Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç VarVikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var
27 Temmuz 2022; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var

Vikingler, 2017’den bu yana ilk kez NFC North’u kazandıktan sonra Cumartesi günü playoff noktalarını perçinlediler. Baş antrenör Kevin O’Connell ve genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ı işe almak, organizasyonun ihtiyaç duyduğu hamlelerdi. Sorumlu oldukları ilk taslakta işbirliği vaaz ettiler, bu yüzden ikisini de ilk taslak dersleri için eleştirmek veya övmek adil.

Kariyerlerinde neredeyse tam bir sezon geçiren çaylaklar, özellikle zor durumdaki bir ikincil birimi yükseltmesi gereken yüksek draft seçimleri Lewis Cine ve Andrew Booth beklentileri karşılamadı. İkisi de yaralı yedekte.

Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bununla birlikte, başarılı bir çaylak mücadelesi olmamasına rağmen, son bir değerlendirme için çok erken, çünkü bazı oyuncuların gelişmesi zaman alıyor, ancak bir sonraki draft hakkında düşünmek için hiçbir zaman erken değil. Kadroda doldurulması gereken bazı boşluklar ve noktalar olacak ve Vikingler bunu draftta ve serbest oyuncu döneminde yapmalı.

Adofo-Mensah’ın serbest oyuncu döneminde gösterişli hamleler yapmak için çok fazla maaş boşluğuna sahip olması pek olası değil, bu nedenle draftın bazı katkıda bulunanları ortaya çıkarması gerekiyor. Son yıllardaki bir fark, Vikinglerin tek bir pozisyona kilitlenmemesi ve ilk tur seçimlerinin birden fazla farklı yöne gidebilmesidir.

Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var

Korner

Korner, Xavier Rhodes ve Trae Waynes’in 2020 sezonunun dışında ayrılmasından bu yana bir sorun oldu. Son üç kampanyada Vikingler, çaylaklar Cam Dantzler, Akayleb Evans, Jeff Gladney ve Andrew Booth gibi birçok deneyimsiz oyuncuyu başlatmak zorunda kaldı. Onları bazı ezici gazilerle eşleştirdiler – Bashaud Breeland akla geliyor.

Patrick Peterson harika bir 2022 sezonu oynadı ve 32 yaşında gibi görünmüyor. Onun karşısında, diğer köşe bek noktası darmadağın oldu.

IR'den Dönen 2 Viking
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Cameron Dantzler Sr. ve Harrison Smith. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Cameron Dantzler iyi ve kötü maçlar oynadı ve ardından yedekte biraz zaman geçirmek zorunda kaldı. Onun yerine geçenler Andrew Booth, Akayleb Evans ve Duke Shelley biraz potansiyel gösterdiler, ancak güvenilir korner seçenekleri olmaktan çok uzaklar. Vikinglerin kapsama sorunlarını çözmek için başka bir birinci tur kullandığını görmek şaşırtıcı olmaz.

Geniş Alıcı

Vikingler Kuzeyi Kazandı.  İşte Oyuncular Bu Konuda Nasıl Hissediyor?
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Justin Jefferson, NFL’deki seçkin oyunculardan biridir. Adam Thielen geriliyor ve birkaç adım kaybetti. Ve KJ Osborn, Colts’a karşı geri dönüş galibiyetindeki 157 yarda patlaması gibi devasa oyunlara sahip, çizgili bir oyuncu, ancak 2022’de dört maçta on karşılama yardası altında tutuldu.

Jalen Reagor veya Jalen Nailor’ın elektrikli oyun kurucular haline geldiğini görmek bu noktada çok zor. Vikinglerin kesinlikle bir alıcı eklemesi gerekiyor. Birinci tur bile gerçek bir olasılık, özellikle Kevin O’Connell’in çoğu oyunda sahada en az üç geniş sahaya sahip olma yaklaşımı düşünüldüğünde.

Hücum Hattı

Taslakların başlarında hücum görevlileri hazırlamak, Vikingler için her yıl yapılan bir şeydi. İki hücum mücadele pozisyonu Brian O’Neill ve Christian Darrisaw ile belirlendi. Çaylak gardiyan Ed Ingram’ın bazı kötü performansları vardı, ancak yavaş yavaş gelişiyor ve ikinci yıl sıçraması muhtemel. Vikingler onun yerini almaya çalışmamalı. Ingram’ın mevkidaşı Ezra Cleveland, ara sıra pislikler yaşasa da ligin en iyi guardlarından biri.

Vikingler Hücum Hattı Sessizce Etkileyici Oldu
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings’in pivotu Garrett Bradbury (56), guard Ezra Cleveland ile birlikte futbolu kaptı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Merkez pozisyonu bir soru işareti çünkü Garrett Bradbury bir sözleşme yılında. Serbest oyuncu olarak ayrılması mümkün çünkü takımlar yetenekli hücum görevlileri bulma konusunda çaresiz. Pivotlar ilk turda draft edilmemeli – tatlı nokta üçüncü tur.

Defansif Müdahale

Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans Dalvin Tomlinson ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports

Harrison Phillips ve Dalvin Tomlinson iyi futbolculardır. Tomlinson, bir sözleşme yılındaki Bradbury gibi, ancak muhtemelen geri dönecek çünkü onu yeniden imzalamak, mevcut sözleşmesindeki boş bir yıl nedeniyle kap vuruşunu gerçekten düşürebilir. Her iki adamın da eksik olduğu bir şey pas atma yeteneğidir, çünkü onlar önce koşanlardır.

İçeriden tutarlı bir pas atışı sağlayabilecek birini eklemek, özellikle Vikinglerin 2022’de mücadele ettiği üçüncü ve uzunlarda büyük bir fark yaratabilir. Bu oyuncuları Vikinglerin seçeceği ilk turun sonunda bulmak zor. ancak bu becerilere sahip pozisyon bir ihtiyaçtır.

oyun kurucu

Vikingler Devasa Bir Zafere Giden İvmeyi Sürüyor
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Vikingler iyi bir oyun kurucuya sahip. Birçok takım Kirk Cousins’e sahip olmaktan mutluluk duyacaktır. Ancak o 34 yaşında ve takımın geleceği düşünmesi gerekiyor. Chiefs halefini seçtiğinde Alex Smith mükemmel bir futbol oynadı. Adamı tanıyor olabilirsiniz.

Karar vericiler, özellikle O’Connell, sınıfta yoldan geçen birine aşık olursa, GM Adofo-Mensah onu getirmeye çalışmalıdır. Bir oyun kurucuyu ihtiyaç haline gelmeden önce seçmek, içinde bulunulması gereken harika bir konumdur.


NFL Analisti Kirk Cousins'i Eleştirdi "İyi Oynamamak" Vikinglerin Geri Dönüşünde

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-vikings-needs-years

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir