Vikinglerin Eğitim Kampı Ortağı için NFC Takımını Hedeflediği BildirildiVikinglerin Eğitim Kampı Ortağı için NFC Takımını Hedeflediği Bildirildi

TCO Performans Merkezi

Geçmiş yıllarda TCO Performans Merkezi’nde Minnesota Vikings, Jacksonville Jaguar’ları ve Denver Broncos’u uygulama ortakları olarak memnuniyetle karşıladı.

2022’de bu liste şu şekilde genişleyebilir: Vikingler, San Francisco 49ers ile bir anlaşmayı sonuçlandırmaya çalışıyor. Haber geçen hafta geç geldi ve tarafından duyuruldu. Ben Goessling yıldız tribün.

49ers, yeni genel müdürün eski bağları nedeniyle bu yaz dans partneri olarak dışarı çıkıyor. Vikingler, 10 Ocak’ta Rick Spielman’ı kovdu ve Kwesi Adofo-Mensah’ın işe alınmasıyla genç ve yeni bir operasyon çağına döndü. Ve 2013’ten 2019’a kadar Adofo-Mensah, San Francisco’da çalıştı. Aslında, NFL kariyeri burada başladı.

Sporda bu ilişkiler önemlidir, bu nedenle Vikingler ve 49’lar birkaç ay içinde Eagan’da boynuzları kilitliyorlar.

San Francisco şu anda oyun kurucuda garip bir spor yapıyor. Kadronun başında Trey Lance ve Jimmy Garoppolo var, ancak ilk kimin başlayacağı belli değil. Lance, 2021’de 49ers, NDSU mezunu için bir kralın mini fidyesini takas ettikten sonra draft edildi, ancak performansıyla ilgili ilk incelemeler ho-hum. Öte yandan, Garoppolo San Francisco’yu birkaç kez playoffların derinliklerine yönlendirdi, ancak önemli olduğunda İlk 1o QB’ye sahip görünmüyor. Ne olursa olsun, Lance veya Garopoolo ile 49ers, Kyle Shanahan’ın muhteşem sistemi sayesinde 2022’de zorlu bir takım olacak.

Trey Lance
29 Ağu 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers oyun kurucu Trey Lance. Zorunlu Kredi: Stan Szeto-USA TODAY Sports.

49ers genel müdürü John Lynch de Garoppolo’yu takas ederek Lance’in önünü açabilir.

Vikinglerin de gizemleri var. Takımın yeni olan tek yönü liderlik. Minnesota’nın sahibi, 2021 normal sezonundan sonra Rick Spielman ve Mike Zimmer’ı kovdu, eyerdeki yeni adamlar Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell ile evi temizledi. Ama sonra bu adamlar 2021 kadrosunu en azından büyük oyuncular için büyük ölçüde sağlam tuttu. Vikingler, son iki sezondaki ana sorun olarak Zimmer’e güveniyor. Aksi takdirde, Adofo-Mensah kadronun içini boşaltırdı.

Böylece, Ağustos ayında, Vikingler 49ers TCO Performance Center’da buluştuğunda, 2022’de playoff umutları olan iki takım hücum edecek.

49ers, 36-24 Kasım’da Santa Clara’da Vikingleri devirdi. Oyun, San Francisco için sezon sonrası ivme için bir mancınıktı.


Karanlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler Çaylak
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-reportedly-targeting-nfc-team-for-training-camp-partner

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir