Vikinglerin Durumu: 12. HaftaVikinglerin Durumu: 12. Hafta
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında geniş alıcılar Adam Thielen (solda) ve Justin Jefferson (sağda) ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikinglerin Durumu: 12. Hafta

Bu 167.Bölüm VikesNow, günlük Minnesota Vikings analizine ayrılmış bir YouTube kanalı. Bu bölüm, Vikinglerin durumunu 11 hafta boyunca inceliyor.

Özellikle Kovboylar karmaşası, yaklaşan Patriots ve 8-2 rekoru tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Vikinglerin Durumu: 12. Hafta — Aşağıda İzle


Dallas Kovboyları Vikingleri mahvetti 11. Hafta 40-3’te, tüm aşamalarda mutlak hakimiyet ve Vikinglerin hücum hattı ve savunmasından gelen genel cansızlık sayesinde. Bu olaydan sonra, gerçekten de 10. Haftada Buffalo Bills’i yenmenin neden olduğu bir akşamdan kalmalık vardı.

Vikinglerin Durumu: 12. Hafta
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Akayleb Evans (21), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson, genç oyun kurucunun 1. Çeyrek’ten sonra neredeyse hiç etkisinin olmadığı bir oyunda sadece 3 yakalama, 33 karşılama yardası kaydetti ve gol atmadı. Jefferson, geçen haftaki 2.000’den fazla yarda tahmininden bir düşüşle şu anda 1.858 karşılama yardası için tempoda.

Vikingler, Pazar günü New York Jets’i 10-3 yenen New England Patriots’a karşı 12. haftada deplasmanda üç sayılık favori konumunda. New England, NFL’nin en iyi savunmasına sahip ve bir şekilde Vikingleri üç puanla sınırlayan Kovboylar savunma grubundan daha iyi.

Packers, 11. Haftada yine kaybetti – Tennessee Titans’a karşı kendi sahasında bir başarısızlık. Playoff umutları neredeyse tamamen yok oldu. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı seribaşı ve playofflar bugün başlasaydı Seattle Seahawks’a karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacaktı.

Minnesota’nın hücum hattının biraz vicdan muhasebesi yapmak için birkaç günü var çünkü Kovboylara karşı iğrençti. Ve Vatanseverlerin geçiş acelesi hiçbir erteleme sağlamayacak.

Yolun geri kalanında 2-5 veya 1-6’lık bir rekor, sezon sonrası Vikingleri mahveder. Tabii ki, bölümü kazanmak tercih edilir, ancak vasat altı futbol, ​​en kötü senaryo olarak, bir play-off rıhtımını netleştirir. 8-2’lik bir başlangıcın avantajı bu. Vikinglerin sezon sonrasına ulaşma olasılığı %99, başına BeşOtuzSekiz.

Vikingler, Patriots’a karşı üst üste beş maç kaybetti, ancak Tom Brady bu yarışmaların beşinde de dümendeydi ve artık New England’da çalışmıyor. Bunun yerine Minnesota, Mac Jones’a ilk kez göz attı.

Vikings 13. Hafta Oyunu Esnek Olabilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/state-vikings-week-12-2022/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir