Vikinglerin Kazanma-Kaybetme Tahmini Bir Göz YuvarlamasıdırKirk'te Ya Hep Ya Hiç
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda üçüncü çeyrekte New York Giants’a karşı oynayacak. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

2023 NFL programı Perşembe günü yayınlandı ve Minnesota Vikings bölümü, tatlı ve tuzlu bir karışım.

 • 1. hafta: korsanlar (9/10)
 • 2. Hafta: Eagles’ta (9/14, TNF)
 • 3. Hafta: şarj cihazları (9/24)
 • 4. Hafta: Panthers’ta (10/1)
 • 5. Hafta: Şefler (10/8)
 • 6. Hafta: Bears’ta (10/15)
 • 7. Hafta: 49’lu (10/23, MNF)
 • 8. Hafta: Packers’ta (10/29)
 • 9. Hafta: Falcons’ta (11/5)
 • 10. Hafta: Azizler (11/12)
 • 11. Hafta: Broncos’ta (11/19, SNF)
 • 12. Hafta: Ayılar (11/27, MNF)
 • 13. Hafta: BYE
 • 14. Hafta: Baskıncılar’da (12/10)
 • 15. Hafta: Bengals’ta (TBD)
 • 16. Hafta: aslanlar (12/24)
 • 17. Hafta: paketleyiciler (12/31, SNF)
 • 18. Hafta: Lions’ta (1/7)
  Kırmızı Ev Oyunları

Kulübün dokuz yol maçı, sekiz iç saha maçı ve Kansas City Chiefs, Cincinnati Bengals, Philadelphia Eagles ve San Francisco 49ers’a karşı kayda değer zorlu eşleşmeleri var – çoğu insanın İlk 5 erken güç sıralamasında yer alan dört takım.

Vikinglerin Kazanma-Kaybetme Tahmini Bir Göz Yuvarlamasıdır

ve göre çamaşır suyu raporuMinnesota’nın 2023 programı şuna benziyor: 9-8 kaydı Vikingler için. Baş antrenör Kevin O’Connell’in ilk sezonunda 13 galibiyetlik bir sezonun buharından çıkan dokuz galibiyetlik bir sezon, pek çok Vikings hayranını heyecanlandırmaz ve muhtemelen göz devirmelerine ilham verir.

Kayıp Tahmini
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings taraftarları, dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunu sırasında tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Aslında, çamaşır suyu raporuKristopher Knox tahmini kazan-kayıp kayıtları program düştükten sonra her NFL takımı için ve Minnesota’da çok yüksek değildi. Şöyle yazdı: “Tam olarak şans diyemeyiz, ancak Minnesota Vikings 2022’de eksi puan farkına rağmen 13 maç kazandığı için şanslıydı. Minnesota sezon sonrasına dönecekse, benzer bir şey alması gerekecek. talih.”

Minnesota’nın 13-4 sezonu, birinci sınıf bir baş antrenör tarafından franchise tarihinin en iyisiydi, hatta Bud Grant ve Dennis Green gibi geçmiş yılların koçlarını bile geride bıraktı.

Vikinglerin Kazanma-Kaybetme Tahmini Bir Göz Yuvarlamasıdır
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

“Yeni savunma koordinatörü Brian Flores, geçen sezon izin verilen yardada 31. ve izin verilen sayılarda 28. sırada yer alan bir savunmada bazı şematik iyileştirmeler yapmalı. Ancak, birim geçen yıl yetenekli değildi ve bu sezon dışında Dalvin Tomlinson, Patrick Peterson, Duke Shelley ve Eric Kendricks’i kaybetti,” diye devam etti Knox.

Minnesota, elbette, Flores’in daha azla daha fazlasını yaparken savunmayı dönüştürme becerisine güveniyor. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, bu sezon dışında yaşlanan ve pahalı kadro yağını azalttı ve gençlik, hız ve satın alınabilirlik üzerine inşa edilmiş bir savunma kadrosunu tercih etti.

Knox sözlerini şöyle tamamladı: “Minnesota çok göz korkutucu bir programla karşı karşıya değil ama yetenekli AFC West ile karşılaşacak. Lions and Bears bu sezon daha iyi olacak ve Packers, yeni bir oyun kurucu ile bile hala bir tehdit olmaya devam edecek. Göz korkutucu bir son ay – Bengals’ta, Lions’a karşı, Packers’a karşı ve Lions’da – Minnesota’nın play-off şansını artırabilir veya azaltabilir.

Vikinglerin Kazanma-Kaybetme Tahmini Bir Göz Yuvarlamasıdır
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel olarak yirmi üçüncü seçildikten sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, iki hafta önce USC’den geniş alıcı Jordan Addison’ı seçtikten sonra her şeyden önce hücuma yönelik bir ürüne güvenecek. Kulübün savunmada iyileştirmeye ihtiyacı vardı, 1. Tur seçimiyle bir defans oyuncusunu pas geçti ve hücum silahları stokladı. Bazılarının 1998 Vikings taslak stratejisiyle karşılaştırdığı gibi, planın işe yarayıp yaramadığını göreceğiz.

bu çamaşır suyu raporu makale, San Francisco 49ers ve Kansas City Chiefs’in galibiyetlerde NFL’ye liderlik ettiğini tahmin etti – her ikisi de 12-5 rekorla tahmin edildi.

Vikingler bir ay içinde zorunlu mini kampı başlatıyor.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/loss-prediction-is

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir