Vikinglerin Kaybetmeyi Göze Alamayacağı 1 OyuncuVikings 2023 Sezonuna Tanıdık Bir Sorunla Girecek
Kwesi Adofo-Mensah

Minnesota Vikings 2023 sezon dışı, takım sezonun tek playoff maçını kaybettikten sonra devam ediyor. Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, oyuncularla gelecekteki sözleşmelere imza atarak ve savunma koordinatörü Ed Donatell’in ayrılmasını başlatarak ilk adımlarını çoktan tamamladı.

Serbest oyuncu, sezon dışı süreçteki en kritik adımlardan biri olacak. Minnesota, bir avuç ilk oyuncu da dahil olmak üzere, serbest oyuncu döneminde birden fazla oyuncuyu kaybedecek. Dalvin Tomlinson’ın savunma takımıyla olan sözleşmesi, kulüpteki iki sezonun ardından sona eriyor.

Aynı şey, kariyerinde bir canlanma yaşayan köşe bağı Patrick Peterson için de söylenebilir, ancak yaşı hala ona yetişiyor ve baba zamanı yenilmedi. Yakın gelecekte herhangi bir noktada bir uçurumdan düşebilir.

Vikinglerin Kaybetmeyi Göze Alamayacağı 1 Oyuncu

Vikinglerin Kaybetmeyi Göze Alamayacağı 1 Oyuncu
Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley. © Tork Mason / USA TODAY AĞI.

Vikinglerin kaybedebileceği bir diğer savunma oyuncusu da köşe bağı Duke Shelley. Sezonun ikinci yarısında mor takıma sürpriz bir yıldız oldu. Shelley, Chicago Bears tarafından şaşırtıcı bir şekilde serbest bırakıldıktan sonra sezon başlamadan önce antrenman kadrosuna alındı.

Vikingler, korner pozisyonunda her türlü sakatlık problemine sahipti. Peterson tüm yıl boyunca sağlıklıydı ama diğerleri onun dayanıklılığından yoksundu. Umutlu çaylak Andrew Booth, sezon öncesinde dörtlüsünü sakatladı ve değerli antrenman süresi de dahil olmak üzere kampanyanın başlangıcını kaçırdı. Yıl içinde geri döndü, ancak menisküsünü yırtmadan ve sezonu yedek sakatlıkla bitirmeden önce büyük etaba hazır görünmüyordu.

Kutuyu Yükle: Konum Savaşları
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders geniş alıcı Keelan Cole (84), Minnesota Vikings köşe bağı Andrew Booth Jr. tarafından savunulmaktadır. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Çaylak arkadaşı Akayleb Evans harika oyunlar oynadı, ancak iki ayrı beyin sarsıntısı onun sezonunu kısalttı. Köşe başında başlayan Cameron Dantzler, ayak bileği sakatlığı ve bilinmeyen bir kişisel sorun nedeniyle sezonun çoğunu kaçırdı.

Tüm problemler yüzünden kıdemli Duke Shelley sahada olmak zorundaydı ve oyun seviyesi ufuk açıcıydı. Korkusuz geçiş ayrılıkları onu anında hayranların favorisi yaptı. PFF mükemmel oyununa katılıyor ve onu Vikinglerin kaybetmeyi göze alamayacağı tek oyuncu olarak adlandırıyor.

Beklenmedik Vikings Savunucusu
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Jets geniş alıcı Corey Davis (84), Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley iken bir yakalama yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın ileriye dönük savunma konusunda çözmesi gereken çok şey var, özellikle de serbest oyuncu Patrick Peterson 2023’te 33 yaşına girecekken, ancak 2022 ikinci tur seçimi Andrew Booth Jr’ı geliştirmeye çalışırken gelecek yıl Duke Shelley’de neler olduğunu görmeliler. . ve diğerleri.

Brad Spielberger, PFF

Yeni savunma koordinatörü, bir sonraki sezona Booth ve Evans’ın harika bir şekilde mükemmel köşe vuruşlarına dönüşeceği beklentisiyle gidemez. Adofo-Mensah, Shelley’i güvenlik ve hatta muhtemelen en iyi korner olarak takımda tutmalı. 2022’deki performansını tekrarlayabilirse, ligde ilk korner oyuncusu olmalı ve Vikingler onu bırakmakla aptallık etmiş olur.

Vikingler, Shelley’i 15. Hafta’da sol kornerde başlangıç ​​oyuncusu yaptı ve son dört normal sezon maçında artı New York Giants’a karşı joker turunda, 90.4 kapsama derecesi, köşe vuruşları arasında dördüncü sırada yer aldı. Shelley’nin cüssesinden dolayı, çizim ekibi – Chicago Bears – onu boşluğa koydu, ama bu onun üniversitedeki oyunu asla değildi. O, dışardaki 1.99 boyundaki, 180 kiloluk çerçevesini iyi içgüdülerle ve yakalama noktasında savaşmak için atlayışlarını iyi zamanlama becerisiyle telafi eden huysuz bir oyuncu.

Brad Spielberger, PFF

Vikingler 1 Öne Çıkan
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley (20), Soldier Field’da dördüncü çeyrekte Chicago Bears geniş alıcısı Chase Claypool’a (10) yönelik bir pas yakaladı. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Shelley’nin yüksek oyun seviyesi düşünüldüğünde, Bears onu slotta oynayarak büyük bir hata yaptı. Shelley, cüssesine rağmen çok daha büyük rakiplere karşı bile pasları dağıtma konusunda olağanüstü.

Minnesota’nın maaş sınırı durumu, ileriye dönük olarak hafife alınan bir kabus, ancak Shelley gibi bir oyuncudan anlamlı enstantaneler almak kesinlikle yardımcı olabilir.

Brad Spielberger, PFF

Sınır sınırı durumu gerçekten de Minnesota’da zor ama umutsuz değil. Kapasite alanının epey üzerinde olan Vikingler, özellikle de takımın birkaç uzun süreli oyuncusunun ara geleceğin bir parçası olmaması gerektiğinden, kadroda bazı kesintiler yapmak zorunda. Dalvin Cook, Adam Thielen, CJ Ham ve Eric Kendricks adaylardan çıkarılabilir. Ancak Shelley gibi nispeten ucuz bir korner bu konuda takıma yardımcı olacaktır.


Vikingler 7 Oyuncuya Veda Ediyor

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/1-player-the-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir