Vikinglerin Hücum Hattı Destek Birlikleri Doğru Zamanda GeliyorVikinglerin Hücum Hattı Destek Birlikleri Doğru Zamanda Geliyor
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings hücumunda, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Blake Brandel (64) ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports

Dünkü antrenman ve sakatlık raporuna göre Vikinglerin hücum hattı çok ihtiyaç duyduğu bazı takviyeleri alıyor olabilir.

Hepimizin bildiği gibi, Brian O’Neill aşil yırtığı nedeniyle sezonu kaybetti. Hem oyuncu hem de takım için acımasız bir haber. O’Neill, ligin önde gelen mücadelelerinden biri, takımı için sessizce mükemmel bir oyun sağlayan bir oyuncu.

2023 Offseason'da
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hücumunda Brian O’Neill (75) ve Green Bay Packers defans oyuncusu Rashan Gary (52) US Bank Stadyumu’nda mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Oli Udoh – kolej topunu Elon’da oynayan dördüncü sınıf bir oyuncu – doldurmakla görevli adam. Geçen hafta Udoh, Bears’a karşı iyi bir iş çıkardı. Oyun cesaret vericiyken, yine de rakibin olduğunu hatırlamamız gerekiyor. ayılar. Chicago, yılı NFL’deki en kötü rekorla tamamladı; bu, geçen sezon dışında ve yıl boyunca en iyi oyuncularının çoğundan ayrılarak tamamen hak ettikleri bir sonuç.

Benim varsayımım, Kevin O’Connell’in Giants’a karşı Udoh’a yöneleceği yönünde ama bu bir garanti olmaktan çok uzak. Blake Brandel, IR’den dönmek üzere görevlendirildi. Sakatlığına kadar Brandel OT3’tü. Christian Darrisaw’ın zamanı kaçırması gerektiğinde sol tarafı takdire şayan bir şekilde doldurdu. Sakatlığından kaçınmış olsaydı, aşil sakatlığından sonra muhtemelen O’Neill’ın yerine geçecekti.

Brandel’i geri almak, O’Connell’e play-off’larda başlangıç ​​noktası için biraz rekabet etme seçeneği veriyor. Belki daha da önemlisi, başka bir mücadelede – Allah korusun – bir sakatlık olursa, takımın artık görev için makul derecede güven duydukları 3 oyuncusu var.

Mevcut OT4 çaylak Vederian Lowe. Geçen haftaki Bears galibiyetinde NFL’de ilk hücum vuruşlarını yaptı.

Diğer cesaret verici haber ise Garrett Bradbury’nin antrenmanlara geri dönmesi. 2022 sezonu, 2019 Draft’ında ilk tur seçim olduğundan beri kolaylıkla onun en iyi sezonu oldu. Yıla girerken, izleyenlerin çoğu (gerçekten sizinki dahil), en iyi hareket tarzının, muhtemelen JC Tretter için bir hamle yaparak, merkezde farklı bir seçeneğe geçmek olacağını düşündü. Ne kadar yanılmışız.

Vikinglerin Hücum Hattı Destek Birlikleri Doğru Zamanda Geliyor
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury (56), guard Ezra Cleveland’ın yanında futbolu kaptı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Bradbury, sakatlığı nedeniyle kaçırdığı zamana rağmen, PFF’deki pivotlar arasında hala 10. sırada yer alıyor. 72.4’lük kaçma engelleme derecesi 36 üzerinden 9. ve geçiş engellemesi çok perişan değil: 68.1 notu, değerlendirilen 39 kişi arasında 16. sırada yer alıyor.

Antrenmana geri dönmek, NFL playoff maçı oynamakla aynı şey değil. Oh, ve NFL’nin en iyi DT’lerinden biri olan devasa bir insan olan Dexter Lawrence’a karşı sıraya gireceğini de unutmayalım. Başlangıç ​​kim olursa olsun – Bradbury veya muhtemelen Chris Reed – eli dolu olacak.

Tahminime göre Pazar günü Reed C1 olacak.

Kevin O’Connell’in futbolu yönetirken bir miktar başarı elde etmeyi çok isteyeceğini varsaymak gerekir. O’Neill’ı kaybetmek, Kirk Cousins’i yerden uzak tutmak çok daha zor olacak demektir. Dalvin Cook ve Alexander Mattison ile ilk çıkışları ezerek geçiş telaşını söndürmek Minnesota için harika bir başlangıç. Vikinglerin hücum hattı, topa ateş etmekten ve mavi savunma oyuncularını geri hareket ettirmekten büyük olasılıkla çok memnun olacaktır.

Play-off’ların açılış turunda yenilmek, çok hayal kırıklığı yaratan sonuç Neyse ki, hücum hattı doğru zamanda daha sağlıklı hale geliyor gibi görünüyor.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parça ile yardımcı oldu.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/the-vikings-offensive-line/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir