Vikinglerin Mevcut Ulusal Görüşü EziciVikinglerin Mevcut Ulusal Görüşü Ezici

Kirk Kuzenleri ve Adam Thielen

Minnesota Vikinglerinin Mayıs ayı itibariyle Super Bowl yarışmacıları olduğunu düşünüyorsanız, gözlerinizi koruyun.

Dünya seninle aynı fikirde değil.

Her şeyden önce, Vikingler, 2022 sezonu için 8 ila 9 galibiyete seyirci olarak teorize ediliyor. bahisçilere göre. Franchise geçen yıl aynı teknedeydi ve spor kitaplarına göre 9 veya 9.5 oyun kazandı. Bu yıl, yeni liderlik altında, tahmin yarım oyun kadar azaldı.

Minnesota, Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’de genç bir yedek kombinasyonu lehine dört ay önce genel müdür Rick Spielman ve baş antrenör Mike Zimmer’ı görevden aldı. Takımın bazı izleyicileri, bu iki adamın kadroyu yeniden inşa etmeyi seçeceğini düşündü, ancak Adofo-Mensah ve O’Connell bunun yerine derinliği büyük ölçüde sağlam bırakmayı seçti, Kirk Cousins’ın sonuna kadar bir yıl daha yükseldiği zaman açık bir işaret. 2023.

Ve esas olarak 2022 planı “Cousins ​​ile geri al” zihniyeti olduğu için, NFL güç sıralaması varlıklarının çoğu etkilenmedi.

Vikinglerin Mevcut Ulusal Görüşü Ezici
27 Eylül 2018; Los Angeles, CA, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Genel olarak, Mayıs başı itibariyle, NFL uzmanları, Vikingleri futboldaki 11. en kötü takım olarak görüyor. Çeşitli güç sıralamaları aracılığıyla, Vikinglerin toplandığı yer:

Tüm bu ağlar 11. en kötü değerlendirme için.

Özellikle Sporting News, Vikingler için 22. sırayı savundu:

Vikingler, koç Kevin O’Connell ve GM Kwesi Adofo-Mensah ile yeni ve parlak bir döneme başlarken biraz hevesli. Hücum personeli yeni bir plan için sağlam ve Mike Zimmer sonrası savunmaları Harrison Phillips, Za’Darius Smith, Jordan Hicks ve çaylak savunma destekleri Andrew Booth Jr. ve Lewis Cine’de beş yeni başlayana sahip olacak. Geçiş, onları NFC Kuzeyinde bir saniye uzakta tutuyor.

Vinnie Iyer | Spor Haberleri

Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O'Connell
Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell: Picture Via: Star Tribune.

Genel olarak, Minnesota’nın oldukça basit bir oyun planı var – 2021 kadrosunu bazı ince ayarlar ve süslü bir draft sınıfıyla Mike Zimmer’ın bulamadığı daha fazla galibiyete kanalize edin. Vikingler, 2021’deki yarıların son iki dakikasında rakiplerine inanılmaz miktarda puan verdi, bu nedenle yeni liderlik yüzleri, takımın sezon sonunda ses çıkarmaya “bu kadar yakın” olduğuna inanıyor.

Bu nedenle, takımın taraftarları ve iç beyinleri 2022 için coşkulu olsa da, ulusal bir bakış açısıyla yaygın olarak paylaşılmıyor.

Bu bağlamda, iyi ya da kötü, Vikingler birçok insanı haksız çıkarmalıdır.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-current-national-opinion-of-the-vikings-is-underwhelming

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir