkışıyla mı bitecek? Neyse ki değil. Bir Superbowl yatağı mı? Zafer? Rüya bu.

Ama ne olursa olsun, bu sezon harika geçti ve hayat, elimizden gelen her yerde neşe bulmakla ilgili. Bu sezon, bu sezon oyun içinde ve dışında neşe bulmak için tonlarca fırsat sağladı ve Vikinglerimizin neşe sağlamayı veya imkansızı gerçekleştirmeyi henüz bitirdiğini düşünmüyorum.

Kevin O’Connell en iyisini söyledi, “Daha fazla oyun oynamamıza izin vermeyene kadar bu grupla yarışacağım.”

Bu, ileriye gitmeyi kucaklamak için bir tutum türüdür. Bu takım inanılmaz, bu yüzden ne kadar özel olduklarını, bu sezonun ne kadar özel olduğunu takdir edin ve bir sonraki elde edecekleri ‘imkansız’ başarının tadını çıkarın.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/lessons-learned-comeback

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir